Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:09:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ZVIJER svijeta 82  (Posjeta: 2066 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« na: Travanj 21, 2011, 07:12:11 »

predstavljam vam zvijer svijeta 82,on je prvi casnik najaceg saveza ONOGONDURI ,najstarijeg v5 svijeta 82-ce,velemajstor kartografije,s 13 medalja, preko 6 MIL. ubijenih protivnickih vojnika,s skoro 25 MIL. porobljenih seljaka,uostalom ova slika sve govori:

http://img856.imageshack.us/i/screenshotkuche1.png/

razlog zasto uopste pisem o njemu je radi tog jer je prijatelj iz saveza napustio igru nakon 6 mjeseci igranja nakon sto mu je ovaj rasturio vojsku.i to kako mu je rasturio :nakon jednog pljackanja pri povratku svoje vojske upalila mu se crvena ikonica,kad je klikno na nju imao je sta i vidjeti,...250 000 sto cath. sto cath.strijelaca dolazi 2 sekunde nakon sto njegova vojska stigne u provinciju.sat vremena agonije,psovanja i na kraju ode vojska vrijedna preko 200 000 ekonomskih bodova:

http://img860.imageshack.us/i/screenshotkuc Lips Sealed tle.png/
odmah poslije 4-5 poroba ,rusenje utvrda s svih strana je uslijedilo,totalni krah...
jedino sto je uspio vidjet je ovaj broj i nivo spijunaze:

http://img607.imageshack.us/i/screenshotkuchespys.png/

mislim spijune ovog levela neces izbacit ni pomocu magije...kakav jos pomocni softver on ima za brzo izracunavanje vremena nemam pojma,dovoljno je jednom da posaljes vojsku na pogresnu metu ,drugi put kad to uradis konjica ce ti disat iza vrata,...mislim kako se boriti uopste protiv ovakvih protivnika????kontru da izbacis onakve spijune nikad ne mozes imati,...da l samo okrenut glavu jer stvarno ne mozes nist uradit,jer jednom mozes izac iz forta drugi put si gotov,...frajer stvarno razvaljuje kartografiju,jednostavno dovoljno je da dobije od bilo koga sliku vremena kad protivnik udara na nekog njegovog saveznika,uvali ti 10 000 spijuna nivo 31 u fort i poznavajuci levele kartografije samo klika u datim momentima kad bi ti se vojska trebala vrati.onog trena kad ti zna nivo karte samo se ceka da izades iz forta,a kad te stigne konjica u povratku mislices da te je grom udario..hehe...
naravno on nije sam pa da ga se moze robit nekaznjeno,..



Evidentirano

androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 21, 2011, 08:18:10 »

sigurno ima puno vise takvih zvijeri kad je tek 105 na ljestvici, a sto se tice kartografije to se izracuna pomocu formule
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 21, 2011, 08:20:38 »

t=(S/Vu*(1+ X/10 )) * 60

t ( min ) - vrijeme putovanja vojske
S ( IM ) - udaljenost od protivnika
X - ukupni nivo kartografije protivnika
Vu ( IM/h) - brzina najsporije jedinice ( obično je to nešto od opsadnih stojeva kod imperajana je 40 kod nomada 48 )
evo to ti je formula za izracun kartografije (kopiro sam s posta angole)
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 21, 2011, 09:29:07 »

mozda je 105-ti po ekonomskim ali posto nemas uvid u poredak 82 svijeta samo da ti kazem da po vojnim bodovima mozes nac igrace sa 200 000 -300 000 bodova,pa ima jedan i sa 500 000,..ali prijatelju ovaj je broj 1 po vojnim sa 860 000 vojnih bodova...a to je ipak najcjenjenija titula koju mozes imat,tek toliko da znas,...al nije rijec o tome ,interesuje me bori li se iko jos s ovim igracima i kako se bori?
formula mi je poznata samo treba da se pojavi jos jednom onaj bug s donacijama u savezu pa da u savezu dignemo kontru za 6 nivoa,.. Grin
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 21, 2011, 09:48:13 »

pa nisu špije 31 nešto pretjerano pogotovo ako sio vječioti ratni,ja npr.iman granične 30 u r9 al mkoglo je bit 32 nheg nema ko da mi ni 30 probije.
pretpostavljam da lik ima slabu ekonomiju i tu ga derite,posto je 105 u erkonomiji valjda imate nekoga s jačon vojskon od njega,i lipo ga u 5min. porobite i popljačkajte da uđe u minus i neka mu tad 2-3 napada na vojsku krenu,moze se izvuć 1 put ako digne kredit ali drugi put može samo gledati Smiley
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #5 na: Travanj 21, 2011, 10:56:14 »

