Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:35:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: povecavanje limita populacije nomadima u glavnoj provi  (Posjeta: 926 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« na: Svibanj 12, 2011, 02:47:27 »

ovako koliko sam ja skuzio sada ce limit populacije u glavnoj provinciji nomadima biti 300k populacije sada glasi pitanje ako neko prijede u glavnoj provinciji 200k napr. ima 256k i promjeni prijestolnicu sta se dogadja s ovih 256k populacije u prethodnoj glavnoj provinciji dali se tamo nastavlja rast populacije do 300k a u novoj prijestolnici ostaje limi200k ili
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 12, 2011, 02:55:31 »

ja mislim da ces izguiti te ljud..tj spustiti se do 200k
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 12, 2011, 03:23:16 »

hhehehehehehe... zanimljivo to bi mogao bit jedan bug jer kao sto vidimo dragi nam admini malo malo imaju propust...... a po logici bi u toj provinciji trebao rast populacije otici u - i ljudi bi umirali do 200k........ Smiley
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
jasmina
Gost
« Odgovor #3 na: Svibanj 12, 2011, 03:57:54 »

hhehehehehehe... zanimljivo to bi mogao bit jedan bug jer kao sto vidimo dragi nam admini malo malo imaju propust...... a po logici bi u toj provinciji trebao rast populacije otici u - i ljudi bi umirali do 200k........ Smiley
nije to propust administratora,zašto uvijek njih krivite za sva sra.... u ovoj igri,to je propust onih koji slažu koncepciju igre a ne administratora pogotovo naših
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 12, 2011, 04:14:24 »

Odmah ćeš izgubiti višak iznad 200 k ako promijeniš prijestolnicu.
Zato jer ljudi nemaju gdje biti i jednostavno otiđu, isto je ako recimo raspustiš kod imperijana vojsku preko limita kuća.
Ljudi polagano umiru ako nema farmi - tj. hrane za njih. Ako nemaju gdje biti, nema ih - da li ćete odlučiti da su otišli, umrli ili nestali u memoriji servera... svejedno. Smiley
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #5 na: Svibanj 12, 2011, 04:15:06 »

nije to propust administratora,zašto uvijek njih krivite za sva sra.... u ovoj igri,to je propust onih koji slažu koncepciju igre a ne administratora pogotovo naših
da to je propust bugarskih elitnih mozgova koji slazu koncepciju igre............

zanimljivo da oni ni sada kada idu do 300 k populacije ne moraju graditi kuce............ Grin Grin Grin

nema sta majstori su......
Evidentirano
Mrko
Sergeant
**

Karma: +20/-22
Offline Offline

Postova: 65


194
Profil Email
« Odgovor #6 na: Svibanj 12, 2011, 07:12:52 »

da to je propust bugarskih elitnih mozgova koji slazu koncepciju igre............

zanimljivo da oni ni sada kada idu do 300 k populacije ne moraju graditi kuce............ Grin Grin Grin

nema sta majstori su......
Pa sve se po njima ravna..Što reći carevi  Grin Druge se ne pita  Cry
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 12, 2011, 07:14:43 »

nije to propust administratora,zašto uvijek njih krivite za sva sra.... u ovoj igri,to je propust onih koji slažu koncepciju igre a ne administratora pogotovo naših
skrecem s teme ali koliko sam ja upucen u ovo tu u hr nema administratora imaju CM, GM .....  ali admina nema...... admini su ljudi u uredu i svi skupa slazu igru tocnije svako ima svoj dio ali to neznaci da njegov kolega nemoze njemu rec daj popravite te to.....  tako da su oni svi za mene admini i tvorci, razumijem ja jako dobro da je tu previse stvari da bi sve funkcionira kako treba ali onda nije rijesenje ovo sto su oni napravili a to je da su otvorili svijetove koje ljudi igraju i placaju (istina niko to nemora ali ako je neko vec odlucio placat onda treba dat covjeku sto je platio) ali ovi svjetovi v5 su trebali bit otvoreni mozda cak ne ni ko beta vec ko alpha verzija sobzirom na to koliko je stvari nevaljalo i promijenjeno...... jasmina  Kiss    Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #8 na: Svibanj 12, 2011, 11:06:16 »

hehe da bosanac19 isao sam na to da je mozda tu bug ali nisam nomad pa nemam kako provjeriti...ee sada tigre ako je meni zadovoljstvo samo u glavnoj provinciji ispod max a u ostalim provincijama je na na max i sada kada je vrijeme migracije i ljudi mi odu jel ce oni otic iz one provincije gdje je zadovoljstvo ispod maxa....ako ce otic svagdje podjednako dali ja mogu u provama gdje mi je max zadovoljstvo otpustiti ljudie iz rudnika dali ce mi onda isto otici podjednako ili samo iz provincija gdje ima zaposlenih ljudi u rudnicima ako ce samo iz nih (tamo di su ljudi zaposleni u rudnicaima tj. u provi gdje je zadovoljstvo ispod max) otici najbolje je koju min prije migracije ako ste nomad a u glavnoj provi imate preko 200k populacije a zelite promjenit prijestolnicu  u toj provi nabijete porez u ostalim provama raspustite ljudie iz rudnika  barem ce te imati nekakvu korist od tih ljudi koji ce propasti  ...sad ocekujem odgovor kako odlaze ljudi za vrijeme migracije dali odlaze i oni koji nisu  zaposleni u rudnicima ili  :zzz: *gamer*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #9 na: Svibanj 12, 2011, 11:15:55 »

odlaze u odnosu na populaciju u pojedinoj provi. dakle omjer. slično kao kod podizanja zadovoljstva slanjem vojske u provu. također uzima ti populaciju iz svih prova. savjet.nabrij trgove sve do 10, jeftino je a isplati se. ako misliš raditi vojsku radi to netom poslije migracije i u provama gdje ti zadovoljstvo ide max u +. ako si u stisci a imaš dijamanata uzmi 10h resa po podešenom porezu da ti se sve namiri. i tak
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #10 na: Svibanj 12, 2011, 11:26:04 »

hehe to je jasno nego pitam za ovo "odlaze u odnosu na populaciju u pojedinoj provi." znaci ako imam recimo 110k popuzlacije od toga 90k u rudnicima a 20K zuje okolo ;D ...za vrijeme migracije se racuna da u toj provinciji imam 110k populacije ili 90k poopulacije
sad ce neki reci da je skretanje s teme samo da kazem da i nije zato jer je ovo pitanje za korisno rijesavanje viska populacije 
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Svibanj 12, 2011, 11:39:01 »

Gleda se ukupan broj ljudi, ne samo zaposlenih. Kod migracije gubiš određeni % stanovništva, tako da ako ti odlazi recimo 1%, onda ti odlazi 1% iz svake provincije.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!