Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 12:51:06 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvalifikacije za SP  (Posjeta: 7627 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #15 na: Lipanj 08, 2011, 09:58:22 »

ŠTo nije istina...? Ja sam htio reći da smo po postotku populacije sigurno u top 3 s obzirom da mi imamo 4 i siće milja. Naravno, govorio sam o populaciji zemalja koje su u top 10 i postotku igrača koje od toga igraju. Sve imaju preko 20 milja stanovnika. Mi imamo 4 milje i na to 577 igrača što nas čini dvanaestima ukupno ( to sam danas vidio), a u prosjeku možda bugarska ima više od nas.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
jasmina
Gost
« Odgovor #16 na: Lipanj 09, 2011, 05:31:03 »

pitanje za horusa.....tamo negdje u nekom tvom postu sam pročitala da se ne želiš sramotiti sa igračima koji nemaju 100 eura za igrati svijetsko prvenstvo i da je bolje da se takvi igrači niti ne prijave......moje pitanje,ako u 3 realma nisam potrošila 100 eura mogu li ipak igrati sa tobom veliki ratniče ili da unaprijed prekrižim natijecanje.....moji rezultati govore za sebe......Hello, Jasmina IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 6............ Hello, zvrka IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 14.........Hello, MaximuSR IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 8 ........malo hvale i sa moje strane *heart*
Evidentirano
hexogen
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #17 na: Lipanj 09, 2011, 06:03:06 »

pitanje za horusa.....tamo negdje u nekom tvom postu sam pročitala da se ne želiš sramotiti sa igračima koji nemaju 100 eura za igrati svijetsko prvenstvo i da je bolje da se takvi igrači niti ne prijave......moje pitanje,ako u 3 realma nisam potrošila 100 eura mogu li ipak igrati sa tobom veliki ratniče ili da unaprijed prekrižim natijecanje.....moji rezultati govore za sebe......Hello, Jasmina IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 6............ Hello, zvrka IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 14.........Hello, MaximuSR IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 8 ........malo hvale i sa moje strane *heart*

Lijepo sročeno ali ovako samo jedan dodatak na to, Horus je ispravno odgovorio i rekao,to stoji, u predstojećem svjetskom prvenstvu nemože se igrati bez kredita i dijamanata ako želiš da cijelokupan tim uspije ne kao pojedinac jer Jasmina ako vidiš malo bolje onda vidiš i da na tim nikovima koje igraš baš i nemaš napada toliko na sebe i da si se nesmetano razvijala sto je veliki plus,sve to zahvaljujuci tome sto te ljudi vole i postuju i onda te ostave na miru i igras bez dijamanata,a tamo kada te počnu pljačkati,gaziti doslovno od početka ere neces se moci nikome pozaliti i kukati, bez dijamanata ni za suhu sljivu skupiti ili smokvu iz tvog rodnog kraja. Mislim da ste oboje u pravu ali ipak na prvenstvo se nemoze bez dijamanata i kredita igrati ako milsis uspjeti kao pojedinac a prvenstveno kao tim koji predstavlja nasu naciju jer jaki smo koliko je jaka i najslabija karika.

Sa ŠTOVANJEM...
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2011, 06:12:41 od hexogen » Evidentirano
hexogen
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #18 na: Lipanj 09, 2011, 06:16:53 »

Mene osobno zanima jedna činjenica koja nije dorečena i o kojoj jako malo znam a vjerojatno i vi svi ali vas ne interesira toliko. Doslovno kada se odrede timovi koji ce predstavljati nacije diljem svijeta  jedno pitanje!! Ali u sustini i jakooo bitno, kakav ce raspored igtraca biti na globalnoj mapi jer ako bugare stave sve unutar 40 minuta to je vec dobivena era ili prvenstvo,posto je start isti kako sustav rasporedjuje igarce na mapi jer jako je bitno ako jedba nacija primjera ima igrace na sve strane svijeta i sta se desava?? nitko nikome nemoze pomoci ,kontrirati i igra postaje vec unaprijed izgubljena ako je raspored doslovno namjesten.  Eto niko nije postavio to pitanje a mene jako zanima i svaki detalj oko organizacije i uvjeta...

SA Štovanjem!!
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #19 na: Lipanj 09, 2011, 06:27:10 »

pitanje za horusa.....tamo negdje u nekom tvom postu sam pročitala da se ne želiš sramotiti sa igračima koji nemaju 100 eura za igrati svijetsko prvenstvo i da je bolje da se takvi igrači niti ne prijave......moje pitanje,ako u 3 realma nisam potrošila 100 eura mogu li ipak igrati sa tobom veliki ratniče ili da unaprijed prekrižim natijecanje.....moji rezultati govore za sebe......Hello, Jasmina IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 6............ Hello, zvrka IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 14.........Hello, MaximuSR IO Team congratulates you for your current ranking in the Realm you play! Your current position is 8 ........malo hvale i sa moje strane *heart*
hexogen ti je u potpunosti odgovorio. ja bih samo potpisao, jer ni ja ne bih tako iscrpno odgovorio.  Smiley
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #20 na: Lipanj 09, 2011, 06:53:56 »