250 000 sto cath. sto cath.strijelaca dolazi 2 sekunde nakon sto njegova vojska stigne u provinciju.sat vremena agonije,psovanja i na kraju ode vojska vrijedna preko 200 000 ekonomskih bodova:    KAKO NIJE STIGO ZBRISATI S VOJSKOM
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 21, 2011, 11:17:01 »

hehe,pokusao je,...ali da premjestis vojsku trebaju ti 4 klika misom za 2 sek,...plus 2 otvorena internet pretrazivaca jer na jednom ne mozes vidjet istovremeno prozorcic s misijama i sa premjestanjem vojske,...nije Harry Houdini...
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 22, 2011, 12:28:39 »

hehe,pokusao je,...ali da premjestis vojsku trebaju ti 4 klika misom za 2 sek,...plus 2 otvorena internet pretrazivaca jer na jednom ne mozes vidjet istovremeno prozorcic s misijama i sa premjestanjem vojske,...nije Harry Houdini...

micanje vojske u sekundu uopce nije problem, potrebna je samo veza koja ti ne steka

sto se tice samog kuche-a... pa on nije skoro pa nista posebno, ja imam 250k katapratha, kolega iz saveza ga guzi skoro svaki dan, a drugi kolega ima cak 500k katapratha i 200k kata strijela.... veci je problem sto on kad ide nejde sam, ide njih 5-6(babo, tralala, prepanikamak i kompanija) pa lijepo u 40min goris u svim provama, zene su ti silovane i sl.... a i sam vidis da se uzdrzava porobima.... dnevno ima 4 po 400k, nabere si zlata, vojska po fortovima i uzdrzavanje skoro 0.... a sa 1000casti koje si je zaradio samo na ovoj borbi moze porobljavat jos 333x da nikome ne uhvati vojsku  Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #8 na: Travanj 22, 2011, 12:31:25 »

šta 4 klika? ako je imao zlata...a to je mogao riješit u tih sat vremena..dovoljan mu je bio jedan klik!??? ili???
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #9 na: Travanj 22, 2011, 12:34:05 »

ah ta greshka...imam jednu medalju i to je od njih *freak*
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 22, 2011, 01:03:30 »

hm...bio bih zahvalan ako bi neko LIJEPO objasnio kako se najbrze mice vojska iz provincije,.. jednim klikom u jednoj sekundi?...
Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 22, 2011, 01:17:54 »

jel najbrze preko opcije OKUPI ??
moras imati mirnu ruku i ipak malo srece da se izvuces,...no bilo kako bilo frajer je definitivno prevario faraona po broju porobljenih ljudi...i drago mi je cuti da ga neko povremeno ipak obide.i tacno je da ima uvijek u blizini njegova kompanija...
Evidentirano

liroy
Private
*

Karma: +2/-0
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #12 na: Travanj 22, 2011, 07:28:24 »

jel najbrze preko opcije OKUPI ??
moras imati mirnu ruku i ipak malo srece da se izvuces,...no bilo kako bilo frajer je definitivno prevario faraona po broju porobljenih ljudi...i drago mi je cuti da ga neko povremeno ipak obide.i tacno je da ima uvijek u blizini njegova kompanija...
gore ispod profila imas onih osam kvadratica gdje ti pokazuje tvoja momentalna istraživanja a do njih su ti jos dva (premjesti svu vojsku na polju i garizonu)...znaci odes u bilo koju provu osim tamo gdje se vojska vraca i cim stignu kuci kliknes na premjesti svu vojsku na polju...jedan klik i to je to  Wink
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 22, 2011, 10:24:18 »

gore ispod profila imas onih osam kvadratica gdje ti pokazuje tvoja momentalna istraživanja a do njih su ti jos dva (premjesti svu vojsku na polju i garizonu)...znaci odes u bilo koju provu osim tamo gdje se vojska vraca i cim stignu kuci kliknes na premjesti svu vojsku na polju...jedan klik i to je to  Wink

tocno, i kaj je najbolje mozes klikat do besvjesti(je da ce ti se javit da nemas vojske u drugim provama) al mozes klikat i klikat.... a u 2sec s dobrom net vezom prebacis vojsku 5x.... samo nemoj zaboravit ic u drugu provu kad to radis Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #14 na: Travanj 22, 2011, 02:29:38 »

 Grin luđak
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!