Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:26:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvalifikacije za SP  (Posjeta: 7540 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #90 na: Srpanj 20, 2011, 11:33:00 »

istina,samo mi nije drago da si tu prozvao par igrača koji su stvarno i dobri igrači,mnogi u kvalifikacijama nisu igrali na kraju puno jer nije bitan rezultat več uči u top 30,to ne znači da su loši i da se treba bojati imati ih u timu
istina, ali ako drzis vrh ljestvice cijelu igru, ne odustajes zadnjih 5 dana.to ti je jednostavno u krvi. da igras do zadnjeg trena. mogli smo tako nas prvih 10 prestati igrati prije 10 dana i svi bi smo usli u kvalifikacije.a iz iskustva znam "velike" igrace koji su odustajali pred sam kraj ere zbog takvih stvari
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #91 na: Srpanj 20, 2011, 11:46:04 »

aham,znači da tebe kopiramo pa da odustanemo nakon samo mjesec dana igre? zar nemisliš da bi ipak trebalo pokušat nešto napravit,pa kad vidiš da si nešto napravio ili nisi ipak ćeš se osjećat zadovoljnije jer si bar pokušao. kuiš care Smiley
definitivno sam mišljenja da bi  se ti ipak trebao spustit na zemlju i ne biti svakom loncu poklopac. jer stvarno nemaš osnova,za v5 sam siguran,da se tu bahatiš i laprdaš bezveze. malo šuti ..pokušaj sada,,,,jer čuješ u daljini glas??? e to je glas razuma..onih ljudi koji će pokušati nešto napraviti....ti ćeš tu najviše pomoći kolektivu ako reduciraš svoje fix ideje na najmanju moguću mjeru.
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #92 na: Srpanj 21, 2011, 12:08:35 »

za pocetak opet malo kakis  Grin ja sam igrao racun s minimumom truda i bez kredita i zavrsio 55. da sam si dao vise truda mozda bih bio 45. ali ne vise od toga. nakon 10. napada jednostavno je falilo onih 10 sati resursa da bi se dobila bitka.nisu bugari bezveze ovo izmislili Grin
majstora ima dosta i svi su majstori koji su usli u 30 svi su pomalo napredovali i drzali se. mene je strah jedino cetvorice
i to iz razloga koji si naveo na kraju svog posta. prvi je mage, bio je trecinu ere 1. i onda se srozao u ponor, drugi je proxy koji  isto nije uspio odrzati poredak nakon jednog poraza. 3. si ti koji si bio pri vrhu cijelo vrijeme i za par dana uspio nanizati 20ak poraza (dobro je da si se prepoznao. uocavanje i priznavanje problema najbolji je put prema njegovom rijesavanju) 4. je vmandura. nisam ocekivao da ce za par dana natuc 13 poraza i srozati se sa 1. na 6. mjesto.
a ne radi se tu o neiskustvu,svi ste vi iskusni, nego upravo o tome kad zabrijes da si najbolji , pa te netko podere i onda izgubis volju i nisi sposoban nastaviti racionalno igrati dalje. nadam se da vam se to nece desiti na SP.
       ..nebi bas reko..igro sam bez kredita mozda 2 uplatio..znanje bas i nemam jer v5 sam slabo igro..pa opet bio 20..dok nisam raspustio vojsku pa pao na 35 mjesto..hlebiga ima slabo dobrih igraca i to ti je to..ak sam ja koji nemam skoro blage igrat v5 bio 20..sta da ti onda vise kazem..Grin Grin..
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #93 na: Srpanj 21, 2011, 12:18:43 »

       ..nebi bas reko..igro sam bez kredita mozda 2 uplatio..znanje bas i nemam jer v5 sam slabo igro..pa opet bio 20..dok nisam raspustio vojsku pa pao na 35 mjesto..hlebiga ima slabo dobrih igraca i to ti je to..ak sam ja koji nemam skoro blage igrat v5 bio 20..sta da ti onda vise kazem..Grin Grin..
a evo mene na 18. mjestu , s 0 kredita počeo s 0 završio , znam da mi Horus ne vjeruje ni riječ Smiley al to je tako i gotovo , evo Tiger će tražiti provjeru pa da se svi onda uvjerimo u to!?  Cheesy
Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #94 na: Srpanj 21, 2011, 02:25:25 »

ne boj se horuse. odigrat ćemo to kako treba Wink
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #95 na: Srpanj 21, 2011, 04:35:26 »

ne boj se horuse. odigrat ćemo to kako treba Wink

osim ak nebude ono kaj si prico  Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #96 na: Srpanj 21, 2011, 05:58:11 »

neće. bar ako se mene pita Wink a opet ovisi o svima
Evidentirano
cukero
Private
*

Karma: +1/-5
Offline Offline

Postova: 15


Profil Email
« Odgovor #97 na: Srpanj 21, 2011, 06:37:31 »

da se previše ne mučite ja sam mislio da turnir završava u utorak digo kredit rasporedio vojsku po provama i čekao kraj pošto sam ušo u minus više nisam niš mogao a i nije bilo smisla da nekaj pokušavam sad sam u minusu preko 60m Grin tako da nisam odustao jednostavno sam krivo izračunao napade
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #98 na: Srpanj 21, 2011, 06:47:48 »

da se previše ne mučite ja sam mislio da turnir završava u utorak digo kredit rasporedio vojsku po provama i čekao kraj pošto sam ušo u minus više nisam niš mogao a i nije bilo smisla da nekaj pokušavam sad sam u minusu preko 60m Grin tako da nisam odustao jednostavno sam krivo izračunao napade
ne brini se, prenice ti kredit u novu eru pa ces ga tamo otplatiti  *hahaha*
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #99 na: Srpanj 21, 2011, 06:55:54 »

eto ga majstor se kvalificirao  Grin ;D
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #100 na: Srpanj 21, 2011, 09:19:13 »

i ja......odluka pala odavno,ne nastavljam,pratit ču vas i moliti boga da se ne pokoljete međusobno.....SRETNO EKIPO *friends*
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!