u pravu si dijelomično,istina da smo jaki koliko je jaka najslabija karika,istina da cehove i premium moraš imati,ali 10h proizvodnje možeš nadoknaditi svojom aktivnošću......u pravu si kada kažeš da nemam puno napada na sebe jer me igrači vole,hvala ti na tim riječima i takvom mišljenju to se odnosi na cro2.......ali u stranom realmu nije takav slućaj a od ova 3 navedana 2 su strana.....acc sam gradila od početka tako da sam jaka u obrani i teško me se moglo dobiti,imam sreče isto tako što sam u dva jako dobra saveza gdje je riječ vođe zakon,moji rezultati nisu slučajni več su plod timskog rada i puno mog vremena.....ove kvalifikacije i prvenstvo padaju za nas u dosta lošem vremenskom terminu......dolaze godišnji odmori,za đake i studente praznici,teško če biti ostaviti sve i posvetiti se igri.......zemlja pobijednik če biti neka od zemalja koje su malo sarkastičnosti ili siromašne pa neče koristiti ljeto za odmor ili zemlja u kojoj je kalendarski zima.......mi smo dobri igrači,imamo znanja,volje,inata ali smo jako nesložni i to če biti naš veliki problem
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #21 na: Lipanj 09, 2011, 07:04:10 »

neće biti klasične mape , svi će od svakoga biti udaljeni isto točno 10
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #22 na: Lipanj 09, 2011, 07:52:34 »

neće biti klasične mape , svi će od svakoga biti udaljeni isto točno 10

Brutalno. 'Đe si to našao???
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
jasmina
Gost
« Odgovor #23 na: Lipanj 09, 2011, 07:55:20 »

Brutalno. 'Đe si to našao???
nemojte se začuditi kada jedan dan bude udarna vijest kako je u lijepoj našoj porasla prodaja kemijskog WC-a i fast fooda *hahaha*
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #24 na: Lipanj 09, 2011, 08:15:37 »

 :hmmm:DA. To bi stvarno bila udarna vijest.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
beno
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 23



Profil
« Odgovor #25 na: Lipanj 11, 2011, 07:00:51 »

Nije istina. Zadnji podatak koji sam vidio je oko 400 ljudi iz Hrvatske. Što je popriličan broj, s obzirom na broj stanovnika. Ne fali puno za top 10. Smiley

evo sada je 666 ^^  >Grin
Evidentirano



vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #26 na: Lipanj 12, 2011, 01:04:28 »

u pravu si dijelomično,istina da smo jaki koliko je jaka najslabija karika,istina da cehove i premium moraš imati,ali 10h proizvodnje možeš nadoknaditi svojom aktivnošću......u pravu si kada kažeš da nemam puno napada na sebe jer me igrači vole,hvala ti na tim riječima i takvom mišljenju to se odnosi na cro2.......ali u stranom realmu nije takav slućaj a od ova 3 navedana 2 su strana.....acc sam gradila od početka tako da sam jaka u obrani i teško me se moglo dobiti,imam sreče isto tako što sam u dva jako dobra saveza gdje je riječ vođe zakon,moji rezultati nisu slučajni več su plod timskog rada i puno mog vremena.....ove kvalifikacije i prvenstvo padaju za nas u dosta lošem vremenskom terminu......dolaze godišnji odmori,za đake i studente praznici,teško če biti ostaviti sve i posvetiti se igri.......zemlja pobijednik če biti neka od zemalja koje su malo sarkastičnosti ili siromašne pa neče koristiti ljeto za odmor ili zemlja u kojoj je kalendarski zima.......mi smo dobri igrači,imamo znanja,volje,inata ali smo jako nesložni i to če biti naš veliki problem
hehe lijepo sroceno ali na tom prvenstu neces biti u prednosti svojom aktivnocscu i neces njome nadoknaditi 10h proizvodnje zato jer ce aktivnost biti visoka kod vecine igraca i zato jer nema goldera
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
jasmina
Gost
« Odgovor #27 na: Lipanj 12, 2011, 12:21:32 »

po svemu ovome što se tu navelo profil igrača za svijetsko prvenstvo bi bio ovakav
Ako patite od nesanice,ako nemate fiziološke i druge potrebe,ako nemate prijatelja,rodbine,znanaca niti kučnih ljubimaca,ako ste nezaposleni,ako nemate potrebe za sviježim zrakom,suncem niti mijesecom,ako imate agregat za proizvodnju struje,ako imate najmanje tri kompa u kući,ako imate sreće da vam igra ne šteka,ako imate net bar preko dva operatera,ako ste novčano potkovani onda ste vi idealan kandidat za svijetsko prvenstvo u IO......dođite i zaigrajte....za nuspojave ne odgovaramo
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #28 na: Lipanj 12, 2011, 12:46:26 »

Što se tiče rasporeda na mapi u Svjetskom prvenstvu i nekih detalja, odgovore ne znam, jer ih nisam dobio od ureda.. Do toga je još 2 mjeseca i sve detalje ćete saznati na vrijeme, kad izađu detaljna pravila svjetskog prvenstva.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #29 na: Lipanj 13, 2011, 06:20:55 »

2 Days Until the Start!

Noble warriors, less than 48 hours remain until the beginning of the first of its kind IO World Cup. More than 26,000 players have already registered in the Clash of Nations and are ready to defend their country’s honor. In 2 days the nomad hordes will attack the free imperian lands and only the Top 30 players from each nation will have the honor to play on the finals and fight for the title of “IO World Champion".

Visit the World Cup website and familiarize yourself with the Qualifiers’ complete game rules         Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!