Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:46:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: HAXER!!!!!!!!!!!  (Posjeta: 3925 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #30 na: Travanj 28, 2011, 12:28:56 »

moze
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #31 na: Travanj 29, 2011, 01:21:21 »

pa jel moguce da je ratni prihod mozda ili nesto takvo... i onda si jos transportira 2m kamena iz drugih prova
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #32 na: Travanj 29, 2011, 01:52:22 »

nije ratni prihod, nisu bili u ratu nikakvom, a drugo razblokiran je, jer nisu uspeli nista da nadju osim kupovine i prodaje, sto je cista glupost, obzirom da se vidi na snimku da mu se zlato nije micalo, osim sto je malo vojska potrosila. ovde neko nekog debelo stiti. Sad
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #33 na: Travanj 29, 2011, 02:07:41 »

Nesto se cudno dogadja  Shocked
Pisem u ovoj temi zato sto je slicna desavanju koje smo imali. Posle napada na igraca iz saveza Templarija    Marcolin  na r93 i odnosenja silnih resursa, covek je u roku od nekoliko sati skocio za oko 150 000 poena. tacnije jutros je imao 840840 bodova, pa je isao napad na njega, uzeto mu je gotovo sve i evo sada ima 999864 bodova. kako je to moguce? Ja sam sa izgradnjom f9, elitnom vojskom oko 8 000 +20 trbusea+ ostala istrazivanja skocila za oko 90 000 bodova, tako da je 150 000 totalno nerealno, jos ukoliko te neko napadne i uzme ti sve, kako mozes skociti za par sati toliko??? Ajde neka mi neko objasni, jer stvarno ne shvatam kako je moguce da neko to odradi. drugo, zna se da su general01 i bordo-bereli koristili bug, samo se ne zna koji bug??? Kako je pa i to moguce? Ima li smisla vise bilo sta placati ovde na kraju krajeva? Ja sam u roku od nekoliko dana potrosila oko 20 e na igricu, i pocinjem da se pitam jesam li ja uopste normalna  *crazy*

u r82 je bio bug koji su onogonduri znali( vidi malo opet oni hehhe).....evo ti primjera...isli su u provu jedan u tu provu su si poslali sve rese...isli su nakon toga u provu 2 i opet si poslali sve rese ali sta se dogodilo...rese u provi jedan su ostale a u provu dva su se dodale...opet su isli u provu 3 i opet isto napravili, poslali si rese a rese u provi 1 i 2 su ostale tamo....i tako u sve prove i eto ti milijuna i vojske ...to se prijavljivalo ali admini kao i nasi znaju samo napisati da nije nista cudno i onda nakon sto je isla masovna prijava nekoliko saveza za taj bug onda se to rijesilo i normalno admini su sutjeli kao ribe jer su znali za to...

bugovi nisu rijeseni svi, ima ih i u cro 2 koja nije beta verzija

Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #34 na: Travanj 29, 2011, 02:11:27 »

znas utvrda, da je to u pitanju svi bi se na r93 obogatili. ovo je drugi put od pocetka ere da otkrivamo hakere i interesantno je da admini navodno ne znaju koji je bug u pitanju i kako su provalili server. prvo su bili turci, a sad su evo italijani.
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #35 na: Travanj 29, 2011, 03:06:58 »

znas utvrda, da je to u pitanju svi bi se na r93 obogatili. ovo je drugi put od pocetka ere da otkrivamo hakere i interesantno je da admini navodno ne znaju koji je bug u pitanju i kako su provalili server. prvo su bili turci, a sad su evo italijani.
pa i jesu samo sto 90% nije islo u druge prove ( vezano za taj bug) i tamo si slali sve reze automatski ( r82 svijet)

onda sam fulao, za r93 neznam
Evidentirano
emili75
Lieutenant
***

Karma: +7/-19
Offline Offline

Postova: 123


pozdrav svima koliko vas ima


Profil
« Odgovor #36 na: Svibanj 03, 2011, 08:39:39 »

utvrda nije taj bug sigurno. ovo je drugi put u od pocetka ere da smo otkrili hakere, prvi put su bili turci general01 i bordo-bereli, i najpre je receno da su cisti, a onda su blokirani i dobili smo odgovor da znaju da su varali, ali ne znaju kako i koji su bug koristili. sad smo uhvatili i italijane, ali vidis tu je interesantno sledece. najpre smo prijavili marcolina, i receno je da je cist kao suza, a posle ovog snimka igraca Agesilao iz marcolinovog saveza Templari, blokirana su obojica, a odblokiran je kao "cist" jesino agesilao. moje licno misljenje je da je agesilao rekao adminima kako se koristi bug, odnosno kako je marcolin hakovao server,posto je marcolin po zanimanju programer, i oni su mu vratili nalog iz razloga sto da im ovaj nije rekao kako su to odradili, admini to ne bi mogli otkriti (isto kao i u slucaju generala i berelija, sto nisu uspeli).  Wink
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!