Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 12:46:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 6 sati OFF == TEST POLIGON zA RUšANJE I PALJENJE.....  (Posjeta: 6500 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #30 na: Svibanj 11, 2011, 08:53:41 »

a legendo nekazes sto imperijani dobivaju cast sada?ja sam stukao vojske i vojske da nakupim cast,a sada se dijeli..i tak voda ide na mlin farmerima  Lips Sealed ali tu je ekipa da to malo sprijeci hahah....bitno je da oni rijese nekako ovo jer nema smisla  igrat kad svi znaju kad si tu kad nisi  Lips Sealed

to sa casti je bilo i u v4, nisam se sigurno u v4 na temelju toga nakupio casti tako da tu cast u v5 dobijaju i nomadi i imperijani, tu nemam sta pisati.......
r82 je beta a cro2 nije a ima nedostataka kao i r82.isti mlin novi naziv
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #31 na: Svibanj 11, 2011, 09:00:14 »

to sa casti je bilo i u v4, nisam se sigurno u v4 na temelju toga nakupio casti tako da tu cast u v5 dobijaju i nomadi i imperijani, tu nemam sta pisati.......
r82 je beta a cro2 nije a ima nedostataka kao i r82.isti mlin novi naziv

cast bi trebala ostat kako je bilo..tj da je dobijes za bitku...sama rijec kaze cast Smiley..cast se zasluzuje  ne daje se  Lips Sealed ---jasno da dobivaju jedni i drugi,ali nema smisla...npr. ti ces tuci golde koji se nebrane i dobiti cast za taj dan..nije to tako u ratu Sad
Evidentirano
Mrko
Sergeant
**

Karma: +20/-22
Offline Offline

Postova: 65


194
Profil Email
« Odgovor #32 na: Svibanj 11, 2011, 09:02:12 »

cast bi trebala ostat kako je bilo..tj da je dobijes za bitku...sama rijec kaze cast Smiley..cast se zasluzuje  ne daje se  Lips Sealed ---jasno da dobivaju jedni i drugi,ali nema smisla...npr. ti ces tuci golde koji se nebrane i dobiti cast za taj dan..nije to tako u ratu Sad
Istina..Ide u prilog imperijanima ali i nomadima..Sada ti se vjerovatno ništa neće promjeniti.."Đaba" ti se žaliti.....
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #33 na: Svibanj 11, 2011, 09:04:47 »

Istina..Ide u prilog imperijanima ali i nomadima..Sada ti se vjerovatno ništa neće promjeniti.."Đaba" ti se žaliti.....

ide na ruku onima sto nemaju 5 napada na vojsku hehe...sta je tu je...kako utvrda kaze...ja cu to unovciti sto imam Smiley
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2011, 10:26:33 od Proxy » Evidentirano
Mrko
Sergeant
**

Karma: +20/-22
Offline Offline

Postova: 65


194
Profil Email
« Odgovor #34 na: Svibanj 11, 2011, 09:06:00 »

ide na ruku onima sto nemaju 5 napada na vojsku hehe... Lips Sealed  sta je tu je...kako utvrda kaze...ja cu to unovciti sto imam Smiley
Jesi nomad ? Ako jesi nastavi s napadima koga briga čast je čast....
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #35 na: Svibanj 11, 2011, 09:07:15 »

da nomad sam....sada ce tek biti zanimljivo kako sacuvat vojsku hehe..kad znaju da me nema i da me ima Smiley
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #36 na: Svibanj 11, 2011, 09:48:10 »

