Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 06:59:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: napad na utvrdu-pravila  (Posjeta: 2093 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igavran
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« na: Svibanj 21, 2009, 09:24:21 »

Kakva su pravila napada na utvrdu i šta je tu realno u prikazu bitke ako ja pošaljem preko 5000 vojnika na utvrdu u kojoj nema NIKOGA i popušim?Huh?Huh?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 21, 2009, 01:40:53 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/hr/index.php?topic=340.msg1853#msg1853
Evidentirano

vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 21, 2009, 09:33:59 »

ako napadam lika jako daleko i putujemoko 10 do 12h. do njega, dali on zna za napad od samog mog starta ili tek kad stignem do njega,
jer na glasinama je pokazivalo da ima nešto resursa  (golda)  a nakon moje pobjede ja nisam ništa zaradio , ćista nula...
nisam porobljavao nego objavio bitku na polju, jeli to razlog nuli ili je imao vremena spremiti resurse? Cool
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 22, 2009, 05:42:00 »

ako napadam lika jako daleko i putujemoko 10 do 12h. do njega, dali on zna za napad od samog mog starta ili tek kad stignem do njega,
jer na glasinama je pokazivalo da ima nešto resursa  (golda)  a nakon moje pobjede ja nisam ništa zaradio , ćista nula...
nisam porobljavao nego objavio bitku na polju, jeli to razlog nuli ili je imao vremena spremiti resurse? Cool
sa bitkom na polju ne možeš dobiti resurse. resurse uzimaš samo sa napadom na utvrdu.
napad je vidljiv 1 sat prije nego stigne, ne kad ga ti pošalješ.
Evidentirano

vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 22, 2009, 01:34:46 »

hvala na pomoći
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 27, 2009, 02:03:42 »

jao al ovaj tigar ima strpljenja Smiley svaka cast Wink ccc morao sam se regat samo da te pohvalim, nisam mogao izdrzat lol  Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 27, 2009, 07:59:52 »

jao al ovaj tigar ima strpljenja Smiley svaka cast Wink ccc morao sam se regat samo da te pohvalim, nisam mogao izdrzat lol  Grin
A barem netko da me pohvali. Smiley Dal to znači da si se vratio igrati ili ti samo fali IO pa švrljaš po forumu. Smiley
Evidentirano

KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 27, 2009, 11:22:51 »

jao al ovaj tigar ima strpljenja Smiley svaka cast Wink ccc morao sam se regat samo da te pohvalim, nisam mogao izdrzat lol  Grin
ooooo pa gdje si ti zadnjih godinu dana  *WASSUP*  Grin
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #8 na: Svibanj 27, 2009, 12:53:42 »

ma isao sam malo pogledat kaj ima novoga, pa sam vidio da je otvoren hrv realm  Shocked i onda sam se preksinoc regao da vidim kak to funkcionira... pa cu mislim pocet sad sa low point strategy, onak kad cu imat slobodnog vremena, posto ima puuuuuuuuno pocetnika koliko sam skuzio hehehe  Smiley
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Svibanj 27, 2009, 01:28:09 »

ma isao sam malo pogledat kaj ima novoga, pa sam vidio da je otvoren hrv realm  Shocked i onda sam se preksinoc regao da vidim kak to funkcionira... pa cu mislim pocet sad sa low point strategy, onak kad cu imat slobodnog vremena, posto ima puuuuuuuuno pocetnika koliko sam skuzio hehehe  Smiley
Nemoj biti tako zločest, nije fer prema početnicima. Smiley
Evidentirano

KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #10 na: Svibanj 27, 2009, 01:57:08 »

ma isao sam malo pogledat kaj ima novoga, pa sam vidio da je otvoren hrv realm  Shocked i onda sam se preksinoc regao da vidim kak to funkcionira... pa cu mislim pocet sad sa low point strategy, onak kad cu imat slobodnog vremena, posto ima puuuuuuuuno pocetnika koliko sam skuzio hehehe  Smiley
Grin toliko se toga promijenilo,iznenadit ćeš se Smiley
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #11 na: Svibanj 27, 2009, 04:02:20 »

e da, cujem da sad ima i fort 8 za izgradit  *heart* ima igdje kakva slika pa da ju vidim??? ili ak mi netko moze dat screenshot ak ju je izgradio  [:-}
Evidentirano
vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #12 na: Svibanj 30, 2009, 08:19:23 »

prije par dana sam čitao da se žali tip da ne može pobjediti slabijeg od sebe tj. nekoliko tisuća vojnika ne može pobjediti sto vojnika u utvrdi.
ja sam napao praznu utvrdu i polje i izgubio tj. u utvrdi je bio samo jedan kopljanik . pa igra stvarno nema smisla.ne trebate mi govoriti o moralu jer
sam ga imao dovoljno , a o neprijateljevom pogotovo jer nije imao vojsku osim ako je jedan kopljanik jaći od 7200 vojnika
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Svibanj 30, 2009, 08:37:26 »

prije par dana sam čitao da se žali tip da ne može pobjediti slabijeg od sebe tj. nekoliko tisuća vojnika ne može pobjediti sto vojnika u utvrdi.
ja sam napao praznu utvrdu i polje i izgubio tj. u utvrdi je bio samo jedan kopljanik . pa igra stvarno nema smisla.ne trebate mi govoriti o moralu jer
sam ga imao dovoljno , a o neprijateljevom pogotovo jer nije imao vojsku osim ako je jedan kopljanik jaći od 7200 vojnika
http://www4.imperiaonline.org/forums/hr/index.php?topic=340.msg1853#msg1853

ako si čitao kako se tip žali, onda si trebao pročitati i ovo. i zbog morala si i izgubio.
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #14 na: Svibanj 30, 2009, 01:15:48 »

pa krenuo sam u napad sa 102 morala. kad pošaljem vojsku pišu podatci o moralu brzini kretanja itd.
pa zar 102 morala nije dovoljno, još bpiše da imam 2 dodatna, i to sve na praznu utvrdutj. provincija bez vojske.
oćito da ne kužim.pokušao sam sa simulatorom bitke ali ne znam šta znaće d1 d2 itd. ili koje već oznake?

pa moral ti nista ne vrijedi ako si napao nekakav visoki level utvrde, a bez dovoljne kolicine vojnika ili opsadnih strojeva.. shvacas??
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!