Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:10:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTA kakvih ljudi ima  (Posjeta: 13349 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #15 na: Svibanj 24, 2011, 08:50:10 »

http://www.youtube.com/watch?v=Iiyq8ldLI_U
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #16 na: Svibanj 24, 2011, 08:59:37 »

a ja vidim ta ti o meni znaš puno više nego što želiš priznat ...  Wink  ... pjesmom mi se drago izražavat ...a Balaševića obožavam
 *heart* *heart* *heart* Kiss Kiss Kiss *heart* *heart* *heart*
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #17 na: Svibanj 24, 2011, 09:04:08 »

pssssstt skrecemo s teme Cheesy
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #18 na: Svibanj 24, 2011, 09:23:54 »

 Embarrassed  ovo je pravi smajlić....da ne skrenemo   Embarrassed
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #19 na: Svibanj 24, 2011, 10:41:01 »

damir vise nisam u tom savezu speltom okolnosti ali sam bio i u svemu ih podrzavam tako da....
objavis rati i ne mislis prvi napadati pa sta si ga onda uopce objavio  Huh?
objavio si rat onda nemoj ocekivat da igrac u tvom savezu koji je slabiji od njih nece biti iznapadan zato jer ste vi napravili prvi korak ka ratu ne vjerujem da oni imaju nesto protiv vas ali nasli ste se u takvoj situcaciji (ratu)
zasto su oni ljuti ne tebe zvali su te u savez a ti si im objavio rat iz cistog mira
e sad ovo da ratuju protiv puno slabijih od sebe nije tocno zato jer je rat cro_realma i sparata_300 bio prije aktivan nego sta si ti ovo napisao na forumu ako pogledas ta 2 saveza svatit ces da to nije bitka izmedju davida i golijata...
to sta je od tebe Jedrtenjak trazio pomoc nije  nista lose sta vjerovatno ih je taj ajmo ga nazvat x igrac mucio i trebalo im ga je skinut s ledja ti si odbio i ok...to ti se inace zove prijateljstvo kada vjerujes da imas nekoga pokraj sebe ko ce ti pomoci kada zaskripi......e sta e tice njihovog loga i toga e to je stvar provociranja rata zasto bi bilo tko objavljivao ratove i trosio resurse iz riznice koji su mogli biti pametnije potroseni kada moze cekati besplatan rat ili ga isprovocirati

100% si u pravu ! Slavonija je rekla ovako : "....Hehhe mala_tina samo ti objavi rat mi ćemo za vama..." Ovi objavili za 1 dan...I ništa drugi dan ovi opet objavili opet ništa...Pušiona su !

Mrko ne zelim biti bezobrazan ali nisu u toku i ne mjesaj se tu di ti nije mjesto samo si pumpas komentare koji nicem ne sluze ako si tako dobar da mozes nekog nazivat pusiona hvalisaj se tamo gdje je za to predvidjeno mjesto i dokazi da je taj savez pusiona....kad vec nisi u toku kako ti mozes znati da to nije interna fora slovonije i male_tine e ne mozes znati kako  ni ja a one fore ja sam to procito , ja sam to cuo to ne prolazi ti ne znas jel to bila sala ili nije nigdje strogo nije napisano da sve sta pise na profilima je istina.....
« Zadnja izmjena: Svibanj 24, 2011, 10:49:35 od vjeko5 » Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
slavonija
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #20 na: Svibanj 25, 2011, 05:47:29 »

-Bolje gledajte svoja posla i svoje saveze . Profil je napravljen tako iz zafrkancije što se tiće toga u vezi rata , što se tiće helsa oni znaju zašto piše " kukavice " isto tako i templari zašto piše farmeri .

