Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:09:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTA kakvih ljudi ima  (Posjeta: 13350 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #60 na: Svibanj 26, 2011, 09:43:20 »

rađe  reci  zokić kakve  je  neodgodive  poslove imao rockyii  sinoć da  je  hitno  pobjego na  odmor?
 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*



a to moras pitat njega...stvarno ovo shvacam kao igru i neulazim u privatne zivote lutko :Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #61 na: Svibanj 26, 2011, 09:44:11 »

Emily mi barem gace dignemo kao talijani u strahu od tate Dunkana ali on i bjeze na odmore,da mi je znati od koga je pobjegao hihihihi..
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #62 na: Svibanj 26, 2011, 09:46:18 »

Emily mi barem gace dignemo kao talijani u strahu od tate Dunkana ali on i bjeze na odmore,da mi je znati od koga je pobjegao hihihihi..

tko je pobjegao?ruky?ma znamo daje ruky zbrisao,a rockyje usao samo na jedan dan,ali pitajte njega  Lips Sealed
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #63 na: Svibanj 26, 2011, 09:49:12 »

a to moras pitat njega...stvarno ovo shvacam kao igru i neulazim u privatne zivote lutko :Smiley

Pojasnit cu ti ja prijatelju sada zasto je pobjegao, pa uvidio da nema dragulja tate tamo vise,i sta onda vec 2 puta bjezi u straju da izgubi koloniju na odmor ali dolijat ce ja sam s epomirio da cu sve izgubiti ali cu s agustom stati i rusati sve vase di stignem a specijalnost su mi ove Dunkanove,prindlove i tako redom hihihi i zato molim sve dobre ljude  sve ljude da mi jave njihove pozicije u savez ja cu sada javno obkaviti sve njihove koje imam pa ih derite kome se zamjerio neki hehehe,ja kada izgubim sve vise necu imati sta hhihi a vi pa ima vas ajmeeeee
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #64 na: Svibanj 26, 2011, 09:54:10 »

pa vidis...opet trazite od drugih  pomoc Smiley...sada i dodje da ububam ove koliko i ti pa da se tucemo...ovako ja radje sinu kupim svaki dan cokoladu,dok vi placate bugarima:)...ugll..zelim tipuno srece u rusenju Smiley,ali kak ste krenuli jos malo cte si i fortove sami rusat,to ide nakonn pr poroba Smiley
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #65 na: Svibanj 26, 2011, 09:57:00 »

ajde  da preoblikuje..gace=zastavice=kapitulacija=strah=nemoc
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #66 na: Svibanj 26, 2011, 09:58:16 »

 Grin Mislim ovako poanta je svega da sam poručio njima da volim kada me pale i rusaju iz slike prilozene dolje heheh,ali i ja cuu i te kakooo a vas pola ere ste tlacili i sada kada s eneko malo ujedini kao mi sa nekima na vas odma se bunite e prijatelju beres ono sta si posijao cijelu eru a to je da ste tlacili sve di ste stigli,nadam se da je doprlo do svih sada ovo,mi sma samo prijateljski savez , eto cak se i privatnp zanmo neki poznamo i cemu onda nebi i na vas skupa??? ima da gorite i vi svi skupa sa nama eto ima nas ko kinezaaa heheh.
http://www.youtube.com/watch?v=8F33Ep0Mk9U&feature=youtu.
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2011, 09:59:55 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #67 na: Svibanj 26, 2011, 10:03:37 »

Krenuli ste kao onogonduri i sta ocekujes da vas ljude vole??? pogledaj vulkana dole na slici mojim malih 7,5 k jadnih protiv miliona hahaha
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #68 na: Svibanj 26, 2011, 10:05:54 »

ma to je super,takva je igra super,ali mi nje jasna jedna stvar..grifon nas napadne a vi lagano podvijete rep Tongue.valjda su i oni skuzili sto znaci imati vas za neke "saveznike"..da pojasnim..dok smo bili u pentagramu imali smo mirovni sa vama,a vi ste lakano dogovral sa husarima da nam objavite rat,,tj da sklopite federaciju sa njima...a sada vam ti isti husari nepau?cudno je to zar ne?sada ces reci da to nije istina,ali anadanusove poruke su ba to govorile..ali eto mali je svjet pa se sve sazna....zato neka si ovi vasi pomocnixix dobro razmisle kome cete iducem kuhat iza ledja
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #69 na: Svibanj 26, 2011, 10:07:25 »


pa  sad,  meni  se  više  čini  kao nemoć ono što je  maloprije  Anubis  pokazao, dakle,  masovno jurišanje  na prazne fortove i porobljavanje,  kad  ga  se  već ne  može  spriječiti da  šutne  obiteljske  dragulje  Cheesy što niste  tati  priskočili u  pomoć i  poslali vojsku, pa  imate  hrpu  kolonija  tamo dolje  desno, skupilo bi se  nešto,  al neeeee... vi  ste  mislili da  će  tata  čuvati vas, a  ne  da  ćete  vi morati njega    Grin Grin Grin Grin



opet grijesis..to se zove kontra a ne nemoc...ako se zbroji nanesena steta mislim da smo u +?
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #70 na: Svibanj 26, 2011, 10:11:58 »

Krenuli ste kao onogonduri i sta ocekujes da vas ljude vole??? pogledaj vulkana dole na slici mojim malih 7,5 k jadnih protiv miliona hahaha


ajde odbio si covjeka koji isao sa 11k konjja haha..lakih ao se nevaram..a neocekujem da me itko voli..alooo ovo je internet Smiley
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #71 na: Svibanj 26, 2011, 10:13:07 »

*xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*

napadali vas  husari, pa  ste  sad  kod  njih  u  savezu?Huh?  bez  komentara...



pa sto to ima veze..nikom nsmo radili iza ledja kao vi..sto vise..mi smo ratovali sa njima,a nismo aktivirali odmore kao vi...
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #72 na: Svibanj 26, 2011, 10:13:42 »

Samo plutajuce dvolicne osobe bjeze kada je gusto u savez koji ih napada i prijeti okolo da ako ne dojdete kod tate Daunkana(nas Asymbabo) da ce vas se rokati,samo dodjite ne predajem se ja a steta zar nisi shvatio da sam htio to hehehe da navalite na mene nebio otisao do kine s avojskom samo da kolon ije porusam na 1300,znao sam sta em ceka ali to je svjesno a kontra uuuuuuuu brrrrrrrrrrrrrr.eto ostavio 7,5k vojnikka da s ebore pa vidi ti toooo cak si u ti jadnici odradili nesto hiiihih, od sada ce te gledati kako vas pali a vi navalite hehehhe slobodno ali pitajte tatu prije jel smijete on kaze moze,vi svi 1 na meni on zadnji sa 230 cat u 1 porobu hehehe
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #73 na: Svibanj 26, 2011, 10:15:50 »

ti mi pricas o dvolicnosti..a sa istim tim hhusarima i istim dunkanom ste doovarali objavu rata VASEM savezniku....dvolicnost?
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #74 na: Svibanj 26, 2011, 10:17:09 »


pa  ti  bilo žao, pa  si  se  rađe  odlučio pridružiti  kad  ih ne  možeš  pobijediti?   *hmm* *hmm* *hmm*

meni  to  zvuči kao kapitulacija   Grin Grin Grin

i  opet grijeis..dosao sam sa namjerom koju provodim ii je provedena..rat sa lexima,i paljenje templara..to je razlog..
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!