Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 01:56:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Odmor - prihodi i troškovi  (Posjeta: 604 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« na: Svibanj 28, 2011, 09:10:32 »

prije godinu i nesto svi su masovno graknuli kad su nam uveli 6 sati off. nazalost,bilo je to potrebno zbog nekih likova koji su skupno igrali na jednom racunu. ali svi smo bili osteceni jer nakon 24 sata ne mozemo igrati 6 sati, a pramijum placamo isti (znaci i za one sate kad smo u offu).
sada nas bugari opet rezu, a zanimljivo, sad nitko ni rijeci da napise: UZESE NAM KAMATE ZA VRIJEME ODMORA!!!

"Od danas će svi igrači na odmoru prestati primati kamate, ali i plaćati zajam dok su na odmoru. Plaćanje zajma će biti produženo za točno vrijeme trajanja odmora. Svi trenutni zajmovi koje plaćaju, će biti ponovno obračunati."

PITANJE ODGOVORNIMA: ako ce placanje zajma biti produzeno, ZASTO NECE I TRAJANJE PREMIJUMA ZA VRIJEME ODMORA  BITI PRODUZENO?Huh?Huh?Huh?
znaci platim 25 dijamanta 2 tjedna premijuma, moram otici na odmor i za to platim jos 10 dijamanta. kad se vratim za 2 tjedna , otisao mi premijum, kamata nema, a kredit moram vracati.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Svibanj 28, 2011, 09:46:06 »

slobodno komentirajte, nece vam nitko nista!!
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Svibanj 28, 2011, 09:58:19 »

Eto mislim da je pitanje sasvim na mjestu i slažem se da bi trebalo za sve dane odmora produziti i premium koji u biti niste koristili jer niste igrali a taj odmor ste ionako platili tih 10 dijamanata. Razmisljam da i eto napokon se neko dosjetio i ovog pravog pitanja. Mislim da bi trebalo porazgovarati naši vezisti koji sredjuju stvari i daju prijedloge sa Bugarima u uredu da se to isto promijeni jer u biti ovo je kradja, placas premium za dane igrannja a ne dane odmora,dane odmora ionako platis posebno... *freak*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 28, 2011, 09:59:19 »

nas kako god stignu i znaju, u svakoj situaciji gledaju da sebi napune džep prvo, što je u neku ruku i normalno, svatko bi to napravio....
samo mi nije jasno zašto moraju bit tako pohlepni, uzimati čak i to sada, ma da nije normalno po nikakvoj logici i moralnosti tako postupati... *hmm* *hmm*
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2011, 10:02:09 od Proxy » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 29, 2011, 02:00:54 »

mislim da bi bilo cist ok da uz zajam koji se produzuje da se produzuju i premium i cehovi za vrijeme dok si na odmoru...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 29, 2011, 07:28:20 »

a možda oni misle da je dovoljno što su dali da se istraživanja i vojska rade dok si na odmoru......
šutite, nemojte bit glasni, ukinut će i to.... Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Svibanj 30, 2011, 10:42:44 »

mislim da bi bilo cist ok da uz zajam koji se produzuje da se produzuju i premium i cehovi za vrijeme dok si na odmoru...
pa normalno bi trebalo biti da rukodjeljski ceh miruje za vrijeme odmora, posto nema ni proizvodnje za vrijeme odmora. a ostali cehovi bi trebali biti aktivni posto se gradevine, istrazivanja , vojska i ljudi proizvode za vrijeme odmora

jedino mi nije jasno sto su se ludi bugarini obrusili na kamatu. ta odluka pogađa jedino top 40ak igraca, (na ostale i nema nekog efekta) koji svi igraju aktivno (placaju premijum). i kao posljedica toga bit ce manje odlazaka na odmor (citaj manje para imperiji) i mozda pokoji izrevoltirani igrac koji ce odustati od igre (opet manje para imperiji)
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!