Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:16:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: problematicno pravilo !!!!!!  (Posjeta: 2132 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« na: Travanj 08, 2011, 02:41:58 »

- pravilo je ako neki od saveza ode na odmor gubi rat (neznam tocno postotke)

to je uzasno pravilo nije se jos iskoristilo ali evo primjer savez A objavi rat savezu B i  naravno plati objavu, savez B posalje par ljudi na dva dana na odmor (naci ce se uvijek dobrovoljci) i izgube rat..... sto ustvari i nije neki problem jer bi ga tako i tako  vjerojatno izgubili i samo bi bili u strahu da im neko uhvati vojsku ovako prekid rata na njihovu stetu ali bi to bilo tako i tako, vojska sacuvana i kajla napadacu koji je bezveze platio objavu rata.......  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 08, 2011, 03:09:14 »

yup... pravilo je 50% napadackog odnosno 70% obambenog saveza na odmoru ili izvan saveza nakon sto je rat proglasen znaci gubitak rata...
ali znas i sam da je preko 95% ratova besplatno, pa time savez napadac nije nesto puno zakinut
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 08, 2011, 08:17:39 »

ma da, savez u r84, objavili su jedan rat  i odma su im objavili cetiri komada i poceli ih kasapit, i ovi samo pobjegli na odmor svi... ja bi reko da je to zloupotreba
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 08, 2011, 11:04:38 »

yup... pravilo je 50% napadackog odnosno 70% obambenog saveza na odmoru ili izvan saveza nakon sto je rat proglasen znaci gubitak rata...
ali znas i sam da je preko 95% ratova besplatno, pa time savez napadac nije nesto puno zakinut
bilo kako bilo pravilo se moze i siguran sam da ce se iskoristit u svrhu da se zakine napadacki savez mozda  do toga jos nije  doslo  ali siguran sam da ce se koristit samo dok se igraci sjete.....  istina da jesu mnogi besplatni ali napadac u RATNOJ igri nesmije bit zakinut a i sam znas da se kasnije ratovi objavljuju ne savezu koji ti je za to dobar sobzirom na jacinu i raspored u usporedbi na tvoj savez nego po tome koji je besplatan ali to je bilo u v4 gdje je cijena objave rata jednostavno prevelika i to su najavili da ce bit promijenjeno u v5 znaci sad je jeftinije i sad ce se mnogi odlucivat objavljivat rat tako da plate odstetu pa samim time ce se ovo pravilo iskoristit u lose svrhe.....  iskreno nije da meni smeta, v5 neigram ali eto malo sam razmisljao pa eto mozda se pravilo promijeni ili izmijeni prije nego sto se pocne njegova zloupotreba.....   Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 08, 2011, 01:23:44 »

mozda bi trebalo savezu koji to ucini napraviti daleko vecu stetu,tj happies im srozat na 20ak,pa onda nek bjeze
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 08, 2011, 01:28:26 »

mozda bi trebalo savezu koji to ucini napraviti daleko vecu stetu,tj happies im srozat na 20ak,pa onda nek bjeze
Ne svima nego samo onima koji uključe odmor ili pobjegnu iz saveza za vrijeme rata i ne za 20 nego za 50 Wink .. a može i 80 što ne
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 08, 2011, 01:42:22 »

nisam mislio za 20 nego NA 20 heheheh..pa onda nek si drugi puta razmili dal ce ici
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #7 na: Travanj 08, 2011, 01:47:29 »

hehe bas se nama to dogodili ulovili nasem jednom clanu vojsku i svi zbrisali iz saveza i ostavili one naktvine bez vojske porobjene srusene utvrde nisu presli dovoljnu % za predaju i mozemo se mi lijepo nabit na mjenjac  Cry Cry
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 08, 2011, 02:03:39 »

