Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:37:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvalifikacije za SP  (Posjeta: 7542 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #75 na: Srpanj 02, 2011, 01:20:34 »

zahvaljujem i ja osobi koja mi je platila pojačan napad,alo,jesi li lud ili ti noge smrde *xxx*
i jedno i drugo *kissgirl*
Evidentirano

mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #76 na: Srpanj 02, 2011, 10:01:48 »

ja potrošio bezveze 10 dijamanata na pojačavanje a vidi vama došla dobra vila SRETNICI buuuuuuuuuuuu
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #77 na: Srpanj 02, 2011, 10:28:36 »

svi zainteresirani ..........Posaljite SMS poruku sadrzaja IMP1197028271 na broj 67454.  i dobit cete pojacan napad po vasem izboru  Grin
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #78 na: Srpanj 02, 2011, 10:30:47 »

...ma kakvi......samo si nabaviš tajne obozavatelje....i nemas brige....sto se tice pojacanja......... Cheesy Cheesy
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #79 na: Srpanj 20, 2011, 06:23:24 »

dosao je i kraj kvalifikacija, svak je pokazao sto je znao  Smiley uglavnom: iskrene cestitke najboljim igracima nacije, a to su :tonydubrav i ANUBIS. ni jedan poraz, fenomenalno. :hooray: Odmah za njima hrvatska elita: lord_nebra,  duh-tame,mario2109. moja malenkost Horus, cro69 i DARK8888 od 2 do max 4 poraza. *YAHOO* na kraju cestitke i svima ostalima koji su se unatoc velikim porazima uspjeli kvalificirati na SP.
na kraju bih jos spomenuo i tragicara ovih kvalifikacija. to je igrac Nikta  *black_eye* 2/3 kvalifikacija medju prvih 10, medalja za najbolju bitku i na kraju ................. 40to mjesto. jadno Cry 
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #80 na: Srpanj 20, 2011, 08:16:53 »

mogu samo reći da je ove kvalifikacije mogao proći svatko sa minimumom truda i uloženih novaca...mogu se usudit i reći i bez ijednog kredita...to sad pustimo..više mi je žao što nema pravih majstora v5 verzije,naravno osim ovih prvih par...i strah me je onih koji će igrat svjetsko i koji su krenuli igrat jedan od v5 realmova i nakon mjesec-dva ,nakon što ih je neki klinac podero,upalili vječni odmor. ne kažem da je u iskustvu 100% sve ali veliki dio je,nažalost neki od ovih to nemaju Grin
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #81 na: Srpanj 20, 2011, 08:24:58 »

Eto i moje čestitke svima koji su ušli u tim,želim Vam puno sreće i dobrih bitaka *heart*
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #82 na: Srpanj 20, 2011, 09:11:26 »

ma najbolje ualis vjecni odmor,i ugasis kom.Skuzis da postoji stvari svijet.hehe,jos nakon godinu dana isti na imperiji.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #83 na: Srpanj 20, 2011, 09:32:06 »

mogu samo reći da je ove kvalifikacije mogao proći svatko sa minimumom truda i uloženih novaca...mogu se usudit i reći i bez ijednog kredita...to sad pustimo..više mi je žao što nema pravih majstora v5 verzije,naravno osim ovih prvih par...i strah me je onih koji će igrat svjetsko i koji su krenuli igrat jedan od v5 realmova i nakon mjesec-dva ,nakon što ih je neki klinac podero,upalili vječni odmor. ne kažem da je u iskustvu 100% sve ali veliki dio je,nažalost neki od ovih to nemaju Grin
za pocetak opet malo kakis  Grin ja sam igrao racun s minimumom truda i bez kredita i zavrsio 55. da sam si dao vise truda mozda bih bio 45. ali ne vise od toga. nakon 10. napada jednostavno je falilo onih 10 sati resursa da bi se dobila bitka.nisu bugari bezveze ovo izmislili Grin
majstora ima dosta i svi su majstori koji su usli u 30 svi su pomalo napredovali i drzali se. mene je strah jedino cetvorice
i to iz razloga koji si naveo na kraju svog posta. prvi je mage, bio je trecinu ere 1. i onda se srozao u ponor, drugi je proxy koji  isto nije uspio odrzati poredak nakon jednog poraza. 3. si ti koji si bio pri vrhu cijelo vrijeme i za par dana uspio nanizati 20ak poraza (dobro je da si se prepoznao. uocavanje i priznavanje problema najbolji je put prema njegovom rijesavanju) 4. je vmandura. nisam ocekivao da ce za par dana natuc 13 poraza i srozati se sa 1. na 6. mjesto.
a ne radi se tu o neiskustvu,svi ste vi iskusni, nego upravo o tome kad zabrijes da si najbolji , pa te netko podere i onda izgubis volju i nisi sposoban nastaviti racionalno igrati dalje. nadam se da vam se to nece desiti na SP.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #84 na: Srpanj 20, 2011, 10:25:53 »