pa jednostavno treba ovako...
kad covjek ode na mapu..klikne spijunira Lips Sealed e sada..da tu nema seljaka..tj broja..vec da broj seljaka dobije spijuniranjem tj poslanim spijunima...sa time bi dobili dobar rezultat jer bi se carstvo refreshalo kad inflitrira spije i nebi se znalo kad je tko off
u pravu si,definitivno treba zamaskirati broj populacije,koji treba biti dostupan tek nakon uspjesne spijunaze,pa zar na tako jednostavan nacin da se zna ko je on a ko offline?
mozda ovo nije trebalo doci na forumu,mozda je trebalo ostat rezervisano za uzi krug igraca,..jel to mozda namjera bugara ili je ovo samo jedan u nizu propusta....?i
ima jos stvari koje su rezervisane za uzi krug igraca kao sto je KALKULATOR BRZINE u  v5 svijetovima kojeg oficijelno nema ,nego samo formula te ako nekom zelite izracunati kartu unoseci 6-7 nivoa kartografije koje bi on mogao imati samo pogubite zivce jer je preeeespoooro,..dok nisam pronasao kulturan link gdje uneste samo distancu i zeljeni nivo kartografije,.. [:-}
sto se tice casti prvo je doslo ovo pravilo:Morale[2011-05-03 16:14:15]10 bonus Morale points are now added to the field troops in defense just in the capital and for both races. 
a onda dnevno plus 2 casti jer jadnim farmerima ne vrijedi nikakva vojska kad ulaze u velike bitke s moralom 90 ili cak i nize,..steta jer kao sto zoky rece cast se zasluzi a ne poklanja se,...
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #37 na: Svibanj 12, 2011, 01:04:06 »

eto, vrlo jednostavno riješenje jedne velike gluposti... zamaskirati broj populacije kad se ide špijati. sad mi je jasno kako su bugari znali da neko je tu kad ne diraš ništa i strpljivo čekaš... ili kako kad te nema pola sata se desi nekoliko poroba.. ali neka sad ćemo tako porušiti bugarima kolonije dok to ne isprave Smiley jesi čuo tigeru? napadati ćemo bugare pod okriljem toga buga! ajd im brzo javljaj da to isprave! i nemoj više širiti dezinformacije, tako nešto nije nikad bilo u v4 svjetovima! alaj ti moderatora...  *xxx*
Evidentirano
d.c.
Gost
« Odgovor #38 na: Svibanj 12, 2011, 03:38:58 »

eto, vrlo jednostavno riješenje jedne velike gluposti... zamaskirati broj populacije kad se ide špijati. sad mi je jasno kako su bugari znali da neko je tu kad ne diraš ništa i strpljivo čekaš... ili kako kad te nema pola sata se desi nekoliko poroba.. ali neka sad ćemo tako porušiti bugarima kolonije dok to ne isprave Smiley jesi čuo tigeru? napadati ćemo bugare pod okriljem toga buga! ajd im brzo javljaj da to isprave! i nemoj više širiti dezinformacije, tako nešto nije nikad bilo u v4 svjetovima! alaj ti moderatora...  *xxx*
neigram r82 ali trebalo bi javiti svima za tu caku ili bug pa neka se kolju bugari međusobno dok se neispravi to jer im nece pasati da ih se hvata na offu jer svi znaju za to sada
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #39 na: Svibanj 12, 2011, 06:45:00 »

Pozdrav svima na forumu. Ja sam novi ovdje ali pomno pratim šta se dešava. Očito postoji problem, koji za neke predstavlja prepreku jer ubija smisao strategije...pa, zamolio bih moderatore nek se potrude, ako je moguće, zamijeniti podatak o trenutnoj populaciji sa podatkom o trenutnom limitu populacije u provinciji (ono što vidiš kad klikneš na kuće), pa onda ćemo svi na temelju iskustva i nivoa špijuna procijenit populaciju. Ako mi kažete da nomad ima uvijek max 300k seljaka...znam, ali ako ima 100-200k bodova znaš da ih neće imat toliko...stvar procjene.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #40 na: Svibanj 12, 2011, 09:28:38 »