ovo je ok pravilo za 50% aktivnih,ali bas treba uvesti kaznu ako se to zlupotri Lips Sealed i,jer ipak objave nisu jeftine..mi smo recimo platili zadnji rat,ali ajde vratiti ce nam se pare za koji dan Smiley...ali tko taj odmor koristi da se spasi od rata treba ga kazniti jako i bolno,jer takvi igraci nisu za ovakve igre
Evidentirano
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 08, 2011, 07:15:23 »

dosta ratova je više nego neravnopravno , što bi trebali savezi u kojima recimo najjači igrač ima 100k ekonomskih a rat im objavi savez u kojem su većina igrača po 300k ekonomskih ,kakve izglede uopće ima napadnuti savez ,nemaju teorije za nekog napasti a u obrani mogu sanjati da će nekog dočekati. što bi trebali kad im se objavi rat sjesti i plakati ili jednostavno zaboraviti da imperija postoji ili napustiti svoj acc na 168 sati dok rat ne prođe pa čekati da krenu ispočetka
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 08, 2011, 07:22:24 »

ja mislim da si ti u krivu..vecina igraca ide konjima u porob i zasto se nemzes obraniti?pogotov ako si imperian?u ratu je bit cuvat vojsku,ako ju sacuvas mozes svakog dobiti
Evidentirano
androman
Lieutenant
***

Karma: +3/-14
Offline Offline

Postova: 103


Profil Email
« Odgovor #11 na: Travanj 10, 2011, 09:15:48 »

slažem se da je ovo pravilo  problematično, jer npr. ako savez A napadne savez B od kojeg su puno jači, a u savezu A 50% saveznika je slabo i nesposobno za rat, i odu na odmor, onda ostala polovica saveza koja ima dovoljno vojske da samelje savez B gubi rat... besmisleno! Huh?
Evidentirano

...............▄▄█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█▄▄
............▄▀▀▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▓▀▄
.........▄▀▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▒▓▀▄
........█▓█▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓▒▓█
.....▌▓▀▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▀▓█
.....█▌▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█
...▐█▓▒░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▒▓█▌
...█▓▒▒░░░░░░░░░░░░░░
UTVRDA
Gost
« Odgovor #12 na: Travanj 10, 2011, 04:13:54 »

slažem se da je ovo pravilo  problematično, jer npr. ako savez A napadne savez B od kojeg su puno jači, a u savezu A 50% saveznika je slabo i nesposobno za rat, i odu na odmor, onda ostala polovica saveza koja ima dovoljno vojske da samelje savez B gubi rat... besmisleno! Huh?

vrijeme objave 8 sati, dovoljno vremena za maknuti te slabe van saveza i tada ostaju oni koji mogu i znaju

godinu dana a mislim i vise se zalilo da kod objave rata ljudi odu na odmor, neki izađu iz saveza i na taj nacin dobe rat....sada kada je uvedeno pravilo opet nije dobro.......

ovo su vecina igraca trazila i sada se imaju pravila kod rata i to je ok
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2011, 04:19:16 od UTVRDA » Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 10, 2011, 05:52:09 »

vrijeme objave 8 sati, dovoljno vremena za maknuti te slabe van saveza i tada ostaju oni koji mogu i znaju

godinu dana a mislim i vise se zalilo da kod objave rata ljudi odu na odmor, neki izađu iz saveza i na taj nacin dobe rat....sada kada je uvedeno pravilo opet nije dobro.......

ovo su vecina igraca trazila i sada se imaju pravila kod rata i to je ok
rijesenje problema nije uspjesno ako ti rijesavanjem jednog napravis novi problem a mozda i njih nekoliko.....  Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
UTVRDA
Gost
« Odgovor #14 na: Travanj 10, 2011, 05:55:01 »

rijesenje problema nije uspjesno ako ti rijesavanjem jednog napravis novi problem a mozda i njih nekoliko.....  Cool

hehehe, bosanac, ti si nađi dobre i kvalitetne igrace pa neces imati problema.....tko tjera da uzmes igrace koji neznaju ili nemaju vremena..znaci problem je u samom savezu
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!