Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:36:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bitka dana  (Posjeta: 1847 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #15 na: Srpanj 01, 2011, 07:28:55 »

aj dobro....
vidjet ćemo za tjedan dana.....
nemoj slučajno da netko obriše postove.... ;D ;D

ne nadaj se.... ja u r82 21.5.2011. imao bitku od 230k bodova pa nisam dobio medalju. dapace, 21.5. NITKO nije dobio medalju...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #16 na: Srpanj 25, 2011, 02:02:57 »

da ne otvaram novu temu bezveze evo jedna krasna friška za sve one koji još uvijek misle kako nomadi više niš ne valjaju. malo taktike i strategije i pada i veća vojska imperijana bez obzira na novosti vezane uz juriš i strijele. za tjedan kad bude vidljiva vidjet ćete da se radi o manje više tipičnoj nomadskoj vojsci, samo po novim pravilima. iiiiiiiiii ishod jeeeeee: kao i prije uvođenja pravila. tako da sve je u redu i kako i treba biti sad napokon
 http://imageshack.us/photo/my-images/33/riss.png/
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #17 na: Srpanj 25, 2011, 11:43:30 »

To sta si stavio nista ne znaci, daj sastav vojske a NEMOJ PRIČATI ,daj nam jedinice tvoje i njegove.... Jel bit ce ako su tvoje uobicajene jedinice njegove nisu takve heheheh njegove su katastrofa, a dok ne vidimo sastav vojske necu ni komentirati uopce jer nije vrijedno..
« Zadnja izmjena: Srpanj 25, 2011, 11:45:38 od ANUBIS » Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #18 na: Srpanj 25, 2011, 12:10:51 »

znaš da ne smijem ostavljat sastav friške bitke. u pravu si donekle. mal je pretjerao sa paladinima i čuvarima ali bome i ja sam malo strijelaca imao. tak da je to taman to
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Srpanj 25, 2011, 12:18:09 »

ehhehehe, nije nije, tvoji strijelci su punoooo slabiji od njegovih tako da ne znaci pretjerano,  samo pretvori pola paladina u falange sta je imao a ostalu 1/3 u el strijele i javi mi rezultat znaci u istoj vrijednosti vojska po cijeni odrzavanja...
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!