za pocetak opet malo kakis  Grin ja sam igrao racun s minimumom truda i bez kredita i zavrsio 55. da sam si dao vise truda mozda bih bio 45. ali ne vise od toga. nakon 10. napada jednostavno je falilo onih 10 sati resursa da bi se dobila bitka.nisu bugari bezveze ovo izmislili Grin
majstora ima dosta i svi su majstori koji su usli u 30 svi su pomalo napredovali i drzali se. mene je strah jedino cetvorice
i to iz razloga koji si naveo na kraju svog posta. prvi je mage, bio je trecinu ere 1. i onda se srozao u ponor, drugi je proxy koji  isto nije uspio odrzati poredak nakon jednog poraza. 3. si ti koji si bio pri vrhu cijelo vrijeme i za par dana uspio nanizati 20ak poraza (dobro je da si se prepoznao. uocavanje i priznavanje problema najbolji je put prema njegovom rijesavanju) 4. je vmandura. nisam ocekivao da ce za par dana natuc 13 poraza i srozati se sa 1. na 6. mjesto.
a ne radi se tu o neiskustvu,svi ste vi iskusni, nego upravo o tome kad zabrijes da si najbolji , pa te netko podere i onda izgubis volju i nisi sposoban nastaviti racionalno igrati dalje. nadam se da vam se to nece desiti na SP.

 Wink Vmandura i ja smo u blitz realmu, pa kad smo vidili da nije potrebno više obraćati pažnju na ove dosadne napade na kraju posvetili smo se blitz realmu,tek toliko nema se tu šta tko dokazivati na nomadima, ionako nije bitno, nema nagrada, nagrada je da prvih 30 ide na svjetsko,bio prvi ili trideseti. Zar ne?  Cool
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #85 na: Srpanj 20, 2011, 10:47:48 »

ne trudite se objašnjavati jer i tako nitko od nas nemože biti u pravu,na ovom forumu na to imaju samo dva člana foruma......oni uvijek govore istinu a mi svi se izvlačimo......ali za dacmih ču ipak dodati.....dragi HORUS....dok si ti odustao i nije te bilo briga za savez koji si osnovao,dacmih je igrao za taj isti,na kraju poklonio milionsku vojsku,dacmih i danas ulaže u taj isti savez,di si ti?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #86 na: Srpanj 20, 2011, 11:08:29 »

ne trudite se objašnjavati jer i tako nitko od nas nemože biti u pravu,na ovom forumu na to imaju samo dva člana foruma......oni uvijek govore istinu a mi svi se izvlačimo......ali za dacmih ču ipak dodati.....dragi HORUS....dok si ti odustao i nije te bilo briga za savez koji si osnovao,dacmih je igrao za taj isti,na kraju poklonio milionsku vojsku,dacmih i danas ulaže u taj isti savez,di si ti?
nije mjesto za pisati o tome, ali krvarim po kvalifikacijama za SP, pokusavam napraviti nesto u r95. a taj savez koji sam osnovao trenutno dobro funkcionira bez mene i nisam odustao od njega.vode ga sposobni ljudi i trenutno mogu bez mene.  draga jasmina mislim da je vrijeme da se posvetimo SP koje je pred nama, a ne da se prepucavamo bezveze *friends*
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #87 na: Srpanj 20, 2011, 11:13:06 »

nije mjesto za pisati o tome, ali krvarim po kvalifikacijama za SP, pokusavam napraviti nesto u r95. a taj savez koji sam osnovao trenutno dobro funkcionira bez mene i nisam odustao od njega.vode ga sposobni ljudi i trenutno mogu bez mene.  draga jasmina mislim da je vrijeme da se posvetimo SP koje je pred nama, a ne da se prepucavamo bezveze *friends*
istina,samo mi nije drago da si tu prozvao par igrača koji su stvarno i dobri igrači,mnogi u kvalifikacijama nisu igrali na kraju puno jer nije bitan rezultat več uči u top 30,to ne znači da su loši i da se treba bojati imati ih u timu
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #88 na: Srpanj 20, 2011, 11:27:28 »

istina,samo mi nije drago da si tu prozvao par igrača koji su stvarno i dobri igrači,mnogi u kvalifikacijama nisu igrali na kraju puno jer nije bitan rezultat več uči u top 30,to ne znači da su loši i da se treba bojati imati ih u timu

Ja bi tebe kod nas u timu htio imati, puna energije i borbenosti, hahaha, fighter Jasmina, bravo.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #89 na: Srpanj 20, 2011, 11:29:05 »

Ma sve 5 dosta prepucavanja hehehe..... Mene muci vise ko ce biti imperijan a ko  nomad, eto barem da prvih 15 ima pravo birati, posteno bi bila jer ipak Jasmina trebalo bi nesto znaciti i to ako nista da oni mogu birati rasu koju ce igrati.. a ti da dobijes nomada da onda se ne bunis ,ipak ti po naravi vise nomad pristaje hihiihhi...
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!