Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:05:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: vise od 50% na odmoru izgubljen rat  (Posjeta: 814 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« na: Svibanj 17, 2011, 03:36:09 »

u vezi ovog novog pravila, zanima me kad recimo 50% ekonomskih bodova ode na odmor i recimo izgube rat, da li je taj rat gotov tog trena ili traje jos normalno i moze se zvekat samo dalje nema vise utjecaja na ishod rata ali ima na ratni prihod. ako je rat gotov istog trena predlazem da se to promjeni da traje kao i inace jer bi se mogle pojavit neke glupe strategije o kojima ne zelim pricat za svaki slucaj da je gotov istog trena, ko si malo razmisli shvatit ce o cem pricam
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 17, 2011, 04:12:45 »

gotov je istog trena kad savez ode preko 50% na odmor
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 17, 2011, 04:41:43 »

koma Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Svibanj 17, 2011, 05:38:39 »

To je po onom sistemu da trosite dijamante,jer ako ljudi idu na odmor, 10 dijamanata  svaki pa racunajte,heheheeh,na sve su mislili kaad su igru radili i doradjivali samo nisu mislili na ono šta u stvari treba da bi se u igri moglo uživati
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 17, 2011, 05:50:21 »

To je po onom sistemu da trosite dijamante,jer ako ljudi idu na odmor, 10 dijamanata  svaki pa racunajte,heheheeh,na sve su mislili kaad su igru radili i doradjivali samo nisu mislili na ono šta u stvari treba da bi se u igri moglo uživati
istina Smiley
Evidentirano

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 17, 2011, 10:27:43 »

samo sad se nece nikome isplatit objavit rat, baceni zlatnici
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 18, 2011, 12:16:49 »

pa cuj, po meni je to dobro pravilo. nema vise da savez zbrise na odmor i sl. a buduci da smo i mi samo ljudi, a cinjenica je da rat iziskuje nesto vise vremena na igri nego inace... 50% za napadacki 70% za obrambeni je limit. uostalom tako odmah vidis da li je neki savez raspolozen za ratovanje ili ne, odnosno ne gubis vrijeme ako objavis rat nekome tko se povuce na odmor, imas vremena odabrat novu metu. znam da to stavlja saveze koji su platili objavu u nepovoljniji polozaj ali... ionako je (vecina) objavljanih ratova zapravo besplatan rat tako da i nema previse ostecenih u tom slucaju... prijedlog za mogucu korekciju je da se vrati lova savezu koji je objavio ako im protivnicu zbrisu na odmor(tipa rat traje 7dana platio si ga 700 000, 3 dan odu na odmor ti dobijes 400k natrag npr Wink )
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 18, 2011, 11:29:07 »

slazem se sa svime recenim, ovaj prijedlog je i meni pao na pamet i ja sam za to, ako zbrisu nek se vrati lova i dobro. tako neki savez ne bi bio teze ostecen po pitanju toga, jer se ovako moze desit da netko objavi 10 ratova a zaradi par vojnih bodova ili nista a potrosio je hrpu na objave
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!