Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 03:47:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: napad na utvrdu-pravila  (Posjeta: 2090 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #15 na: Svibanj 30, 2009, 06:27:36 »

pa krenuo sam u napad sa 102 morala. kad pošaljem vojsku pišu podatci o moralu brzini kretanja itd.
pa zar 102 morala nije dovoljno, još bpiše da imam 2 dodatna, i to sve na praznu utvrdutj. provincija bez vojske.
oćito da ne kužim.pokušao sam sa simulatorom bitke ali ne znam šta znaće d1 d2 itd. ili koje već oznake?
Jesi pročitao post na koji sam ti dao link i kako funkcionira borba???
D1 je vojska branitelja na polju a D2 je u utvrdi. zadržiš miša na tim slovima i piše ti opis. Smiley
Evidentirano

CrashBurn
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 27



Profil
« Odgovor #16 na: Svibanj 30, 2009, 07:39:44 »

na glasinama je pokazivalo da ima nešto resursa  (golda)  a nakon moje pobjede ja nisam ništa zaradio , ćista nula...
nisam porobljavao nego objavio bitku na polju, jeli to razlog nuli ili je imao vremena spremiti resurse? Cool

Pusti glasine, jedino spijuniranjem mozes znati kakva je situacija kod protivnika, glasine su cesto lazne i netocne a idu iz krajnosti u krajnost. Smiley
Evidentirano
vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #17 na: Svibanj 30, 2009, 10:06:26 »

oćito da sam ja glup a svi vi imate neku foru za pobjedu.sve odgovore dajete sa nekom nervozom i mislim da vas niko ne kuži. pa ćak i ostali sudionici se tako ponašaju. ja samo kao i mnogi drugi pokušavam dobiti odgovor: sa deset tisuća vojnika koi lvl. garnizona smijem napast a da pobjedim.vi će te reći da nemam dosta morala . posjetioc je rekao da moral nema veze ako je garnizon lvl. visok.pa vas pitam 102 morala u garnizonu nema nikoga imam 6500 vojnika 3 ovna  koliki malksimalni lvl . garnizona mogu pobjediti?      ono izvješće pokazuje samo broj vojnika i pobjedu. ne piše koliki je garnizon moral itd.
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #18 na: Svibanj 30, 2009, 10:15:18 »

evo ovako vjekoh.... ajde mi daj sad tocan broj i koje vrste vojnika si bio poslao u bitku... i ja cu ti onda reci koga smijes napast koga ne... moze tako?? i reci mi ako je branitelj imao stogod vojske, koje i na kojem mjestu.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #19 na: Svibanj 30, 2009, 11:15:19 »

oćito da sam ja glup a svi vi imate neku foru za pobjedu.sve odgovore dajete sa nekom nervozom i mislim da vas niko ne kuži. pa ćak i ostali sudionici se tako ponašaju. ja samo kao i mnogi drugi pokušavam dobiti odgovor: sa deset tisuća vojnika koi lvl. garnizona smijem napast a da pobjedim.vi će te reći da nemam dosta morala . posjetioc je rekao da moral nema veze ako je garnizon lvl. visok.pa vas pitam 102 morala u garnizonu nema nikoga imam 6500 vojnika 3 ovna  koliki malksimalni lvl . garnizona mogu pobjediti?      ono izvješće pokazuje samo broj vojnika i pobjedu. ne piše koliki je garnizon moral itd.
Ne odgovaramo sa nervozom već si 50 osoba koja pita isto pitanje i kad te uputim da pročitaš post koji sam napisao i u kojme je opisano ukratko kako bitka funkcionira, i zašto je moral bitan i zašto gubite od praznih utvrda, ti pišeš da moral nije bitan i da imaš dosta morala.
Morate naučiti koristiti kalkulator bitaka. simuliraj neku bitku i otvori izvješće. klikom na dijelove u izvješću otvaraju ti se runde u kojima možeš vidjeti što se događa i vidjeti tijek bitke koji sam opisao u linku koji sam stavio u ovoj temi.
Ovo tvoje imam 6500 vojnika i 3 rama je propćenito. ovisi koju vojsku imaš. nije isto dali imaš 5000 kopljanika ili mačevaoca. sa ili bez konjice i slično.
Evidentirano

Luka275
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #20 na: Svibanj 31, 2009, 12:30:47 »

da li znas sta se dogodi ako te netko napadne na utvrdu a ti upravo radis utvrdu tj. dizes level.sta ako je uspije srusiti el se prekida radnja ili je poslin triba popraviti ili nesto trece.unaprid haval
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #21 na: Svibanj 31, 2009, 01:53:59 »

oćito da sam ja glup a svi vi imate neku foru za pobjedu.sve odgovore dajete sa nekom nervozom i mislim da vas niko ne kuži. pa ćak i ostali sudionici se tako ponašaju. ja samo kao i mnogi drugi pokušavam dobiti odgovor: sa deset tisuća vojnika koi lvl. garnizona smijem napast a da pobjedim.vi će te reći da nemam dosta morala . posjetioc je rekao da moral nema veze ako je garnizon lvl. visok.pa vas pitam 102 morala u garnizonu nema nikoga imam 6500 vojnika 3 ovna  koliki malksimalni lvl . garnizona mogu pobjediti?      ono izvješće pokazuje samo broj vojnika i pobjedu. ne piše koliki je garnizon moral itd.
pa daj budi realan s 3 ovna ni klozet nemožeš srušit a kamoli bedem....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #22 na: Svibanj 31, 2009, 10:10:39 »

pa daj budi realan s 3 ovna ni klozet nemožeš srušit a kamoli bedem....
*hahaha* istina Smiley
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #23 na: Svibanj 31, 2009, 11:46:29 »

da li znas sta se dogodi ako te netko napadne na utvrdu a ti upravo radis utvrdu tj. dizes level.sta ako je uspije srusiti el se prekida radnja ili je poslin triba popraviti ili nesto trece.unaprid haval
Ako ti sruše utvrdu, nakn toga je treba popraviti što košta trećinu vrijednost utvrde u kamenju. Dok se utvrda gradi, popravak košta za trenutni nivo, a kad se završi ako je ne popraviš do tada, košta za nivo koji je izgrađen.
Evidentirano

vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #24 na: Svibanj 31, 2009, 10:55:40 »

evo i jedno tehničko pitanje da ne kažete da se stalno nešto žalim i kukam na igru.
izvješće o bitci mi je na svim jezicima osim na hrvatski , pokušao sam promjeniti ali ne ide ,
u opciji jezika tj. one zastavice, nema hr.zastave...čitao sam tuđa izvješča na forumu i ima prijevod.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #25 na: Svibanj 31, 2009, 11:23:46 »

evo i jedno tehničko pitanje da ne kažete da se stalno nešto žalim i kukam na igru.
izvješće o bitci mi je na svim jezicima osim na hrvatski , pokušao sam promjeniti ali ne ide ,
u opciji jezika tj. one zastavice, nema hr.zastave...čitao sam tuđa izvješča na forumu i ima prijevod.
taj problem već postoji iznešen kao tema... i prva tema ispod ove pod imenom "izvješće" je taj problem!!!! [:-}
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #26 na: Lipanj 01, 2009, 02:34:45 »

hvala ;D
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!