Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:43:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz5  (Posjeta: 3768 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #30 na: Kolovoz 21, 2011, 08:08:11 »

    ..igram ovo 3god..i ja jos nisam vidio dobrog srbina.. Grin Grin Grin Grin ..
pa onda ni s jednim nisi poprico kako treba preko poruke vec ih ignoriras...
Evidentirano
bubamara
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #31 na: Kolovoz 21, 2011, 10:10:33 »

kume ANUBIS ovak ti to izgleda.... Shocked    *xxx* spremi na radnu površinu  *freak*

http://imageshack.us/photo/my-images/820/gospodarsvijeta.png/
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #32 na: Kolovoz 21, 2011, 06:11:24 »

Da i dalje nisi valjda 1 godinu igrao za tu bitku??? i samo 250k vojnih  sa 11 mil ekonomslih ??pa mala_tina ima vise od tebe bod vojnih onda psssttt.  Ha ha a meni vadis 1 bitku iz godine dana igranja heheh...
mala_tina ima i odtebe vise vojnih bodova..anubise...
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #33 na: Kolovoz 21, 2011, 06:58:17 »

 Naravno da ima ali ja pricam o kraju ere,a NERON je imao na kraju ere kao ti sada o tome pricam hehhee ... Nemoj da te sonja posjeti hiihi... Grin
« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2011, 07:04:53 od ANUBIS » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #34 na: Kolovoz 21, 2011, 11:25:25 »

Možeš ti i na trajni odmor, uopće nije bed  Smiley
proxy, jesi li ti to prekrsio ovlasti i banao nekoga Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #35 na: Kolovoz 21, 2011, 11:48:09 »

Naravno da ima ali ja pricam o kraju ere,a NERON je imao na kraju ere kao ti sada o tome pricam hehhee ... Nemoj da te sonja posjeti hiihi... Grin
o moj kolega anubise..a cemu tolika sad strka oko sonje i mene..da ulovila me..i dobila je cestitku odmene..posteno...svaka joj cast...curka me ulovila..pobjedila posteno...sve pet...
Evidentirano
Ajkulaa
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #36 na: Kolovoz 22, 2011, 04:18:52 »

živo... imao savez hrvata- Angry Angry najjači smo bili  Cool 8)vratio se sa odmora a u savezu sam *crazy* *crazy* *crazy*
odmah sam ih skužio kako su se raštrkali po savezima... evo me sada u balkanskom savezu (exYu) nas 6 svi po 1Mil bodova i svaki po 150k vojnih
zadnjih 7-8 ratova dobili i razbili 3 bugarska saveza u šutu...  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

... My soldiers dont DIE they just go to HELL and regroup ...
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #37 na: Kolovoz 22, 2011, 10:46:54 »

evo danas pocinje nova era blitza ko igra idemo napraviti jak hrvatski savez i osvojit eru Smiley))
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #38 na: Kolovoz 22, 2011, 10:49:49 »

o opet u istom savezu hahah ajmo svi koji su igrali u savezu Savez nek se aktiviraju
Evidentirano
Ajkulaa
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #39 na: Kolovoz 22, 2011, 12:53:05 »

evo ja sam se ubacio... vidimo se sutra... nadam se da će samo jedan - dva osnovati savez
Evidentirano

... My soldiers dont DIE they just go to HELL and regroup ...
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #40 na: Kolovoz 22, 2011, 03:24:47 »

evo ja sam se ubacio... vidimo se sutra... nadam se da će samo jedan - dva osnovati savez


vrijeme da se vrati bugarima al posteno a ne sjedit dok oni rokaju Grin D:
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #41 na: Kolovoz 22, 2011, 03:55:01 »

mogao je doci igrati za repku i protiv Bugara se tuci ali tamo nebi mogao farmati.. pa kom pravo kom krivo...

opet si skaces u usta...oces da ti dokazem kako ispadas....smijesan?nemoj tu ljude prozzivat zasto nisu u repki kad ti znas koji si imaoo plan..
neron je za tebe cudotvorac u ovoj igri,a vjerujem i daleko bolja osoba,pa e suzdrzi od svog prozivanja
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #42 na: Kolovoz 22, 2011, 05:24:39 »

opet si skaces u usta...oces da ti dokazem kako ispadas....smijesan?nemoj tu ljude prozzivat zasto nisu u repki kad ti znas koji si imaoo plan..
neron je za tebe cudotvorac u ovoj igri,a vjerujem i daleko bolja osoba,pa e suzdrzi od svog prozivanja

E moj zoki..opet bacaš provokacije..od svih si baš anubisov komentar izvukao i onda on ispada "zlo"foruma... žalosno  Cry..ali eto za tvoju informaciju,provokacija neuspješna i ne budeš dobio odgovor    Grin   *dance*
evo malo mi je dosadno danas pa pratim tko tu koga... a ako je i tebi dosadno ajd malo na pwt pročavrljajmo uz virtualnu kavicu...  Smiley
A što se tiče repke...hmm...neznam kak će to završit...šteta da je odazvanost tako mala Sad
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #43 na: Kolovoz 22, 2011, 05:44:39 »

zaasto provokacija?pa anubis ovdje prigovara zasto se neron nije dosao u repku boriti sa bugarima, a isti taj anubis je rekao cinkaat sve igrace iz husara..pa ti sada reci da ja provociram?ja sve sto izjavim mogu i dokazat,za razliku od nekih
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #44 na: Kolovoz 22, 2011, 05:51:44 »

I ti zbilja vjeruješ da bi on to napravio? Već sam danas napisala..ljudi svašta kažu... Smiley..a uostalom neronu ne treba odvjetnik...hehe..sam se sasvim dobro snalazi..pa eto...to bi ipak bila provokacija sa tvoje strane...i beeeeep..provokacija neuspješna! Wink nemate dovoljno sredstava na računu...više sreće drugi put  Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!