Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:31:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SRAMOTA kakvih ljudi ima  (Posjeta: 13344 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #30 na: Svibanj 25, 2011, 07:20:46 »

evo da se i ja javim jer vidim da moram..
igrač slavonija je tako veliki ratnik da je od mene riknuo dva puta.. *black_eye*
govoriš kako ste izgubili rat jer su igrači izbacivani iz mog saveza a zaboravio si prvi rat koji smo mi izgubili jer si ti "VELIKI RATNIK" izbacio mateadario i ostale..
tako da ovo što si napisao kukavice ti dobro stoji na profilu saveza makar piše ispred ime našeg saveza a ljudi znaju kakav si igrač.. *freak*

Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #31 na: Svibanj 25, 2011, 07:40:58 »

evo da se i ja javim jer vidim da moram..
igrač slavonija je tako veliki ratnik da je od mene riknuo dva puta.. *black_eye*
govoriš kako ste izgubili rat jer su igrači izbacivani iz mog saveza a zaboravio si prvi rat koji smo mi izgubili jer si ti "VELIKI RATNIK" izbacio mateadario i ostale..
tako da ovo što si napisao kukavice ti dobro stoji na profilu saveza makar piše ispred ime našeg saveza a ljudi znaju kakav si igrač.. *freak*



ajde kad se ti već moraš mješat, idem i ja malo...
ramzo, zadnji rat ste dobili na kukavički i pokvareni način!
tko god je bio dotjeran u minus sa zlatom porobima, on je ili otišao na odmor, ili ste ga izbacili iz saveza, a to je čisti kukavičluk (napisao bi i još nekaj, ali će obrisat moderatori)
tebi svaka čast, vodiš taj savez, oni su vjerovatno novi u ovome pa ih učiš, ali brate mili, kakav ti je to način učenja??
trebalo bi zabranit za vrijeme rata izbacivanje ljudi iz saveza i korištenje odmora...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #32 na: Svibanj 26, 2011, 08:13:28 »

-Bolje gledajte svoja posla i svoje saveze . Profil je napravljen tako iz zafrkancije što se tiće toga u vezi rata , što se tiće helsa oni znaju zašto piše " kukavice " isto tako i templari zašto piše farmeri .

... ti  farmeri... ruše  dunkanove  kolonije... i to  ne  dok je on na  offu...  dam se  kladit  da  bi i ti volio bit  takav farmer   Grin Grin Grin

stvarno je tesko srusiti koloniju,pa da joj je vlasnik obama lol..ja znam da suu templari navijaci hajduka,stalno masu bijelim zastavama od tog istog dunkana Smiley
Evidentirano
slavonija
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #33 na: Svibanj 26, 2011, 02:59:23 »

He he he he !!!

I ti si od mene jedno 50 k konja sam ti uhvatio s tim se nehvališ Huh?

Riknio jesam dva puta i svaka ćast na bitkama ali da niste kukavice i da neizbacujete sve iz saveza i nebježite ko miševi na odmor nebi nas dobili sigurno .

Kako da ratujem kad vas ima 10 po 50 k bodova 5 koje možemo dobit ali su na odmoru ( pobjegli  ) 5 izbaćenih i ti koji si duplo jaći od nas .

Živio ti i tvoje ratovanje Smiley   
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #34 na: Svibanj 26, 2011, 03:14:15 »

evo da se i ja javim jer vidim da moram..
igrač slavonija je tako veliki ratnik da je od mene riknuo dva puta.. *black_eye*
govoriš kako ste izgubili rat jer su igrači izbacivani iz mog saveza a zaboravio si prvi rat koji smo mi izgubili jer si ti "VELIKI RATNIK" izbacio mateadario i ostale..
tako da ovo što si napisao kukavice ti dobro stoji na profilu saveza makar piše ispred ime našeg saveza a ljudi znaju kakav si igrač.. *freak*



ramo svaka cast na svemu al izbacit igraca par min prije njihovog udara zato stvarno moras bit velik igrac.
Evidentirano

Silvio
Captain
****

Karma: +62/-60
Offline Offline

Postova: 311


kostrena@hotmail.com
Profil WWW
« Odgovor #35 na: Svibanj 26, 2011, 05:23:18 »

