Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 08:11:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Doba osvajanja  (Posjeta: 810 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« na: Svibanj 25, 2011, 06:54:55 »

Imperia Online - Svjetsko prvenstvo!

Prvo Svjetsko prvenstvo će se održati 15. kolovoza. Svjetsko prvenstvo će se održati zatvorenim blitz svijetovima (brzina 4x), gdje će sudjelovati nacionalni timovi svake zemlje. ne timove će činiti 30 najboljih igrača neke zemlje u kvalifikacijama.

 

Kvalifikacije za nacionalne timove:

Kvalifikacije će početi 15. lipnja. Kvalifikacije će biti u formatu Invazije Nomada.Svaki sudionik će se boriti protiv 33  napada. Najbolje plasiranih 30 igrača svake zemlje po ekonomskim bodovima će biti članovi nacionalnog tima.

 Sudjelovanje je potpuno besplatno. Samo računi registrirani prije 15. svibnja će moći sudjelovati u igri. Puna pravila turnira Svjetsko prvenstvo će biti dostupna uskoro!
znači kvalifikacije za svjetsko prvenstvo je definitivno ovaj blitz svijet doba osvajanja - V5 što počinje 1. lipnja i nema V4 ?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 25, 2011, 07:29:55 »

Ne. Kvalifikacije će biti era Invazije Nomada koja počinje 15.6.  Ovaj blitz je samo blitz svijet V5. Da možeš igrati i vidjeti kako će izgledati kasnije prvenstvo svijeta. Makar ono će imati svoja pravila, malo drukčija od običnog blitza, ali da vidiš kako se razvija u blitz eri. Ako budete dobri, složiti ću upute za razvoj na početku blitza, da ne budemo  zadnji u prvenstvu. Smiley
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 25, 2011, 10:09:33 »

hehehe,pa mene samo zanima oće tu bit uključenih cehova i kredita(bit ce 1000% al nada umire zadnja,hehhe)
i znaci nece bit napada između igrača nego ce moderatori nas napadati ili?
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 26, 2011, 07:09:50 »

pa bilo bi to jako ljepo odigrat jedan svjet u kojem bi svi bili ravnopravni pa da vidimo koliko je ko naućio o strategiji i koliko je ko sposoban napredovat bez kredita..znam da se nitko neće odreć zarade ali jednom normalnom cjenom koju bi platio svaki igrać koji se želi registrirat u dotićni  svjet i taj bi se problem mogao rješit  ... Wink 
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 26, 2011, 08:18:02 »

apsolutn se slazem..zasto nebi bio jedan svijet bez kredita..jer ima ljudi kojim mi "nismo vrijedni spomena" jer nemogu dnevno dati 30-40 itd kn u IO...zato bih se volio okusat protiv istih ali u ravnopravnim uvjetima Smiley
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #5 na: Svibanj 26, 2011, 11:58:26 »

znam da je vec dosa puta predlozeno ali mislim da nije niti jednom to bilo predlozemo u uredu evo recimo mislim da bi prvenstvo svijeta bilo izvrsna prigoda za to: da igrac za kvalifikacije plati ulaznicu recimo 10kn igraca bi se nakupilo ma i neka je 50kn ali taj realm se igra bez kredita i ko se kvalificira ne svijetsko tamo nema kredita i nema vise nikakavog placanja.... Angry
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
mario2109
Sergeant
**

Karma: +6/-19
Offline Offline

Postova: 68


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 27, 2011, 01:19:18 »

kako se mogu registrirat na ovo prvenstvo
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 27, 2011, 01:26:23 »

STOP KREDITIMA.......PA DA VIDIMO KO JE DOBAR .... Angry
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #8 na: Lipanj 02, 2011, 02:44:55 »

hehe izasla su pravila nista od toga   Cry Cry
pa bilo bi to jako ljepo odigrat jedan svjet u kojem bi svi bili ravnopravni pa da vidimo koliko je ko naućio o strategiji i koliko je ko sposoban napredovat bez kredita..znam da se nitko neće odreć zarade ali jednom normalnom cjenom koju bi platio svaki igrać koji se želi registrirat u dotićni  svjet i taj bi se problem mogao rješit  ... Wink 
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 02, 2011, 10:22:56 »

šteta..onda ništa od mog nastupa
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!