Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 12:06:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 6 sati OFF == TEST POLIGON zA RUšANJE I PALJENJE.....  (Posjeta: 6503 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #15 na: Svibanj 11, 2011, 03:02:59 »

ova stvar vrijedi samo za v5 svjetove.. Smiley one divne, pune svakakvih kakica Grin
Evidentirano
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #16 na: Svibanj 11, 2011, 03:09:00 »

Sad sam baš probao kod par igrača provjeriti jeli istinita ova teza i čak i kod igrača koji su na odmoru vidim da im populacija raste kao i kod onih za koje zasigurno znam da su trenutno offline. Možda nešto ne radim dobro. Uglavnom, kliknem na dugme, špijun_igrač koje je pokraj imena igrača i pojavi se lista provincija. Ponovim postupak nakon par minuta i populacija je narasla. Tako da mislim da to nije točno. Bar za v4 svijetove.

evo probao i ja kod svoje ekipe u savezu ,i oni koji nisu trenutno online populacija im se promijenila ...ako sam ja dobro shvatio to zamrzavanje počinje onog trenuka kad se treba iskoristiti  6 off vrijeme ...znači samo u vremenu 6 off  populacije se ne mijenja. da li je to točno?
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #17 na: Svibanj 11, 2011, 03:15:59 »

evo probao i ja kod svoje ekipe u savezu ,i oni koji nisu trenutno online populacija im se promijenila ...ako sam ja dobro shvatio to zamrzavanje počinje onog trenuka kad se treba iskoristiti  6 off vrijeme ...znači samo u vremenu 6 off  populacije se ne mijenja. da li je to točno?

dal tko funkcionira u v4 neznam jer nisam u v4 provjerio, čuo sam da funkcionira, al svakako probaje. U v5 čak nemoraš bit u 6h offu, dovoljno je da igrača nema pored kompa i populacija ostaje netaknuta.
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #18 na: Svibanj 11, 2011, 03:29:26 »

Čekaj, to znači da se to može provjeriti tek kad jer igraču prošlo 6 sati off a on se još nije logirao. Znači da ako ga nema tek sat vremena, onda to ne šljaka. Huh?
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #19 na: Svibanj 11, 2011, 03:36:07 »

Bitno je da igrača nema i da on ne tipka po svojem carstvu, onda se njegovo carstvo ne refresha i ta populacija zamrzne. znači od prvog refresha se zamrzne i tako ostaje dok nedojde do refreshanja opet. Bilo to u periodu 1h dok je neki igrač na wc ili u 6h offline svejedno.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #20 na: Svibanj 11, 2011, 03:52:56 »

Bitno je da igrača nema i da on ne tipka po svojem carstvu, onda se njegovo carstvo ne refresha i ta populacija zamrzne. znači od prvog refresha se zamrzne i tako ostaje dok nedojde do refreshanja opet. Bilo to u periodu 1h dok je neki igrač na wc ili u 6h offline svejedno.

PROXY kako kaze jedan u savezu samnom ovako: - "bilo to 1h dok je igrač na wc-u" - tko je to 1 h na wc-u??? Smiley)) to mora da je gadni začep Smiley))) mora više suhih šljiva papati pa ga neće onda robiti Smiley)))   Grin
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2011, 03:59:29 od Proxy » Evidentirano
gru
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #21 na: Svibanj 11, 2011, 04:16:12 »


To je postojalo od V2 pa sve do V5, V1 je i tako bila sa online statusom, znači IO to ima cijelo vrijeme. I to je puno više igrača zna nego što mislite. Ja to znam od kada igram IO, makar nisam jako dugo radio u uredu i nisam saznao od ureda. To je opcija pomoću koje malo iskuisniji iograči mogu dobiti predodžbu kad je netko online ili nije. Uz puno praćenje možete otprilike znati offline time. Ali nikad ne možet ebiti 100% sigurni, što ako je igrač iskoristio vrijeme prije pa vas zaribao za tu noć. Na isti način i porast bodova, seljenje resursa i vojske... pokazuje da je igrač offline ili nije. Postoji još jedan zanimljiv način kako možete znati da li je netko online ili nije, koji iskusniji igrači isto znaju


ako ovo nije bug nego cinjenica koju znaju "iskusni" igraci od pocetka igre onda to sve ostale "neiskusne" stavlja u nepravedan polozaj pa je samim time i BUG, neznam jel sam ja lud ili se neki prave ludi ali ako nesto ne pise u pravilima igre i uputama onda je to bug a ne nesto sto samo iskusni znaju
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #22 na: Svibanj 11, 2011, 04:58:36 »