Damire pa šta ti još igraš  Shocked

Dobar si ako si toliko izdržao..  Wink
Evidentirano


zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #36 na: Svibanj 26, 2011, 08:28:49 »

a  što se tiče  hrabrog  dunkana, da  gađa  kome  vojsku, a  ne da  samo  robi, ne  bi  bilo ni  zastavica, al  taj vrli  ratnik  još nikad  nije  išao  nekom templaru  vojsku  razbiti - bar ne  uspješno,   samo časno  porobljava   Tongue Tongue Tongue
ajde lagano projeri bitke pa pricaj..uostalom o cemu pricamo?bodovi saveza govore sve..kako ekonomski tako vojni rema tome sjedi imas 2 Smiley








Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #37 na: Svibanj 26, 2011, 08:37:07 »

Eto necu puno pričati svaka cast svima ,samo ukratko dvije tri riječi,te vojne su nakupili iskorištavajući bug onaj s apopulacijom,cinjenice govore sve nsita vise,kolektivno su napdali kaad su znali da je covjek na ofuu,odjedniom uklonjen bug i smanjili se napadi,sada idemo starim sistemom na zgance ali eto morao sma dodati da su napadi kudikamo smanjeni a da ne kazem zabijanja koliko te volja ponekih Husara od kada nema buga,ali eto,neeka neko demantira da nije tako,pardon jucer su napali kolektivno mene heheheh,kada mi vosjka bila na 1300 udaljenosti onda su se i pojedinci usudili napadati ,ljudi nemojte pricati nebuloze  bez buga idu kao ovce bez glave ali eto ja opet izmisljam jel tako???  Grin Grin
I onda imam jadnih 7500 vojnika haha i slozim sacekusu u tim silnim napadima eto hahahaha,nemojte trabunjati bez veze  kada niste upuceni......
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2011, 08:38:40 od ANUBIS » Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #38 na: Svibanj 26, 2011, 08:42:55 »

hahaha koji si ti lik...mislis na zabijanje rukya?oh on je na odmru pitam se zasto...vjerovatno mu kalkulator bi kriv heheh?ja cuo da ti navijas za karlovac,a uvijek mases bijelom zasavom,,druga ljubav ti hajduk lol?
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #39 na: Svibanj 26, 2011, 08:47:02 »

on je isao svjesno nije se zabio jos ga lovio ali eto proracunao se nista vise to je dio igre i ne bjezi se od toga sta sada,ali ja pricam o masovnom zabijanju ne soliranju ovakvom,neznam kako da te nazovem kako zelis ja  sam Damir ali moram nadodati da je isao na vojsku mu i jos radio kalkulacije ali eto t,sta zabio se i sta sada,to je dio igre ali je isao svjesno pa popusio, ali  ceka se da tata Dunkan da zeleno svjetlo onda stado krene heheheh ,a on na kraju ide sa 230k cataprahta u porob na 1 prov koliko je siguran u sebe.
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2011, 08:50:37 od ANUBIS » Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #40 na: Svibanj 26, 2011, 08:54:07 »

a "srebrni" sa 160k vojske hahaha..to je sigurnost?kad je utvrda napao dambu odletio je u svijet 82 odmah hahaha..nemoj mi zabijanju legendo...vidis ja neuzimam kreditekao ti i ipak sam t maznio 3 utvrde na koloniji a 3x si jaci,moras priznat da sam faca hahahah..eto juce si dobio "prijateljske" porobe i jos nam nisi zahvalan,pa moras bar reci hvala Smiley.....
e kad smo kd dozvole tate,,poznate ti ove poruke?
hocu objasnjenje od svih igraca koji nisu na odmoru...........ZASTO NISTE NASLI JOS NITI JEDNU KOLONIJU OD HUSARA?.............ZATO NE TRAZITE VEC KADA NE NAPADATE NIKOGA?.........cemu sluzite onda u savezu?
tata dao zapovijed a vi nista hhahaha




ovako.....ovo sada vrijedi za sve.............svaki clan mora napasti husare jednom u 7 dana kao minimalno...dali porob ili na utvrdu nema veze, sami birajte ciljeve...........SVAKI GENERAL MORA JEDNOM DNEVNO IMATI NAPAD NA NEKOG OD HUSARA DALI KAO POROB ILI NA UTVRDU.....tko se ne bude drzao ovoga ide van iz saveza a uci ce na njegovo mjesto drugi iz saveza koji ce napadati......eto imate sada da birate..farmanje u drugom savezu ili napadi ovdje......
sto neslusate tatu Smiley
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2011, 09:41:41 od Proxy » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #41 na: Svibanj 26, 2011, 08:58:52 »

