Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:48:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz5  (Posjeta: 3746 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #45 na: Kolovoz 22, 2011, 05:56:18 »

a ti si ocito anubisov odvjetnik piiiiiiiiiip los odvjetnik
ja nisam provocirao vec rekao da proziva a izjavio je da ce sve cinkat..piiiiiiiiiip..ako s e igramo odvjetnika gubis parnicu,jer je tvoj klijent to rekao...piiiiiiiiiiiiiiiiip
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #46 na: Kolovoz 22, 2011, 05:59:48 »

Drž'te se teme o blitz5 svijetu.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #47 na: Kolovoz 22, 2011, 06:02:28 »

blitz5 je tema,ajmo se sad mi hrvati tamo lipo poklat i nek bugari opet pobijede glatko.eto ja cu arsenala ako ga sretnem s posebnim gustom maltretirat,naravno arsenal ako budes jaci onda ti me.buuu.javim ti se cim vojsku skupim
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #48 na: Kolovoz 22, 2011, 06:11:39 »

a ti si ocito anubisov odvjetnik piiiiiiiiiip los odvjetnik
ja nisam provocirao vec rekao da proziva a izjavio je da ce sve cinkat..piiiiiiiiiip..ako s e igramo odvjetnika gubis parnicu,jer je tvoj klijent to rekao...piiiiiiiiiiiiiiiiip

hehehe..pa rekao je,gdje sam napisala da nije....ali rekla sam i ja da ću se udat za šeika da više nikad ne moram radit pa mi baš i ne ide  Cry
SORRY PROXY..BIIIIIIIT ĆUUU DOBRAAAAA   Kiss
 A što se tiče intrenacionalnih svjetova..uz ovakvu nesnošljivost između pojedinaca čisto sumnjam da ćemo ikada išta  postići kao hrvatski savez... žalosno...jer posjedujemo dobre i kvalitetne igrače   
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #49 na: Kolovoz 22, 2011, 06:14:16 »

je bas steta,al stas kad je tako. Cry
Evidentirano
Ajkulaa
Private
*

Karma: +1/-9
Offline Offline

Postova: 34



Profil
« Odgovor #50 na: Kolovoz 24, 2011, 04:20:17 »

EVO DOBRO JE KRENULO...  idemo sada
mene već neki majmun napao i polomio zube... Grin Grin Grin
Evidentirano

... My soldiers dont DIE they just go to HELL and regroup ...
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #51 na: Kolovoz 24, 2011, 06:11:03 »

EVO DOBRO JE KRENULO...  idemo sada
mene već neki majmun napao i polomio zube... Grin Grin Grin
i mene je Smiley
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #52 na: Kolovoz 24, 2011, 11:45:03 »

 Smiley mi moženo pobijediti ako vrate r71 i to samo da se može igrati s ip aderom iz hrvatske  Grin
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #53 na: Studeni 03, 2011, 04:33:03 »

evo završila je još jedna era svijeta blitz5 opet je pobjednik hardcore....bio mi je užitak igrati sa igračima iz saveza KRIZARI1 a moram ih nabrojiti Smiley : domkralj97,drmator,NJUBER,OBAD,prosinecki08,bole_bbc,Flash-Gordon,Tin0 i naravno nas vođa Tomozg27 ako sam koga zaboravio isprićavam se .....držali smo stalno 2 mjesto na tablici saveza a vođa je držao skoro do kraja 1 mjesto na poredku igraća sa velikom bodovnom razlikom na čemu mu čestitam ali je donirao svu vojsku u savez pa je opao dosta bodovno....vođa je organizirao da dođe nekoliko saveza kod nas da pobjedimo hardcore ali nije išlo sve po planu pa nismo uspjeli pa je on otišao u hardcore i od prije 2-3 tjedna smo s njima u federaciji bili smo dobro organiziran savez i drago mi je da sam mogao biti u takvom savezu i  da sam imao priliku družiti se s takvim igračima kao sto su oni  Smiley *heart*
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #54 na: Studeni 03, 2011, 07:49:31 »

evo završila je još jedna era svijeta blitz5 opet je pobjednik hardcore....bio mi je užitak igrati sa igračima iz saveza KRIZARI1 a moram ih nabrojiti Smiley : domkralj97,drmator,NJUBER,OBAD,prosinecki08,bole_bbc,Flash-Gordon,Tin0 i naravno nas vođa Tomozg27 ako sam koga zaboravio isprićavam se .....držali smo stalno 2 mjesto na tablici saveza a vođa je držao skoro do kraja 1 mjesto na poredku igraća sa velikom bodovnom razlikom na čemu mu čestitam ali je donirao svu vojsku u savez pa je opao dosta bodovno....vođa je organizirao da dođe nekoliko saveza kod nas da pobjedimo hardcore ali nije išlo sve po planu pa nismo uspjeli pa je on otišao u hardcore i od prije 2-3 tjedna smo s njima u federaciji bili smo dobro organiziran savez i drago mi je da sam mogao biti u takvom savezu i  da sam imao priliku družiti se s takvim igračima kao sto su oni  Smiley *heart*




   svaka čast ... baš je lipo proćitat kako netko uživa u igrii ljudima s kojima igra

Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #55 na: Studeni 03, 2011, 08:19:33 »

da dobra je zabava bila,sljedeca ce bit i bolja kadse tomo bude osveciva  Angry
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #56 na: Studeni 06, 2011, 08:19:05 »

..svaka cast krizarima..steta sto su ih turci s Smiley ..mogli su dobit bugare..al ko sta kaze legenda imperije tony..politika je ku..a.. j  :)ga
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!