Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 08:23:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pljačka susjednih provincija  (Posjeta: 961 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Cola
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« na: Travanj 23, 2011, 10:33:40 »

Nov u igri...
Ukratko, napravim ovna, dvjesto vojnika (ugl. mačevalaca), puknem barbara pokraj mene i vojska se vrati sa premalom količinom resa, za 4 opskrbna vagona, kolko sam imal u grupi.
Onda odem izvidit selo ponovo (par sekundi poslje) i veli da je tvrđava ponovo na 1 i ima isto vojske kao i prije par sekundi (neposredno prije nepada)?
Na kraju, krenem ponovo u akciju da poberem ostatak resa, kad igra veli da nemrem napadat idućih 7!! sati, dok se resi ponovo ne naprave?!
Kak farmam?

 Lips Sealed ?!

(thx, za pomoć)
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2011, 10:37:55 od Cola » Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 23, 2011, 11:09:45 »

mislim da bi najprije treba pročitat upute kako igrat ... Wink  ..   

... u svakom slućaju svoje okolne provincije možeš napadat 10-ak puta dok ih ne isprazniš tj dok se resursi ne prestanu obnavljat .. što više vojske pošalješ više ćeš resursa donit i imat manje gubitke  ...i tek kada je isprazniš tj kad se prestane obnavljat pripoji je.. vojska u utvrdama se odma obnavlja i stoji tamo dok god ne pripojiš provinciju

..pošto ovu ne moš napadat narednih 7h ..napadni drugu ako trebaš resurse..imaš ih dovoljno ali što su dalje to im je i vojska jaća kao i utvrde zato pazi da se ne zabiješ s to malo vojske što imaš
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 23, 2011, 11:27:14 »

ugl to sto ti napadas nije drugi igrac nego su to provincije u tvom okruzenju koje ces ti povecenjem lvl centralizacije jednu po jednu kolonizirat......  Cheesy
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 23, 2011, 12:07:27 »

tako je.... i u njima je cijelo vrijeme isti br vojnika, i isti lvl nesrusene utvrde.... svakim napadom smanjujes br dostupnih resursa.... a vrijeme koje cekas je vrijeme potrebno da bi br ljudi u toj provi "napravio" taj br resursa....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Cola
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 23, 2011, 04:27:47 »

Svima thx.

tako je.... i u njima je cijelo vrijeme isti br vojnika, i isti lvl nesrusene utvrde.... svakim napadom smanjujes br dostupnih resursa.... a vrijeme koje cekas je vrijeme potrebno da bi br ljudi u toj provi "napravio" taj br resursa....

Znači, ako srušim utvrdu (imam ovna) na barbaru, ona se vodi kao nesrušena?
Kaj se tiće vremena i "pravljenja resa", nije to problem, nego kaj sam ja odneo u prvom napadu nekakvih 30% resa i hrpetina je još ostala, samo mi igra nije dala natrag.
Tu se nema kaj više pravit, nego sam pobirat??
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #5 na: Travanj 23, 2011, 04:36:48 »

Svima thx.

Znači, ako srušim utvrdu (imam ovna) na barbaru, ona se vodi kao nesrušena?
Kaj se tiće vremena i "pravljenja resa", nije to problem, nego kaj sam ja odneo u prvom napadu nekakvih 30% resa i hrpetina je još ostala, samo mi igra nije dala natrag.
Tu se nema kaj više pravit, nego sam pobirat??

uzeo si koliko ti je vojska mogla nosit.
napravi više vojske i opskrbnih kola da možeš više resursa nosit

kad istražiš centralizaciju onda češ pripojit tu provinciju i moći graditi u njoj.
Evidentirano
beeroslaw
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 15



Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 24, 2011, 12:13:27 »

kontam , da se meni isto događa u v5 roknem nekog moji se vraćaju sa min rese a odna sec poslije provjerim i u provi koju sam napao ima resova , v5 stalno neš ispituju i niš ne valja
« Zadnja izmjena: Travanj 24, 2011, 07:09:16 od Proxy » Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #7 na: Travanj 24, 2011, 12:20:17 »

kontam , da se meni isto događa u v5 roknem nekog moji se vraćaju sa min rese a odna sec poslije provjerim i u provi koju sam napao ima resova , v5 stalno neš ispituju i niš ne valja

možda ti vojska ne može nosit više resursa  

napadas svoju provu pa zato ima resursa u njoj

možda taj koga si napao ima velik sef utvrde ...  
« Zadnja izmjena: Travanj 24, 2011, 07:09:29 od Proxy » Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #8 na: Travanj 24, 2011, 02:11:05 »

ili kolega ima dobru transportnu i tržište...
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 24, 2011, 07:10:02 »

beeroslaw nema potrebe da se na forumu vulgarno izražavaš
Evidentirano

Cola
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 26, 2011, 04:49:11 »

A kaj resi nestanu, kad pripojim provniciju, a i kula je opala sa L2 na L1??
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 26, 2011, 06:31:53 »

Kada pripojiš neovisnu provinciju, onda je ne pljačkaš, tako da one resurse nečeš dobiti. Ako je u neovisnoj provinciji bila utvrda nivo 2, ti kad je pripojiš onda imaš utvrdu nivo 1.
Evidentirano

Cola
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #12 na: Travanj 26, 2011, 09:49:11 »

Ma ne, to je jasno, ali je problem kaje provincija bila puna resa, a ja te rese niti sam donio natrag, a nisu ostali ni u (osvojenoj) provniciji.
Pa di su nestali onda?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 26, 2011, 10:53:59 »

Pljačka nakon uspješne opsade

    * Vladar napada neovisnu provinciju na svojoj Carskoj mapi, pljačka dostupne resurse nakon uspješne opsade. Minimalan broj vojnika koji mogu biti poslani u napad je 200.
    * Količina resursa dostupna za pljačku u nezavisnoj provinciji sa utvrdom 1 je 40% maksimalnog kapaciteta utvrde. Utvrda 2 - 30%, utvrda 3 - 20%, utvrda 4 - 15%, utvrda 5 - 10%, utvrda 6 - 50%, utvrda 7 - 2,5%. Nakon napada, utvrda i garizon se obnavljaju ali dostupni resursi ne - nakon svakog napada se količina dostupnih resursa smanjuje za 10% u odnosu na početnu i zadnji profitabilni napad je deseti. Stanovništvo nezavisne provincije treba vremena da proizvede resurse (kao i u carstvu), pa napadi ne mogu biti uzastopni - to je vrijeme čekanja(bez napada). To vrijeme čekanja se smanjuje sa svakim napadom, kao i količina dostupnih resursa.
    * Vojni bodovi za napade na vlastite provincije se ne računaju.

Kad napadneš, nosiš resursa koliko možeš ili koliko ima, ovisi što je više. Nakon toga se garizon i utvrda resetiraju na stanje prije napada a resursa ima manje za 10%, količina ovisi o nivou utvrde. I čekaš vrijeme potrebno da ti resursi nastanu.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!