Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 01:46:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blitz5  (Posjeta: 3786 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #15 na: Kolovoz 20, 2011, 05:39:31 »

evo svete jasmine,a di si ti srico
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #16 na: Kolovoz 20, 2011, 05:50:38 »

evo svete jasmine,a di si ti srico
buuu,nisam sveta niti to želim biti,samo ukazujem na činjenice i pozivam vas sve koji imate acc u 82 i želite pomoći HRVATSKOM savezu,pridružite se,nije lako vijeruj mi
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #17 na: Kolovoz 20, 2011, 06:00:16 »

buuu,nisam sveta niti to želim biti,samo ukazujem na činjenice i pozivam vas sve koji imate acc u 82 i želite pomoći HRVATSKOM savezu,pridružite se,nije lako vijeruj mi
ja vec jesam Smiley
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #18 na: Kolovoz 20, 2011, 06:01:02 »

ja sam im vec jednom donira vojsku i sad cu zavrsit eru tako da sretno im
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Kolovoz 20, 2011, 10:27:17 »

Ja sam dao koliko sma mogao preko 100 mil resa hehe jeste me izrokali... ihihih
Evidentirano
bubamara
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #20 na: Kolovoz 20, 2011, 11:10:22 »

Evo frende ANUBIS jedna farmerska za tebe   Lips Sealed
http://imageshack.us/f/20/jednalaganaobrambena.png/

a da je lignja je.....sad ode i u BUGARSKU repku ...pozvali ga kao počasnog člana.... Cry
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #21 na: Kolovoz 20, 2011, 11:40:51 »

Da i dalje nisi valjda 1 godinu igrao za tu bitku??? i samo 250k vojnih  sa 11 mil ekonomslih ??pa mala_tina ima vise od tebe bod vojnih onda psssttt.  Ha ha a meni vadis 1 bitku iz godine dana igranja heheh...
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 20, 2011, 11:43:22 »

ima je 14m na kraju,hihihihi,i vise vojnih Cheesy,svaka čast savezniče Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #23 na: Kolovoz 21, 2011, 12:27:16 »

treba osnovat klub ovih uvlakivača bugarskih,imaju dosta obozavatelja u hrvatskoj.nerone ti si kralj najbolji igrac svih vremena al rade bi da mi je sin ARSENAL il ZOKY nego smeče ko sto si ti. Lips Sealed  BUGARSKO,eto odo ja na odmor tjedan dana.sve u redu smoki,ups kikiriki slobodno me banaj Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Kolovoz 21, 2011, 04:39:34 »

treba osnovat klub ovih uvlakivača bugarskih,imaju dosta obozavatelja u hrvatskoj.nerone ti si kralj najbolji igrac svih vremena al rade bi da mi je sin ARSENAL il ZOKY nego smeče ko sto si ti. Lips Sealed  BUGARSKO,eto odo ja na odmor tjedan dana.sve u redu smoki,ups kikiriki slobodno me banaj Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Možeš ti i na trajni odmor, uopće nije bed  Smiley
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 21, 2011, 06:42:08 »

Možeš ti i na trajni odmor, uopće nije bed  Smiley
nemoj pricati bezveze koliko znam ima 3 srba a savez SRBIJA nam pomaze da unistava okupljalista koja nam vise ne trebaju a kod nas su dosli iz saveza  Sarajevo 5 igraca ...a sto se tice xxxmondea bolje ikad nego nikad da dode u hrvatski savez za nije'?? Smiley
treba osnovat klub ovih uvlakivača bugarskih,imaju dosta obozavatelja u hrvatskoj.nerone ti si kralj najbolji igrac svih vremena al rade bi da mi je sin ARSENAL il ZOKY nego smeče ko sto si ti. Lips Sealed  BUGARSKO,eto odo ja na odmor tjedan dana.sve u redu smoki,ups kikiriki slobodno me banaj Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
           ..jaoooooo sve boljee od boljeg..nesmjes ni pisnut protiv  srba i  izdajica..bit ces odma banan..i to jos naglasi sljedeci put trajni bann..pa to fakat sam kodnas ima da se tolko brane srbi katastofa..
« Zadnja izmjena: Kolovoz 21, 2011, 06:54:40 od Proxy » Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #26 na: Kolovoz 21, 2011, 06:57:07 »

I Srbi su ljudi koje se moraju poštivati i ne diskriminirati.
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 21, 2011, 07:06:50 »

I Srbi su ljudi koje se moraju poštivati i ne diskriminirati.
    ..aha..a mi smo svi djubrad pa se nas more hlebat ko sansku kozu...il ovcu.. Grin Grin ..sta je po tebi to u redu..mene nezanima sta si ti po nacionalnosti..al malo previse branis srbe..tamo neke likove banas 100 puta al cim neko spomene srbina..odma bann i sljedece..trajni ban..sta je po tebi to u redu..
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #28 na: Kolovoz 21, 2011, 07:20:34 »

    ..aha..a mi smo svi djubrad pa se nas more hlebat ko sansku kozu...il ovcu.. Grin Grin ..sta je po tebi to u redu..mene nezanima sta si ti po nacionalnosti..al malo previse branis srbe..tamo neke likove banas 100 puta al cim neko spomene srbina..odma bann i sljedece..trajni ban..sta je po tebi to u redu..
mislis na srbe u igri ili izvan igre???pa mogu ti rec da ovi srbi u r82 su jako dobri srbi pomagaju nam da budemo vladari i zasto bi im mi sada trebali psovati lijepo su se odazvali da ce nam pomoci
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #29 na: Kolovoz 21, 2011, 07:30:06 »

mislis na srbe u igri ili izvan igre???pa mogu ti rec da ovi srbi u r82 su jako dobri srbi pomagaju nam da budemo vladari i zasto bi im mi sada trebali psovati lijepo su se odazvali da ce nam pomoci
    ..igram ovo 3god..i ja jos nisam vidio dobrog srbina.. Grin Grin Grin Grin ..
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!