Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:55:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: problematicno pravilo !!!!!!  (Posjeta: 2129 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #15 na: Travanj 10, 2011, 06:08:13 »

hehehe, bosanac, ti si nađi dobre i kvalitetne igrace pa neces imati problema.....tko tjera da uzmes igrace koji neznaju ili nemaju vremena..znaci problem je u samom savezu
eto klasican odgovor kad nemate sto za rec, kad ostanes bez teksta onda ili nista ne pises ili kazes imas pravo (to je kulturno)..... ovo sto si ti napisao nema veze s tememo i molio bih te lijepo da nepises odgovore koji  nemaju veze s temom jer neki ljudi bi mozda rekli svoje misljenje po pitanju ovog ali ako tiger i ekipa zakljucaju temu zbog toga sto je skrenuto s teme malo morgen ce neko nesto napisat.... ti si svoje misljeje dao dobio si kontru na koju nemas sto za rec... hvala na trudu sto si razmisljao o ovoj temi....

usput..... ja ovom temom ciljam da se pomogne NAPADACIMA..... i jedino kome ovo sad trenutno(novo) pravilo odgovara su farmeri ali nema veze i oni trebaju dat svoje misljenje i podrzat ono sto njima odgovara.....  Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Travanj 10, 2011, 06:09:56 »

Ja sam farmer!
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 10, 2011, 06:11:16 »

Ja sam farmer!
znaci tebi ovo odgovara i ti se ne bunis.....  super!!!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
UTVRDA
Gost
« Odgovor #18 na: Travanj 10, 2011, 06:18:00 »

eto klasican odgovor kad nemate sto za rec, kad ostanes bez teksta onda ili nista ne pises ili kazes imas pravo (to je kulturno)..... ovo sto si ti napisao nema veze s tememo i molio bih te lijepo da nepises odgovore koji  nemaju veze s temom jer neki ljudi bi mozda rekli svoje misljenje po pitanju ovog ali ako tiger i ekipa zakljucaju temu zbog toga sto je skrenuto s teme malo morgen ce neko nesto napisat.... ti si svoje misljeje dao dobio si kontru na koju nemas sto za rec... hvala na trudu sto si razmisljao o ovoj temi....

usput..... ja ovom temom ciljam da se pomogne NAPADACIMA..... i jedino kome ovo sad trenutno(novo) pravilo odgovara su farmeri ali nema veze i oni trebaju dat svoje misljenje i podrzat ono sto njima odgovara.....  Cool
kada bi dublje malo razmislio odgovor si dobio...ne lupetaj nanulama
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #19 na: Travanj 10, 2011, 06:22:40 »

dosta vas dvojica.
@boss: mislim da savez napadac dobije natrag dio love od objave rata ako ga tako izigraju. no nisam siguran, provjerim pa javim
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #20 na: Travanj 10, 2011, 09:40:54 »

ovo je pravilo super...i baš mi je drago da postoji ... a ne ko do sad ja pošaljem napad ili porobljavanje i u zadnjoj sekundi igrač napusti savez a meni 4 dana jahanja do njega .. ili savez od 15 igrača pošalje sve na odmor i ratuje sa 5 koji imaju konje  i udru porobljavat savez  sa 15 ili 20 igrača .. oni ostaju brzo bez meta a ovi samo biraju ...

 .. pravilo je super ili ratuj ili šetaj po suncu... *black_eye*
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #21 na: Travanj 11, 2011, 12:33:27 »

pravilo je bilo dobro zamišljeno, ali praksa je katastrofa. jedan igrač može odlučiti da njegov savez izgubi rat. ne do bog da se posvađate pa da namjerno uključi odmor ili izađe iz saveza ako ste blizu dozvoljenog postotka. ili recimo da tad shvatite da imate špiju pa vam propadne 6 dana truda..
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #22 na: Travanj 11, 2011, 01:26:45 »

pravilo je bilo dobro zamišljeno, ali praksa je katastrofa. jedan igrač može odlučiti da njegov savez izgubi rat. ne do bog da se posvađate pa da namjerno uključi odmor ili izađe iz saveza ako ste blizu dozvoljenog postotka. ili recimo da tad shvatite da imate špiju pa vam propadne 6 dana truda..
hej esco i jesi konačno uspio dobiti koji rat ?  Wink
Evidentirano

apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #23 na: Travanj 11, 2011, 02:08:38 »

još jedno pravilo koje me smeta a standard je u imperiji .... ovo je igra ali mi je besmisleno plaćati ratove unaprijed,znači svejedno pobijedio ili izgubio plaćaš punu cijenu ... tko plaća ratove i tko je ikada plaćao ratove prije samog rata  ... postoji ratna odšteta i trebalo bi tome težiti da se uvede neko pravilo ...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #24 na: Travanj 11, 2011, 04:45:31 »

još jedno pravilo koje me smeta a standard je u imperiji .... ovo je igra ali mi je besmisleno plaćati ratove unaprijed,znači svejedno pobijedio ili izgubio plaćaš punu cijenu ... tko plaća ratove i tko je ikada plaćao ratove prije samog rata  ... postoji ratna odšteta i trebalo bi tome težiti da se uvede neko pravilo ...
moje misljenje je da je dobro pravilo ali bi se trebalo napravit da u slucaju ako neki savez izgubi rat tako sto svi odu na odmor ili izvan saveza napadac dobiva zlato nazad a onaj ko se predao.... gubi 2x cijena rata koju je napadac trebao platit..... ako treba riznica neka ide u minus.... to bi onda pravilo bilo puno bolje slozeno a ovako bez gubitaka samo steta napadacu nema smisla....  *crazy* *crazy*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #25 na: Travanj 11, 2011, 09:51:57 »

da ili poraženi savez da plaća 5 ili 10% ukupne proizvodnje recimo 7 dana pobjedničkom savezu , i resursi da idu u saveznu riznicu naravno....
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #26 na: Travanj 11, 2011, 10:09:21 »

da ili poraženi savez da plaća 5 ili 10% ukupne proizvodnje recimo 7 dana pobjedničkom savezu , i resursi da idu u saveznu riznicu naravno....
onima koji su ostali u savezu ratovat i pošteno izgubili nek se uzima, a oni koji su pobjegli iz saveza i na odmor ne
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #27 na: Travanj 12, 2011, 02:12:15 »

da ili poraženi savez da plaća 5 ili 10% ukupne proizvodnje recimo 7 dana pobjedničkom savezu , i resursi da idu u saveznu riznicu naravno....
ideu ja podpisujem... ali sad moras uzet u obzir koliko je tesko to napravit sobzirom da je online igra koja je poprilicno ogranicena i nemoze napravit sve sto pozeli jer bi mozda previse gusilo servere pa sam time pogorsalo sve ostalo u igri......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!