Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 06:33:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ah, samo frustracija trgovinom  (Posjeta: 2663 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« na: Travanj 03, 2011, 11:57:35 »



nisam stigao uslikat kad je drvo islo po 0.15 cak.... vratite nam slobodnu ekonomiju u rudnike ili neka se stavi neka vrsta korekcije cijene jer ovo je aposlutno bezveze.
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #1 na: Travanj 03, 2011, 02:35:20 »

šta, malo ti zlata? ne budi gramziv. u v4 si od recimo 200k populacije morao dio odvojiti za drvo dio za fe dio za kamen i dio za zlato. ovdje o zlatu ne moraš brinuti, ono ti praktički ide gratis jer ne trebaš raspuštati nikog od svojih 200k da bi imao zlata. ovo je ujedno i razlog zašto se igrači puno brže razvijaju u v5 svjetovima. stoga što se tiče tržišta molio bih sve psssst  Wink
Evidentirano
Luc_Luca
Sergeant
**

Karma: +14/-2
Offline Offline

Postova: 56


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 03, 2011, 03:02:52 »

šta, malo ti zlata? ne budi gramziv. u v4 si od recimo 200k populacije morao dio odvojiti za drvo dio za fe dio za kamen i dio za zlato. ovdje o zlatu ne moraš brinuti, ono ti praktički ide gratis jer ne trebaš raspuštati nikog od svojih 200k da bi imao zlata. ovo je ujedno i razlog zašto se igrači puno brže razvijaju u v5 svjetovima. stoga što se tiče tržišta molio bih sve psssst  Wink
stvar je u tome sto nemožes normalno predati resse i ti ces 256 000 drva prodati za 0.20 i zaraditi ces sitnis  Angry
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #3 na: Travanj 03, 2011, 03:25:04 »

heh, kada se radila vojska onda je bilo ok ovakve cijene, sada kada se ima vojska koja trazi odrzavanje e sada ne valja.......ma tko bi sve zadovoljio............
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 03, 2011, 04:22:19 »

to ti pričam
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 03, 2011, 10:43:16 »

ma sve to stoji. kao i osnova trgovine: zakon ponude i potraznje. samo kazem da su u v4 igraci mogli korigirat cijenu trzista tako da su kada je neki resurs pao prenisko, stavili ljude u slobodnu trgovinu, napravili manjak dostupnih resa i korigirali cijenu... ovako ce se uskoro drvo prodavat po 0,1 sto je veoma nisko. kratka racunica: 1zlato je 2 drveta. proizvodnja drveta mi je 5M dnevno sto je prodajom po 0,2 1M zlata. da te ljude u v4 prebacis u slobodnu dobio bi 2,5M zlata... korekcija cijene Smiley)  to mi smeta
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

jasmina
Gost
« Odgovor #6 na: Travanj 03, 2011, 10:58:02 »

ma sve to stoji. kao i osnova trgovine: zakon ponude i potraznje. samo kazem da su u v4 igraci mogli korigirat cijenu trzista tako da su kada je neki resurs pao prenisko, stavili ljude u slobodnu trgovinu, napravili manjak dostupnih resa i korigirali cijenu... ovako ce se uskoro drvo prodavat po 0,1 sto je veoma nisko. kratka racunica: 1zlato je 2 drveta. proizvodnja drveta mi je 5M dnevno sto je prodajom po 0,2 1M zlata. da te ljude u v4 prebacis u slobodnu dobio bi 2,5M zlata... korekcija cijene Smiley)  to mi smeta
vauuuuuuuuuu.....konačno i kikiju nešto smeta.....kiki cijene su baš super *friends*
Evidentirano
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 04, 2011, 12:11:28 »

tržište je stvarno katastrofa ,dok je drvo bilo još po 0,5 moglo se od šverca dobro zaraditi ,a ovako više neznaš ni što proizvoditi, koju god kombinaciju izabereš nikako do zlata ,još malo pa će se vojska morati raspuštati da bi zlato koliko toliko bilo u plusu ....
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #8 na: Travanj 04, 2011, 01:47:36 »

oooooo vidi farmera sto se javise .... hehehehhehe.... problem uzdrzavanje vojske Huh?Huh? pa nema vise goldova onakvih ko u v4 sad se vojska uzdrzava na aktivnim igracima idemo malo akcije.... to je po meni i cilj da se u cijeloj eri ratuje a ne ko dosad svi farmaju i onda nakraju peri deri......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 06, 2011, 02:09:10 »



sluzbeno je.... propali smo.... a islo je drvo i na 0.1, ali nije mi se dalo slikat vise
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 06, 2011, 03:01:59 »