Gle ovo je copy paste poruke ali ti mogu reci jedno ako si tamo znas da ne bjezim od fighta i da sam srusio hrpu kolonija kako god,samo sam htio reci da je ono jucer bila odluka da idem na 1300 moja,znao sam sta sljedi napadi na mene valjada 40 ali aj sam svoj cilj napravio sta sam htio,,samo reci da se ne bojim niti jednog husara mni paljenja svoga jer ovo jucer je bilo vase prvo rusenje!!! mojeg i jednog forta u 20 dana jel ste znali di sam bio ali eto nije mi zao nimalo, a ta poruka gore pa to se odnosilo na one koji su dosli u Husare a zna se koje prebjegao spijuncine najvece u savezu oni nisu napadali i to s ena njih odnosilo heheh ,oni su otisli nakon objave da nece napadati Husare,prije nego su otisli ahha dobro su ispijali sve sta ima i prenijeli i opet sta imaju od toga vi meni 1 -2-3 colonije ja vama 7 i idemo dalje hihi.
« Zadnja izmjena: Svibanj 26, 2011, 09:05:34 od ANUBIS » Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #42 na: Svibanj 26, 2011, 09:00:08 »

cudno kako je taj bug s populacijom ispario,...nisam pokusao preko noci provjerit ali preko dana na 10-tak igraca koje sam pogledao populacija se redovno updatuje,..(mozda su svi bili online,sto cisto sumnjam..)
sto se tice templara koji sedmicama hrabro podnose rusenje i paljenje i ostaju vjerni svom savezu mozete samo skinut kapu i reci respect...jer mnogi dignu sidro na prvi znak opasnosti i pobjegnu glavom bez obzira,...
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #43 na: Svibanj 26, 2011, 09:10:35 »

Gle ovo je copy paste poruke ali ti mogu reci jedno ako si tamo znas da ne bjezim od fighta i da sam srusio hrpu kolonija kako god,samo sam htio reci da je ono jucer bila odluka da idem na 1300 moja,znao sam sta sljedi napadi na mene valjada 40 ali aj sam svoj cilj napravio sta sam htio,,samo reci da se ne bojim niti jednog husara mni paljenja svoga jer ovo jucer je bilo vase prvo rusenje!!! mojeg i jednog forta u 20 dana jel ste znali di sam bio ali eto nije mi zao nimalo, a ta poruka gore pa to s eodnosilo na opne koji su dosli u Husare a zna se koje prebjegao spijuncine najvece u savezu oni nisu napadali i to s ena njih odnosilo heheh

ja nisam rekao da se tii bojis...da rezimiram..naveo si "kolektivno zabijanje"..znas kako idu padezi..tko sto?pa vi ste se poodbijali ali kuzim kalk uvijek krivo kaze lol."srebrni" nekim cudom ode iz lexa di je bio vodja da bi napao nas,a mogao je i odande,ipak nemamo mirovni Smiley,ali sto je tu je...ali nekuzim jednu stvar..ako nebjezis od fighta cemu prijateljski porobi?pa brani se,ipak smo mi ti koje se odbijamo hhehehe


@memnon...hrabri templari koji su "pobjegli" nisu bili vodje saveza,pa da odu u savez SRBIJA..sjedi i dodji na popravak na ljeto
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #44 na: Svibanj 26, 2011, 09:15:05 »

Ti stvarno ne shvacas poantu one poruke,eto ta poruka je cisti primjer kako se same spijuncene odale,nista vise,bravo emily igra rijeci i strategije das na massovnu i panika kako ce mo mi ,ajemeeee nemozemo i kukali ,jedan od njih dvoje se zaljepio na frankrstu i samo njega dere a nece Husare eeee moj zoky,nije bitno sve to samo je bitno da idemo u fight sada kako treba bez starha u najgoreg neprijatelja a taj je cucao kao svinja u nasim redovima, kako sam rekao vise necu igrati ovu igru nego cu se igrati sada..http://www.youtube.com/watch?v=8F33Ep0Mk9U&feature=youtu.be
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!