Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:52:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ZVIJER svijeta 82  (Posjeta: 2067 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Luc_Luca
Sergeant
**

Karma: +14/-2
Offline Offline

Postova: 56


Profil Email
« Odgovor #15 na: Travanj 22, 2011, 04:24:10 »

sigurno ima puno vise takvih zvijeri kad je tek 105 na ljestvici, a sto se tice kartografije to se izracuna pomocu formule
Tek 105 na ljestvici ? ? ? ? ? ? ? ? ? Pa koliko je on bodova izgubio na napadima ?!!!!!!!!!!
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #16 na: Travanj 24, 2011, 09:53:56 »

vojna igra je najbolja sa 1-2m bodova svi su ti na pladnju i pravi igraći kao kuche su tu stalno..ne sadi on mrkve on siluje žene svaki dan 4 poroba i to još na prove u kojoj čuvaš vojsku...mene rokne na fort i odmah porob pred tri mjeseca i dopisujemo se lik je ok voli ovu igru i igra je ozbiljno za razliku od mnogih što plaću tu a igraju onako iz zeza. v5 ne može se igrati samo na mrkvama vidjećete svi da tu ekonomija bez vojske neće dovesti do nekoga rezultata.nije to r71 pa da ima 50 pravih igrača tu ih je puno više...ja osobno skidam kapu kuche daba28 i ima još poneki bugar dečki su ozbiljni i ne šparaju vojsku za peti svjetski rat kao neki naši.voze dan i noć i uvijek im se možeš nadati i tih par saveza voze istom prugom Undecided
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 25, 2011, 11:56:08 »

slazem se driveru s tobom,bez obzira sto bi ga rado volio nabit na falange,skidam mu i ja kapu,...kikiriki navodi neke igrace s  500 000 katha. ali izgleda da takvi idu na goldmine-ove  *hahaha*...kikiriki bez uvrede,salim se,..ali je cinjenica da takvi igraci gotovo uopste da ne ratuju,...jer u bitkama dana jos uvijek je najaca bitka realma iz 26. FEBRUARA  s 577 000 ek bodova,...a ove preko preko 300 000 su upravo ostvarili ove "zvijeri"...
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #18 na: Travanj 26, 2011, 12:00:28 »

sve stoji.... samo pogledaj sljedece bitke dana, nakon ovih poklona.... uhhh Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #19 na: Travanj 28, 2011, 10:53:31 »

dolazi 2 sekunde nakon sto njegova vojska stigne u provinciju.sat vremena agonije,psovanja i na kraju ode vojska vrijedna preko 200 000 ekonomskih bodova:

khm šta drugo reći, nego da na ovom svijetu i dalje postoje mali miševi, koji idu maleni ispod zvijezda i čudom se čude, kada netko naštima vojsku na 2 sec...
Za informaciju to i nije neka novost treba strpljenja i malo pameti i naravno premium.
Koliko se ja sjećam u starom r71, ovakvo lovljenje je bila svakodnevna pojava i to je napad stizao ne 2 sec. nego 1 sec ili čak manje nakon što se tvoja vojska vrati...
Ali nisam tu da pišem o tome što iole prosječan igrač IO-a zna, nego sam se došao prisjetiti jedne zgode koju je proživio jedan veliki igrač, lovac na male miševe, veliki humanist, čovjek u svakom pogledu, igrač sa najviše vojnih bodova u zadnjem R71 ( he he nakon što su nekima bodovi čudom nestali ) moj idol i dobar prijatelj Stefanss

Naime, tako on, nakon niza pobijenih malih miševa i nakon još jednog paleža, vraćao se ovaj ponos svoje zemlje u utvrdu kako bi odmorio vojsku i osmislio novi napad, kad li se na monitoru pojaviše mačevi. Ne gubeći časa, ova ljudina, humanist i inače moj dobar prijatelj pohita da vidi za koliko mu stiže napad. I imade šta i vidjeti, vojska silna ( mislim da neću slagati ako kažem da je bilo oko 3 mil. elite, ako netko ima ovu bitku IGORE neka me ispravi ) stizaše iza njega ni manje ni više u istoj sekundi...
Ali to nije poanta ove priče, kako već rekoh, poslati vojsku u isti sekund u R71 i nije bila nova stvar, nego ono što je uslijedilo nakon toga. Ovaj prekaljeni ratnik, humanist bla, bla, itd...nije izgubio razum, nego je otvorio kutiju pljugi duboko udahnu i napravio jedinu stvar koja mu je preostala; čekao onaj jedan sićušni djelić sekunde u kojem je imao šansu stisnusti premještanje vojske prije napada i izbjeći ljutog protivnika, koji usput budi rečeno mu se i javio znajući koliko dobro je tempirao napad. Da bi pokazao svoju veličinu, Stefanss, veliki čovjek i lovac na male miševe, je ljutom protivniku poslao i link u kojem stoji potvrda da vojska stiže u istoj sekundi, a onda je sve umuklo i ostalo je samo čekanje. Čak se i dim cigarete zaustavio, nakon što je ova dogorjela do prstiju velikoga Stefanass, ali on to nije primjećivao koncentriran na samo jedan klik, jedan djelić sekunde koji je dijelio njegovu vojsku od vjecnosti...
I nemojte sumljati da je ovaj veliki ratnik, humanist i šizoidni romantičar propustio taj klik, učinio je gotovo nemoguće, povukao vojsku ispred napada koji je dolazio unutar jedne sekunde i ušao u vječnost, a ovim malim miševima što dolaze u dvije sekunde mogu samo reći hihihihiiiiiiiiiiiiiii Grin Grin Grin
Usput nisam siguran tko je lovio Stefanass u opisanom slučaju, ali mislim da je bio Mortis, pa kapa dolje i njemu, a ako nije on neka se javi tko je pa ću ispraviti navod... Tongue Tongue Tongue