ajde isprobajte ljudi, to vrijedi za v5 svjetove. evo sad sam isprobao u v4 na petorici i seljaci se pune najnormalnije kao što su su uvijek i punili..  Cool
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #23 na: Svibanj 11, 2011, 07:44:56 »

evo isprobano u cro 2,..izabrao sam 9 nasumicnih meta,s razlicitim brojem ekonomskih bodova,nasao ih na globalnoj mapi,kliknuo "spijuni" zapisao broj populacije u jednoj provinciji,sacekao 20 minuta ,ponovio postupak i 6 meta je i dalje imalo isti broj populacije u ispitivanoj provinciji a 3 preostale imaju vise populacije nego sto je prvobitno zapisano,..sto potvrduje teoriju,..ostaje jos u praksi dokazati da je 6 sati OFF == TEST POLIGON zA RUšENJE I PALJENJE.....mislim da poroba je bilo i bice i bez ovog ali ovo je BEZBRIZAN NACIN da nekom uljepsate dan,..
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #24 na: Svibanj 11, 2011, 08:21:01 »

pa jednostavno treba ovako...
kad covjek ode na mapu..klikne spijunira Lips Sealed e sada..da tu nema seljaka..tj broja..vec da broj seljaka dobije spijuniranjem tj poslanim spijunima...sa time bi dobili dobar rezultat jer bi se carstvo refreshalo kad inflitrira spije i nebi se znalo kad je tko off
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #25 na: Svibanj 11, 2011, 08:28:00 »

pa jednostavno treba ovako...
kad covjek ode na mapu..klikne spijunira Lips Sealed e sada..da tu nema seljaka..tj broja..vec da broj seljaka dobije spijuniranjem tj poslanim spijunima...sa time bi dobili dobar rezultat jer bi se carstvo refreshalo kad inflitrira spije i nebi se znalo kad je tko off
tako je, to bi rijesilo problem ali nisu oni ovdje da rijese problem vec mozgaju kako da ga stvore...briljantni bugarski decki........ Smiley

njih bi trebali amerikanci zaposliti kada zele unistiti neku drzavu......zaposle ih i ovi stvore problem da ga kasnije niti sami neznaju rijesiti.. Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2011, 08:29:33 od UTVRDA » Evidentirano
Mrko
Sergeant
**

Karma: +20/-22
Offline Offline

Postova: 65


194
Profil Email
« Odgovor #26 na: Svibanj 11, 2011, 08:30:42 »

tako je, to bi rijesilo problem ali nisu oni ovdje da rijese problem vec mozgaju kako da ga stvore...briljantni bugarski decki........ Smiley

njih bi trebali amerikanci zaposliti kada zele unistiti neku drzavu......zaposle ih i ovi stvore problem da ga kasnije niti sami neznaju rijesiti.. Grin Grin Grin
Grin Grin Kakvu bujnu maštu imaš...Neviđeno !!!  Grin Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #27 na: Svibanj 11, 2011, 08:34:06 »

ovako igra nema smisla ..kad bi mi bili ljudi pa da se dogovori da nema poroba izvan rata,ali nemozemo mi nikako dobro za sebe hehe...sada ce biti umjesto razvijanja propadanje ehhe
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2011, 10:24:58 od Proxy » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #28 na: Svibanj 11, 2011, 08:42:03 »

ovako igra nema smisla  Lips Sealed ..kad bi mi bili ljudi pa da se dogovori da nema poroba izvan rata,ali nemozemo mi nikako dobro za sebe hehe...sada ce biti umjesto razvijanja propadanje ehhe

nomad...30% dobije u porobu i 6 zlata po seljaku.....pa kako mislis da ce se on ici dogovarati kada mu je banka zlata svugdje oko njega........sada im dali i 300 k seljaka u glavnoj i bez da grade kuce.......hahahaha...........ovo je trakavica a ne sapunica sa glupostima ove v5 verzije
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #29 na: Svibanj 11, 2011, 08:48:13 »

nomad...30% dobije u porobu i 6 zlata po seljaku.....pa kako mislis da ce se on ici dogovarati kada mu je banka zlata svugdje oko njega........sada im dali i 300 k seljaka u glavnoj i bez da grade kuce.......hahahaha...........ovo je trakavica a ne sapunica sa glupostima ove v5 verzije

a legendo nekazes sto imperijani dobivaju cast sada?ja sam stukao vojske i vojske da nakupim cast,a sada se dijeli..i tak voda ide na mlin farmerima  Lips Sealed ali tu je ekipa da to malo sprijeci hahah....bitno je da oni rijese nekako ovo jer nema smisla  igrat kad svi znaju kad si tu kad nisi
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2011, 10:25:47 od Proxy » Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!