Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:50:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: cuvari racuna  (Posjeta: 547 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« na: Svibanj 29, 2011, 02:57:30 »

pozz...
evo dosli smo do zakljucka da cuvar rauna je jako dobra stvar ali sa ogromnimm zamjerkama..
super je sto mozes otici negdje a da ti netko cuva acc bez staha da ce biti bannan,ili nesto slicno,ali je pomalo glupo to sto u slucaju napada nemoze postaviti vojsku uu napadnatu provinciju da se brani.najveca zamjerka je ovo..
nazovimo osobe 1,2,3,4,5 itd...
osoba jedan je cuvar racuna osobi3...2 je cuvar osobi 1...4 je cuvar osobi2 itd....
sta se desava tada...osoba 4  nepoznaje osobu1 i ide ga napast,ali naravo...napadi izmedju vas su zabranjeni radi IP adrese,a ustvari to nije tocno,vec se je sve pomjesalo radi cuvanja Sad...na svom primjeru znam kako to izleda jer nemogu napst 70% jednog saveza,a nisam bio bliz njihovm accountima,nit znam di zive,ok znam za jednog/u),a to je sve radi cuvanja acc..ja neznam dali ima ljeka,za to ali nesto se mora poduzet jer neki igraci koriste cuvanje za ne bas dobre stvari o kojima necu ovdje pisat...sto je najgorje pisao sam onu zalbu koja dodje kad nemozete napasti,ali nista nije rijeseno Sad..nerazumijem zbog cega ali bi i sada molio da se razmotri moj slucaj
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!