@ escobar - bilo je to u V4a, ne igram već neko duže vrijeme, ali kad sam igrao, postojalo je. Mogao si pratiti ljude na taj način. Očito je promijenjena dinamika proizvodnje resursa i populacije u V4a.
Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #41 na: Svibanj 12, 2011, 11:36:22 »

tiger spomenuo si još neku bolju foru sa provjerom on/off kod igrača. bi li ju možda podijelio s pukom? e da i još nešta. svaka čast za ovo mijenjanje max populacije nomada na 300k. zbilja skidam kapu. ni9je dosta što u šugavu sedmicu može natrpat 17k vojske za razliku od mojih 8k sad će je još više moći taložiti ispred i ne ići u minus. o fortovima 8 i 9 da ne pričam. uskoro će ovi fini bugarski robitelji pokazati kako se ima 2M vojske sa održavanjem 200k po satu najviše. ne znam koliko se to provjeravalo ali niuje baš da svaka imperijanska prova može doći do 300k. treći krug prova da, ali te su ionako jadne. a za prva dva treba dug period nerobljenja, farme na max sa po mogućnosti kolonijom za farme i bijesna medicina od bar 20-21. nomadi u startu imaju tu medicinu dosta višu održavanje im je nikakvo, utvrde jeftine, garizoni ogromni, pa zqašto im ne bi dali i ovo. briljantna ideja  *crazy*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #42 na: Svibanj 12, 2011, 11:47:22 »

Nije bolja ali evo ,recimo za V4a - V5 isto, ali za nju nisam siguran - pogotovo jer srušene utvrde ne daju vojne bodove. Vojni bodovi za bitku se dodaju kod prve prijave nakon napada a broj napada se odmah poveća čim se napad desi. Znači netko je napao i kad mu se broj napada poveća, znaš da se je bitka desila(Ako pratiš dobro, možeš znati i vrijeme putovanja na par sekundi - pa su se tako i hvatali army save). Ako se ne povećava broj vojnih, znači da ili je online svakih 10 min ili je odjavljen i ne prijavljuje se. Ako vam ne ubija špijune, ne gradi, ne premješta resurse... znači da je ovo drugo i znaš kad se prijavi kad dobije vojne bodove. Nije nešto, ali bolje nego ništa. Nisam to koristio već jako dugo u V4 ali mislim da ne bi smjelo biti promijenjeno.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #43 na: Svibanj 12, 2011, 07:22:10 »

dajte da skratimo...

.da se to zeli maknuti, to pronalazenje igraca na offu to bi se i maknulo........gdje je logika da ti meni ili ja tebi vidim broj seljaka jednim klikom bez da imam spije kod tebe?

to su gluposti i napravljeno je ocito za nesto nama nepoznato( barem jos to nevidimo)

Tiger kazes da je to tako jer inace se nebi znalo koliko se mora porobiti seljaka kod neprijatelja......pa zasto postoje spijuni?

posto se pozivaju da je igrica napravljena na realnim vrijednostima bitaka itd ajde neka mi netko objasni dali su tako u srednjem vijeku znali za broj ljudi u određenoj provinciji ili su morali poslati nekoga da izvidi broj?........molim vas lijepo nemojte nam servirati gluposti......

pa stavite glasine nazad kao u v4 a ne ovo cudo od znanja

iz jedne glupe cinjenice da se ovo pravda kao za porobe doslo je do neceg treceg a to je unistavanje koncepcije igre a to je da ti mene nađeš na offu a ne da znas dok pijes kavu jesam ili nisam tu

postoji izraz od escobara a to je ocito tako: ova igra v5 postaje kakica

sada kada budu dobili svi svijetovi i svi igraci tu informaciju bas cu da vidim koliko ce im trebati da promijene

promijeniti hoce jer ce ljudi napustati igru, nema tu zadovoljnog igraca jer mora na off a zna da i drugi sada znaju
Evidentirano
Mrko
Sergeant
**

Karma: +20/-22
Offline Offline

Postova: 65


194
Profil Email
« Odgovor #44 na: Svibanj 12, 2011, 07:22:23 »

postoji izraz od escobara a to je ocito tako: ova igra v5 postaje kakica

 Grin Grin

da nomad sam....sada ce tek biti zanimljivo kako sacuvat vojsku hehe..kad znaju da me nema i da me ima Smiley

 Grin Nomad također...Jedva čekam.....Ma dođi svakih 35 min. i nitko te neće napasti !
« Zadnja izmjena: Svibanj 12, 2011, 07:24:49 od Mrko » Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!