Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 05:02:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTA kakvih ljudi ima  (Posjeta: 13346 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #90 na: Svibanj 26, 2011, 10:40:06 »

Zar niste shvatili poantu ,zaboli me neka s...... palite me rusite ali necete ni vi spavati heheheh,a nemojte s ezaliti kada vas i drugi pale jer ovaj puta ima nas malo sloznijih a smece smo bacili van iz saveza,pardon sami su napustili i otisli k HUSARIMA, pa eto njih ste se bojali, haha ali onio pravo tek dolazi nemojte samo u 3 savez otici kasnije pola vas Husara hihihi  

prvo bi moli admine da banaju anubisa radi izjave  DA SU IGRACI SMECE,jer sam ja rradi toga dobio bann..bolje si razmisli di ti je kultura,,nakon nih uzasnih poruka smuciki sada ovdje NAZIVAS SMECEM.....to ti neka mina izletila iz zemlje u u glavu pa se nemos kontrolirat?
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #91 na: Svibanj 26, 2011, 10:41:01 »

ne, ne  mislim da  se  bojiš jačeg  igrača  od  sebe - bojiš se  saveza  jačih  igrača  od  sebe kad  si  ti u slabijem  savezu od  tog   *hahaha* *hahaha* *hahaha*

lol...ja nisam izvjesio zastave od vas,niti bjezao na odmr..sto mi pricas o strahu?
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #92 na: Svibanj 26, 2011, 10:41:52 »

emili reci mi kako ti je inace ime u cro2 ??  Grin a ti anubis imaš srece kaj te nemogu napadat jer si mi bio cuvar acc jjer bi ti ja dao tvoje prijateljske porobe !! i ti ces vrijeđati smuciku i mene da smo bili spije a na koju foru sam mogao bit spija ako su me najvise tukli..neznam uopce kako ti i utvrda mozete uopce naređivat drugima iz saveza da imaju napade na husare ako vi sami kapitulirate od njih ??!! i onda ste uzor kao ostalom savezu ma daj ajde  *crazy*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
ANUBIS
Gost
« Odgovor #93 na: Svibanj 26, 2011, 10:44:30 »

prvo bi moli admine da banaju anubisa radi izjave  DA SU IGRACI SMECE,jer sam ja rradi toga dobio bann..bolje si razmisli di ti je kultura,,nakon nih uzasnih poruka smuciki sada ovdje NAZIVAS SMECEM.....to ti neka mina izletila iz zemlje u u glavu pa se nemos kontrolirat?

JA sam rekao da je smece izaslo van a nisam nikoga imenovao sory stari... Oni s esami prepoznaju ne drugi....
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #94 na: Svibanj 26, 2011, 10:47:32 »

JA sam rekao da je smece izaslo van a nisam nikoga imenovao sory stari... Oni s esami prepoznaju ne drugi....

sry ali lazes..smece smo izbacili iz saveza  tj sami izasli i otisli husarima....to je ttvoja poruka..a ti reci da ja lazem?
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #95 na: Svibanj 26, 2011, 10:50:19 »

Pa covjece ne lazes i opet ne vidis dalje od nosa nisam nikoga imenovao oni s esami prepoznaju i oni za koje su radili ,za 2 sek su bili kod vas u savezu heheeh,a PORUKA OVAKO IDE...     OTISLI SMO HUSARIMA JEL PISALI SMO SVIM VODJAMA SAVEZA I NIKO NAM S ENIJE JAVIO A SVI ON LINE...  znas za to??? onda oni su otisli u vec dogovorenom prijelaziuu jer su to sta jesu a zoky NEKA SE JAVE SVE VOJE SAVEZA koji su dobili od njih, jer su tako rekli pa da viimo hihihi
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #96 na: Svibanj 26, 2011, 10:57:08 »

Pa covjece ne lazes i opet ne vidis dalje od nosa nisam nikoga imenovao oni s esami prepoznaju i oni za koje su radili ,za 2 sek su bili kod vas u savezu heheeh,a PORUKA OVAKO IDE...     OTISLI SMO HUSARIMA JEL PISALI SMO SVIM VODJAMA SAVEZA I NIKO NAM S ENIJE JAVIO A SVI ON LINE...  znas za to??? onda oni su otisli u vec dogovorenom prijelaziuu jer su to sta jesu a zoky NEKA SE JAVE SVE VOJE SAVEZA koji su dobili od njih, jer su tako rekli pa da viimo hihihi


ia ja sam rekao da ***** porobljavaju hrvate u inter svijetu i nisam imenovao pa sam bannnan
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #97 na: Svibanj 26, 2011, 10:58:02 »

pa vec kada me prozivas :
dosli su kod Husara pice koje i spadaju tamo.........mamac bacen i klipovi se uhvatili.....
morate vi jos puno papati fruteka da bi neke stvari razumjeli

tko se uhvatio i za sta..za zvonu1?oh sry taj je aktivni igrac
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #98 na: Svibanj 26, 2011, 11:00:50 »


 Cry Cry Cry Cry Cry

e emili..kako se ti i anubis gadjate..kad ti pises on je ooff...i obrnuto Smiley..uigran ste tim Tongue
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #99 na: Svibanj 26, 2011, 11:01:40 »

Opet cu reci zokyy, svako ima kantu za smece doma i kos,u nasem slucaju smece je samo izaslo, to je sve inace u dubokom kodu ako shvacas eheheh, nista nisam rekao krivo hihihihiihi
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #100 na: Svibanj 26, 2011, 11:03:02 »

Opet cu reci zokyy, svako ima kantu za smece doma i kos,u nasem slucaju smece je samo izaslo, to je sve inace u dubokom kodu ako shvacas eheheh, nista nisam rekao krivo hihihihiihi

neznam koliko godina imas,ali ti fali neki djelovi djetinstva,kad toliko vrijejdas ljude..zar ti to ttreba?
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2011, 11:13:45 od Proxy » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #101 na: Svibanj 26, 2011, 11:05:25 »

koji mi vrag bio da sam te prije prihvatio kao cuvara acc-a i sad te nemogu rokat ccc  *xxx*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
ANUBIS
Gost
« Odgovor #102 na: Svibanj 26, 2011, 11:05:28 »

Lips Sealed  neznam koliko godina imas,ali ti fali neki djelovi djetinstva,kad toliko vrijejdas ljude..zar ti to ttreba?

Pa i mala djeca su naucila citati ,ti ocigledno vidis na koga s eto odnosi??? ja ne jel to je u kodu dubokom , ajme citaj kaj pise a ne prognoziraj i nagadjaj imena koja ne pisu jedino ako ti znas nesto vise od tog koda pa mi reci to sta ja neznam,podijeli taj kod sa nama.
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #103 na: Svibanj 26, 2011, 11:09:15 »

Pa i mala djeca su naucila citati ,ti ocigledno vidis na koga s eto odnosi??? ja ne jel to je u kodu dubokom , ajme citaj kaj pise a ne prognoziraj i nagadjaj imena koja ne pisu jedino ako ti znas nesto vise od tog koda pa mi reci to sta ja neznam,podijeli taj kod sa nama.

ja znam na koga se odnosi,jer znam radii cega ces dobiti flaster na usta Smiley
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #104 na: Svibanj 26, 2011, 11:10:20 »

kontra na sta?....na prazne utvrde i jos padne savcekusa?............. Grin Grin Grin .....super, bravo decki veselim se takvim kontrama

jel se takve kontre rade u Travianu ?    Cheesy

ti to pricas o svom napadu na dambu?cuo sam da si posudjivao za vlak u svjetu 82 kad si se odbio,samo da se mozes vratiti Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!