Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:21:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nadam se da sam pogodio temu!  (Posjeta: 6705 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
RAW
Gost
« Odgovor #15 na: Travanj 22, 2011, 06:09:10 »

Istu stvar već je prijavio član tvog saveza u privatnoj poruci, provjeriti ćemo u utorak zašto rat nije izgubljen.

šta nam vrijedi što će se to provjerit u utorak kad će do onda ovi dignut ratni prihod i potrošit ga...  *xxx*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #16 na: Travanj 22, 2011, 08:28:52 »

pa nama je to i savez joker napravio..pa niko nista nereagira...dobro je sto vodimo...pa nas boli ona stvar,,,:P
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #17 na: Travanj 22, 2011, 09:02:09 »

 pa i nama  ...
očito je nešt  Lips Sealed o sa zaštitom ...
Evidentirano
Luc_Luca
Sergeant
**

Karma: +14/-2
Offline Offline

Postova: 56


Profil Email
« Odgovor #18 na: Travanj 22, 2011, 09:08:21 »

bug
Da, znači da je poslao prije nego si ti aktivirao zaštitu, u trenutku dok si ti aktivirao zaštitu, njegova vojska je već bila na putu.

npr. danas sam aktiviro zastitu u 10 sati a ovaj lik mi je poslao napad sutradan u 10 sati !!

Dobro je to što sam dobio bitku masno

Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #19 na: Travanj 22, 2011, 09:12:18 »

bug
npr. danas sam aktiviro zastitu u 10 sati a ovaj lik mi je poslao napad sutradan u 10 sati !!

Dobro je to što sam dobio bitku masno



dobio si bitku, veseli se...

možda on ima jako jako slabu kartografiju i treba mu jako dugo do tebe...
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #20 na: Travanj 22, 2011, 10:34:49 »

evo ovako. mi smo sad imali rat sa savezom koji je od 12 članova imao 2 bez zaštite. i to prosječna (oko 20% ukupne ekonomije saveza). rat je bio aktivan još dan sa takvim uvjetima međutim vodili smo. kad smo vidjeli da pravilo ne vrijedi, i moji saveznici su počeli uzimati zaštitu. tako da smo i mi prešišali 80% na zaštiti. i dalje nije bilo reakcije. tek kad je 1 igrač u njihovom savezu bio preostao, rat je prekinut i odšteta je stigla nama. r84
Evidentirano
RAW
Gost
« Odgovor #21 na: Travanj 22, 2011, 10:49:54 »

e ali ovdje u jednom savezu je ostao samo jedan igrač (drugi ima 1k bodova) a u drugom su svi aktivirali zastitu  *freak*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #22 na: Travanj 23, 2011, 08:51:55 »

hehehehe...
sve mi se čini da ništa od našeg plijena neće biti....
btw, ovo nije farmwille sa fejsa, ovo je ratna igrica, tako da mislim da te gluposti sa besplatnom blagdanskom zaštitom tu ne spadaju... *hmm*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #23 na: Travanj 23, 2011, 09:28:06 »

jos jedna u nizu stvari koja ce proc u nepravdi  Angry Angry
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #24 na: Travanj 23, 2011, 11:11:47 »

dragi moji imperijanci, evo da vam kažem šta je na kraju ispalo iz ovoga svega...
naime, nakon što smo mi u savezu shvatili da više nemamo potrebe ratovati, tj. da su savezi protiv kojih ratujemo, cijeli ili više od 75% na odmoru ili zaštiti, odlučili smo i mi iskoristiti tu blagdansku zaštitu da malo dođemo sebi od ratovanja....
e pa tako smo ja i kolega iz saveza prije par minuta otišli na zaštitu, kad ono, prilično neugodno iznenađenje...
slika govori 1000 riječi...
http://prntscr.com/1s2xj

znači, čim smo mi prešli 50% bodova na odmor ili zaštitu, automatski je javilo da smo izgubili tri rata koja smo imali, iako su protivnici velikom većinom prešli potrebnih 75% bodova već neki dan....
jel vrijedi onda uopće ratovati? dal uopče vrijedi to pravilo za branitelje? svaki savez branitelj može nabit malu razliku i otić svi na odmor...
hoćemo mi dobit šta nam pripada, po pravilima koje ste vi sami postavili?
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2011, 11:13:45 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #25 na: Travanj 23, 2011, 11:31:52 »

dragi moji imperijanci, evo da vam kažem šta je na kraju ispalo iz ovoga svega...
naime, nakon što smo mi u savezu shvatili da više nemamo potrebe ratovati, tj. da su savezi protiv kojih ratujemo, cijeli ili više od 75% na odmoru ili zaštiti, odlučili smo i mi iskoristiti tu blagdansku zaštitu da malo dođemo sebi od ratovanja....
e pa tako smo ja i kolega iz saveza prije par minuta otišli na zaštitu, kad ono, prilično neugodno iznenađenje...
slika govori 1000 riječi...
http://prntscr.com/1s2xj

znači, čim smo mi prešli 50% bodova na odmor ili zaštitu, automatski je javilo da smo izgubili tri rata koja smo imali, iako su protivnici velikom većinom prešli potrebnih 75% bodova već neki dan....
jel vrijedi onda uopće ratovati? dal uopče vrijedi to pravilo za branitelje? svaki savez branitelj može nabit malu razliku i otić svi na odmor...
hoćemo mi dobit šta nam pripada, po pravilima koje ste vi sami postavili?
hehehehehehe.....  nisam admin ali cu ti odg na pitanje..... bug je popravljen ali nazalost nemozemo nista napravit po pitanju ratnih prihoda, IO tim se ispricava na neugodnostima (klasika) ....... hahahahahaha..... hvala dragom bogu da nigram v5.....  Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #26 na: Travanj 23, 2011, 12:09:48 »

hehehehehehe.....  nisam admin ali cu ti odg na pitanje..... bug je popravljen ali nazalost nemozemo nista napravit po pitanju ratnih prihoda, IO tim se ispricava na neugodnostima (klasika) ....... hahahahahaha..... hvala dragom bogu da nigram v5.....  Grin Grin

e moj zemljak, izgleda da si u pravu....
neka, bitno da je bug riješen, ko šiša ratni prihod i što se osjećamo izigrani i poniženi...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #27 na: Travanj 23, 2011, 12:16:48 »

e moj zemljak, izgleda da si u pravu....
neka, bitno da je bug riješen, ko šiša ratni prihod i što se osjećamo izigrani i poniženi...

ma nije ni bilo buga prvi ste zbrisali na odmor više od 50% i izgubili rat , pa ti dokaži suprotno  Cheesy
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #28 na: Travanj 23, 2011, 12:24:49 »

ma nije ni bilo buga prvi ste zbrisali na odmor više od 50% i izgubili rat , pa ti dokaži suprotno  Cheesy

hahahhaha
tako je care, u pravu si... ovo je trebala bit šala za prvi april, al smo malo zakasnili.... *freak*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #29 na: Travanj 23, 2011, 12:34:03 »

za koji sam k onda izgubio oko 80k vojske i napravio si ratnog plijena potrsio 100kredita i neznam kaj sve ne ko tu koga... pa nemojte me ....
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!