Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:01:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: okupljališta i dovrac saveza  (Posjeta: 2609 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #15 na: Svibanj 17, 2011, 11:35:15 »

Shocked čitam ovu temu i nevidjeh nigdje ni jedne psovke i opet proćitam i nema i nema i nezam šta reći  *crazy*
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy  proxy je konzumirao nesto stvarno dobro  *WASSUP* *WASSUP* Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #16 na: Svibanj 18, 2011, 12:19:00 »

psovka je obrisana od strane admina i dano je upozorenje... « Zadnja izmjena: Jučer u 04:49:45 od Proxy »  Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

driver62
Gost
« Odgovor #17 na: Svibanj 18, 2011, 04:51:04 »

 Shocked pa onda nevidim smisao poruke ne psuj Shocked ubio sam se tražeći psovku Cry bolje da sam radio nešto korisno  [:-}
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #18 na: Svibanj 18, 2011, 08:24:41 »

evo jos malo i u svijetu 82 moci ce se slat napad na dvorce,...oko svakog dvorca ima vec po 3-4 okupljalista kojekakvih saveza,spremni da posalju napad,..bice svega tu,.. Grin..interesuje me je l bolje sto prije zauzeti dvorac,pa si miran 12 sati,...ili napucati vojsku,vidio sam da je max dozvoljeni broj 3 mil vojnika,..sto mislim da nece biti problem mnogim savezima u 82 uopce jer 1 igrac od 2 mil ek moze imat oko 500 000 vojnika,..e sad da li sve donirati u savez ili neki mali postotak??i da li slabiji savezi uopste imaju sanse i smisla boriti se za dvorce ,kakve sanse mogu uopste imat,jer clanovi ce ostat bez vojske a opet bit ce topovsko meso za top saveze,..mislim da u jedino top 5 saveza u 82 mogu se tuci oko dvoraca a ostali mogu gledati,..!i jel pojavom dvoraca zavrsava era licnih sukoba??malo mi je besmisleno rokat nekog a ljudi 3 dvorca imaju i pocnu sve donirat sto u riznicu ili vojsku u okupljaliste,...
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #19 na: Svibanj 18, 2011, 08:40:23 »

memnone pitanja su ti na mjestu. Grin i mene sve to zanima. pa bih zamolio nekoga tko zna malo više o tome nek podijeli sa nama. hvala
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #20 na: Svibanj 18, 2011, 09:29:53 »

sve to stoji, ali pazi sad ovo: veliki savezi doniraju u okupljalista, znaci automatski sebe slabe i oni koji su ih do tad mogli samo gledat ih mogu lagano maltretirat... najbolja taktika je malo pricekat da se veliki pobiju medjusobno i onda ti uletis i potuces im ostatke Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #21 na: Svibanj 18, 2011, 10:31:03 »

taktika nije losa,priznajem,..i evo vec su dvorci osvojeni ,vremenski procjena koliko moze trajati era u 82?ako neko dize hram u dvorcu i prosiruje utjecaj saveza,i protivnicki savez osvoji dvorac jel ostaje isti nivo hrama?
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #22 na: Svibanj 18, 2011, 10:42:18 »

vremenski ako savez kontrolira 2/3 mape 168h on je pobjednik, a inace do 5.10 ako se ne varam.... za ovo drugo pitam pa javim
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #23 na: Svibanj 19, 2011, 12:41:00 »

ovo pise u uputstvu,...
Postoji period slobodan od napada koji traje 12 sati.

Dvorac je uništen kada mu utvrda padne na 0(svaki obrambeni poraz smanjuje nivo utvrde za 1). Tada vlasnikom postaje savez napadač, koji može nastaviti širenje utjecaja, plaćanjem 20% uloženih resursa prijašnjeg vlasnika u Veliki hram ; ako ne plati u sljedeća 24 h, nivo se resetira na 0. Novi vlasnik može promijeniti rasu vojske za okupljanje.

moglo bi potrajat da osvojis nekom dvorac,...nek ima fort 6 ,tek za 72 sata se najbrze moze promjenit vlasnik dvorca,...
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #24 na: Svibanj 19, 2011, 10:36:58 »

evo savez od 20 igraca ima 14 imperijana i 6 nomada,...MOGU li kako nomadi poslat pomoc imperijanima u savezu prilikom obrane dvorca,...okupljalista??izgleda da su imperijani i nomadi iz ISTOG SAVEZA ko nebo i zemlja,...ne mogu si pomoci ,poslati vojsku jedni drugima...nista? jel ovo tacno ili smo nesto previdjeli?
Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #25 na: Svibanj 19, 2011, 10:52:39 »

najbolja taktika je uzeti što prije dvorac. dizati utvrđ na polju. i nivoe utvrde, za veliki hram manje više. kad budeš siguran da ti je dvorac neosvojiv, onda to diži. da bi bio neosvojiv treba dići utvrđivanje na polju bar do 8 i filat sa falangama stalno. unutra naravno baliste i elitni strijelci. ako je nomadski onda isto sa katapraht strijelcima. ne kataprahtima. jer onda ima problema sa falangama a strijelci to riješe brzinski. fora je što nema borbenih formacija kod borbe za dvorac pa svi tuku balansiranu. ako čekaš da se pobiju svi, onaj sto se obrani i digne utvrđ. na polju je nepobjediv. zamisli braniš se sa 3M falangi koje imaju 40% životnih bodova više(utvrđivanje na polju Cool od napadačke vojske pa to probaj probit. dakle, što prije to bolje. još kod viših nivoa utvrde može se natrpat unutra i 300k elitnih strijela ovisno o vođinoj vojnoj arhitekturi
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #26 na: Svibanj 19, 2011, 10:56:36 »

e da. donatori trebaju biti slabiji igrači u većoj mjeri nego jaki. jer jači igrači dobro dođu za stanjivanje vojske protivničkih okupljališta i dvoraca individualnim napadima. i napad nema onih 40 ni 10min blokadu. ako si na minut od dvorca, toliko ti i treba za napad
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #27 na: Svibanj 19, 2011, 11:13:51 »

Postoji period slobodan od napada koji traje 12 sati.
 kako postoji
 koji je to period
 od kada se racuna
 i mene interesuje sada
 vmandura gdje si,..dajnapisi koju informaciju ,u 84 su vec uveliko dvorci,...drugi izgleda nema sta pametno ,... Grin
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #28 na: Svibanj 19, 2011, 12:30:10 »

još jedno pitanje!  pošto su većinom svi donirali vojsku,neki i svu vojsku što su imali u savezne dvorce,zanima me šta se dešava sa tim igračima koji će biti porobljeni kompletno i uredno čišćeni od resa svaki dan,oni plaćaju održavanje za tu vojsku i ako ih stjera u minus dali se to održava na tu vojsku u saveznom dvorcu,odnosno dali se ona bori normalno ili stoji pošto je "gazda" u minusu? znači dali uopće ima smisla sad napadat takve igrače?   ...hehhe
« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2011, 06:55:32 od Proxy » Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #29 na: Svibanj 19, 2011, 07:19:35 »

nakon što osnuješ okupljalište ili zauzmeš dvorac 12h od tog trena nemoš napadat iz tog mjesta niti biti napadnut na to mjesto. održavanje plaća riznica saveza. a ekonomski bodovi u vrijednosti donirane vojske se oduzmu igraču a dodaju savezu u bodove istraživanja. debilana je donirati sve. jest da zlato šiba ko ludo ali nemaš ga čime braniti
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!