Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 05:30:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kvakva dvorcic  (Posjeta: 607 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« na: Svibanj 21, 2011, 04:04:28 »

znaci bice 9 dvoraca na cijeloj mapi pa me zanima dali ja mogu napasti jedan takav dvorac pobiti miseve koji su ga imali i da to bude moj  dvorac  ne savezni nego moj  KVAKVA DVORCIC   Grin   i da unutra primam samo koga ja hocu  daj vidite ako to nemoze da  to malo uredite kako spada    eto ja bi unc jasminu i jos poneku pozvo u svoj dvorcic  i to bi bio najromanticniji dvorac    Smiley   
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 21, 2011, 04:37:35 »

Ne. Možeš pobiti miševe, ali ne možeš zauzeti dvorac kao igrač. Dvorac može zauzeti samo savez. A nakupi 5 mil bodova, osnuj savez i zauzmi dvorac. Smiley
Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #2 na: Svibanj 21, 2011, 04:42:00 »

ja hocu svoj dvorac i prosvjedujem  nisam zadovoljan  odgovorom i u znak protesta sve vas bum tuzil.  e a ako jasmina lijepo zamoli ona je svagdje utjecajna mogu li onda Grin Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Svibanj 21, 2011, 04:47:16 »

ja hocu svoj dvorac i prosvjedujem  nisam zadovoljan  odgovorom i u znak protesta sve vas bum tuzil.  e a ako jasmina lijepo zamoli ona je svagdje utjecajna mogu li onda Grin Grin Grin
*hahaha*mali mišu,vidiš da moraš postati velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiii miš da osvojiš dvorac i u njemu napraviš svoj harem.......a Jasmina ti u tome pomoći sigurno neče *friends*
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #4 na: Svibanj 21, 2011, 05:29:50 »

 Cry :'(bas si neka  eto samo za cro svijet neka ima 9 dvoraca i 1 dvorcic mali dvorac za mene i neka nemogu ni napadat nemoraju ni mene moci  on bi jednostavno sluzio za  ostalih mislim da je to posteno  
*hahaha*mali mišu,vidiš da moraš postati velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiii miš da osvojiš dvorac i u njemu napraviš svoj harem.......a Jasmina ti u tome pomoći sigurno neče *friends*
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2011, 04:03:55 od Proxy » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 21, 2011, 10:46:11 »

 ... ja ću ti pomoć ...prodaću sve za tebe ... Wink
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #6 na: Svibanj 21, 2011, 11:07:02 »

... ja ću ti pomoć ...prodaću sve za tebe ... Wink
bas si srce  hvala  Kiss Kiss  http://www.youtube.com/watch?v=qzJMd4l77hg&feature=related
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!