-ovo je ratna igra i zato nam je svejedno s kime ćemo u rat untućica zna o ćemu prićam kao i većina u ovom realmu jer nas poznaju

-meni se javlja netko da sam kukavica a ima 1 m bodova i objavi rat savezu gdje su mu svi više od dva puta slabiji pre pre jadno

-što se tiće zzzzz to je stvar između cro_realma i zzzzz i igramo kako se mi dogovorimo i želimo a na kako drugi kažu ako nekom objave rat a mi smo dobri s tim savezom naravno da ga mi nećemo objavit već samo sa savezima s kojima smo neutralni ili u neprijateljstvu

Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #21 na: Svibanj 25, 2011, 07:23:15 »

Eto sve na svom mjestu hehehe,ali neznam od kuda ti da su Templari Farmeri?Huh??  he he pozdrav svima
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2011, 07:34:07 od ANUBIS » Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #22 na: Svibanj 25, 2011, 07:46:28 »

Hehehe slavonija veci provokator od Mamica Grin

Damire isprovociro te dobio si rat vidim da si nabrijan po profilu i cim si tu iso svima pokazat al me zanima zasto je vec 4dana isti rezulata bit ce da nemozes svoje provokatore ulovit   Cheesy Cheesy

Mrko imam osjecaj da si ti iz Helsa ?

, što se tiće helsa oni znaju zašto piše " kukavice "
to znaju svi koji pogledaju slike na tvom profilu Grin
« Zadnja izmjena: Svibanj 25, 2011, 09:55:42 od Pcelar » Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #23 na: Svibanj 25, 2011, 12:44:14 »

uff..vidim svi nabrijani....lijepo lijepo....:Smiley))..... Tongue Tongue Tongue Grin,,,kako kazu stare bakice..manite se corava posla....
Evidentirano
Mrko
Sergeant
**

Karma: +20/-22
Offline Offline

Postova: 65


194
Profil Email
« Odgovor #24 na: Svibanj 25, 2011, 01:31:26 »

Mrko imam osjecaj da si ti iz Helsa ?
Ja ti kažem.....NE....I ne želim reći odakle sam...
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #25 na: Svibanj 25, 2011, 02:13:44 »

Ja ti kažem.....NE....I ne želim reći odakle sam...

nisam ni htio da mi kazes od kud si
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #26 na: Svibanj 25, 2011, 02:41:50 »

Ja ti kažem.....NE....I ne želim reći odakle sam...
a ja imam osiječaj da je mrko netko tko je več puno puta bio baniran i izbačen sa ovog foruma i da če mu se opet desiti isto jer vidim da nastavlja istim putem......kakve su ocijene u školi mali
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #27 na: Svibanj 25, 2011, 03:07:30 »

nisam ni htio da mi kazes od kud si
Grin
Evidentirano
Mrko
Sergeant
**

Karma: +20/-22
Offline Offline

Postova: 65


194
Profil Email
« Odgovor #28 na: Svibanj 25, 2011, 04:12:55 »

a ja imam osiječaj da je mrko netko tko je več puno puta bio baniran i izbačen sa ovog foruma i da če mu se opet desiti isto jer vidim da nastavlja istim putem......kakve su ocijene u školi mali
Grin Grin Pa ja ni ne znam tko je baniran...?...Tko..?...I za tvoju informaciju sve sam razrede prošao s 5  Tongue

I nisam ti ja klinac koji ide u školu !

I ne razumijem šta sam napravio ?

nisam ni htio da mi kazes od kud si
Grin Grin

Ne mislim da kažem odakle sam ( npr.Osijeka ) nego odakle sam iz kojeg saveza !

Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #29 na: Svibanj 25, 2011, 07:05:50 »

a ja imam osiječaj da je mrko netko tko je več puno puta bio baniran i izbačen sa ovog foruma i da če mu se opet desiti isto jer vidim da nastavlja istim putem......kakve su ocijene u školi mali

Ima isti stil pisanja na forumu. prvo jedan citat, pa odgovor na njega, zatim drugi citat ( u istom postu ) pa smajlić. Ako pratiš malo bolje, ima dosta postova gdije je stavio citat i samo smajlič. Tipični vampir aka neznanac...
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!