mala replika za bosanca realm je aktivan 5 mjeseci od nekih 20000 registriranih igrača još je aktivno valjda 500 , u x2 valjda nekih 40 ljudi od toga 20 ili kolege iz saveza ili federacija , znači ostalo je 20 mogućih meta od toga možda 5 vojno jačih bar kad su u obrani odnosno planine ili šumovite planine ,proizvodnja zlata vrh vrhova 250k po satu a održavanje vojske u pokretu 460k ,i sad još nadodam da su sve moguće mete udaljene između 800-1600 udaljenosti odnosno od 5-10h u jednom smjeru sa opsadom, zlata svi imaju taman za održavanje vojske ,e sad koga napasti i kako doći do zlata ,preostali igrači su svi već toliko puta napadnuti da nitko ne drži više od 10k vojske u provinciji, dok nije online ,i nitko ne šalje napade zbog pljačke zato što možeš dovući samo drva kojih i onako svatko ima previše i svi ih stavljaju na tržište u bescjenje, prije više od mjesec dana medalje su dobijale bitke od 200k ekonomskih a sad je prosjek između 70-140k i ponekad zaluta koja od 200k al sve rjeđe i rjeđe ,mene tu brine što realm nije došao ni do pola a već je pust ko sahara tako ako do kraja ostane 50 aktivnih ljudi to će biti premija, tu pričam o r84 a uvjeren sam da ni na drugima nije puno bolje,zato bi stvarno trebalo uvesti neka ograničenja na tržištu odnosno staviti ograničenje na najnižu moguću cjenu ....uh uh i nemogu da se ne vratim na ono.....oooo vidi farmera što se javiše ... pa čovječe božiji gdje si ti vidio farmera da ima problem sa održavanjem vojske ..njima je održavanje 20k po satu zato što imaju upravo toliko i vojske ....
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 06, 2011, 10:48:33 »

mala replika za bosanca realm je aktivan 5 mjeseci od nekih 20000 registriranih igrača još je aktivno valjda 500 , u x2 valjda nekih 40 ljudi od toga 20 ili kolege iz saveza ili federacija , znači ostalo je 20 mogućih meta od toga možda 5 vojno jačih bar kad su u obrani odnosno planine ili šumovite planine ,proizvodnja zlata vrh vrhova 250k po satu a održavanje vojske u pokretu 460k ,i sad još nadodam da su sve moguće mete udaljene između 800-1600 udaljenosti odnosno od 5-10h u jednom smjeru sa opsadom, zlata svi imaju taman za održavanje vojske ,e sad koga napasti i kako doći do zlata ,preostali igrači su svi već toliko puta napadnuti da nitko ne drži više od 10k vojske u provinciji, dok nije online ,i nitko ne šalje napade zbog pljačke zato što možeš dovući samo drva kojih i onako svatko ima previše i svi ih stavljaju na tržište u bescjenje, prije više od mjesec dana medalje su dobijale bitke od 200k ekonomskih a sad je prosjek između 70-140k i ponekad zaluta koja od 200k al sve rjeđe i rjeđe ,mene tu brine što realm nije došao ni do pola a već je pust ko sahara tako ako do kraja ostane 50 aktivnih ljudi to će biti premija, tu pričam o r84 a uvjeren sam da ni na drugima nije puno bolje,zato bi stvarno trebalo uvesti neka ograničenja na tržištu odnosno staviti ograničenje na najnižu moguću cjenu ....uh uh i nemogu da se ne vratim na ono.....oooo vidi farmera što se javiše ... pa čovječe božiji gdje si ti vidio farmera da ima problem sa održavanjem vojske ..njima je održavanje 20k po satu zato što imaju upravo toliko i vojske ....
pa onda nije problem trgovina onda je problem manjak igraca..... tako da opet ta tvoja prica ne drzi vodu..... treba napravit nesto sto ce ljude vratit ,  maknut ili vratit ono sto je dodano odnosno oduzeto i zbog cega su ljudi otisli.....  Cool
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #12 na: Travanj 06, 2011, 07:08:52 »

sve je to ok mene vise muci cijena goriva Tongue
Evidentirano
Luc_Luca
Sergeant
**

Karma: +14/-2
Offline Offline

Postova: 56


Profil Email
« Odgovor #13 na: Travanj 06, 2011, 07:40:27 »

 *hahaha* Grin
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #14 na: Travanj 06, 2011, 08:11:56 »

sve je to ok mene vise muci cijena goriva Tongue

Šta će ti gorivo , pa nemaš tenkove  Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!