« Zadnja izmjena: Travanj 28, 2011, 11:34:36 od asterixx » Evidentirano

stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #20 na: Svibanj 09, 2011, 09:21:39 »

khm šta drugo reći, nego da na ovom svijetu i dalje postoje mali miševi, koji idu maleni ispod zvijezda i čudom se čude, kada netko naštima vojsku na 2 sec...
Za informaciju to i nije neka novost treba strpljenja i malo pameti i naravno premium.
Koliko se ja sjećam u starom r71, ovakvo lovljenje je bila svakodnevna pojava i to je napad stizao ne 2 sec. nego 1 sec ili čak manje nakon što se tvoja vojska vrati...
Ali nisam tu da pišem o tome što iole prosječan igrač IO-a zna, nego sam se došao prisjetiti jedne zgode koju je proživio jedan veliki igrač, lovac na male miševe, veliki humanist, čovjek u svakom pogledu, igrač sa najviše vojnih bodova u zadnjem R71 ( he he nakon što su nekima bodovi čudom nestali ) moj idol i dobar prijatelj Stefanss

Naime, tako on, nakon niza pobijenih malih miševa i nakon još jednog paleža, vraćao se ovaj ponos svoje zemlje u utvrdu kako bi odmorio vojsku i osmislio novi napad, kad li se na monitoru pojaviše mačevi. Ne gubeći časa, ova ljudina, humanist i inače moj dobar prijatelj pohita da vidi za koliko mu stiže napad. I imade šta i vidjeti, vojska silna ( mislim da neću slagati ako kažem da je bilo oko 3 mil. elite, ako netko ima ovu bitku IGORE neka me ispravi ) stizaše iza njega ni manje ni više u istoj sekundi...
Ali to nije poanta ove priče, kako već rekoh, poslati vojsku u isti sekund u R71 i nije bila nova stvar, nego ono što je uslijedilo nakon toga. Ovaj prekaljeni ratnik, humanist bla, bla, itd...nije izgubio razum, nego je otvorio kutiju pljugi duboko udahnu i napravio jedinu stvar koja mu je preostala; čekao onaj jedan sićušni djelić sekunde u kojem je imao šansu stisnusti premještanje vojske prije napada i izbjeći ljutog protivnika, koji usput budi rečeno mu se i javio znajući koliko dobro je tempirao napad. Da bi pokazao svoju veličinu, Stefanss, veliki čovjek i lovac na male miševe, je ljutom protivniku poslao i link u kojem stoji potvrda da vojska stiže u istoj sekundi, a onda je sve umuklo i ostalo je samo čekanje. Čak se i dim cigarete zaustavio, nakon što je ova dogorjela do prstiju velikoga Stefanass, ali on to nije primjećivao koncentriran na samo jedan klik, jedan djelić sekunde koji je dijelio njegovu vojsku od vjecnosti...
I nemojte sumljati da je ovaj veliki ratnik, humanist i šizoidni romantičar propustio taj klik, učinio je gotovo nemoguće, povukao vojsku ispred napada koji je dolazio unutar jedne sekunde i ušao u vječnost, a ovim malim miševima što dolaze u dvije sekunde mogu samo reći hihihihiiiiiiiiiiiiiii Grin Grin Grin
Usput nisam siguran tko je lovio Stefanass u opisanom slučaju, ali mislim da je bio Mortis, pa kapa dolje i njemu, a ako nije on neka se javi tko je pa ću ispraviti navod... Tongue Tongue Tongue

ovo sve naravno vise nego istina samo sto me je lovio jedan drugi   lik  jedini iz amonraa koji je  po mom skromnom misljenju  igracina ne poluproizvod kao ostale sirovine za dobijanje sirovina iz koji se dobija sirovina  za poluproizvode  uglavnom to je izracuno oktavijan  i svaka mu cast ali moja genijalnost je naravno nemjerljiva tako da je uvatio marijanovo mu_o  tamo na crtu trega ici slovo D      INACE RAJA STA IMA NOVO 
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!