Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:04:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: izlaz i ponovni ulaz u savez  (Posjeta: 3377 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kapetankuka
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« na: Ožujak 29, 2011, 03:20:04 »

izlaz i ponovni ulaz u savez

E ovako imao bi jednu zamjerku i prijedlog rješavanja dotičnog.
Naime ,mislim da nije uredu ovo silno migriranje iz jednod u drugi savez i opet nazad i onda opet tako po par puta,posebice mislim na croatia2 svjet,jer neki po par puta izlaze i vračaju se.mislim da bi trebalo to ograničiti na samo jedan izlaz i nema više povratka u dotični savez.
Pogotovo prije za vrijeme rata i poslije rata, ako savez sa 20 članova započne rat naka ga tih 20 i odigra i da kraja,nama izbacivanja za vrijeme rata neka ode na odmor a ne napad ide na igrača on gubi bitku u ratu a vođa ga izbaci da protivnik nedobije vojne bodove i onda kada rat završi svi se vračaju,koja glupost.
Znači prije rata su svi bili dobri dok se trebalo donirati u riznicu za istraživanja i onda kada rat počne rješi se slabijih članova dok rat nezavrši jer poslije se može vratiti,neka se riješe ali nema povratka onda u isti.
mislim da ima još igrača kojima to smeta
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 29, 2011, 04:12:54 »

mozes promijeniti 10 saveza kroz igru s time da mozes biti samo 2x u istom....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

kapetankuka
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #2 na: Ožujak 29, 2011, 06:43:23 »

to nisam znao ,sada znam.
jedino bi trebalo staviti zabranu izbacivanja članova nakon što se pokrene opcija objave rata( koliko je članova kod objave toliko da ih bude do kraja )
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 29, 2011, 06:55:45 »

to nisam znao ,sada znam.
jedino bi trebalo staviti zabranu izbacivanja članova nakon što se pokrene opcija objave rata( koliko je članova kod objave toliko da ih bude do kraja )

zasto? savez A objavi rat savezu B... znaci da svi oni igraci u savezu B(ili A, nebitno) koji ne mogu ratovat jer nemaju vremena npr, moraju na odmor jer ne mogu izvan saveza? a broj igraca na odmoru je ipak ogranicen na 50% saveza. tako da onaj igrac koji ne moze na odmor bi, da se tako izrazim, izvisio jer ne moze van saveza? ovak je cist ok
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 29, 2011, 09:43:40 »

slažem se sa kapetanomkuka da dok traje rat i poslan je napad na igrača koji će vjerojatno izgubiti bitku nebi trebalo biti omogućeno da jednostavno iziđe iz saveza ili bude izbačen i da se ishod bitke ne računa u vojnim bodovima ostvarenim u ratu ,ipak neki napadi se danima planiraju i izgube se na tisuće špijuna da bi se taj napad pripremio a samo jednim klikom sve pada u vodu ,zato bi trebalo biti isto kao sa aktivacijom odmora ako je igrač u savezu onaj trenutak kad je poslan napad onda bi se ishod te bitke trebao računati pa bio on izbačen iz saveza ili ga sam napustio ....
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 29, 2011, 10:43:56 »

Evo primjer, Igrač A napada igrača B, napad je poslan, a igrač B napusti savez čim vidi da ga se napada ( ili je izbačen ) taj napad se obračunava sa vojnim bodovima u ratu, jer je napad poslan dok je on bio u savezu.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 30, 2011, 12:26:13 »

nije tocno proxy. ne broje se bodovi, provjereno u ovom savezu sa igracima iz mog saveza koji su slali army save na više sati i pogadjali likove koji su bili u protivničkom savezu kad je napad poslan.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 30, 2011, 12:33:34 »

slažem se sa kapetanomkuka da dok traje rat i poslan je napad na igrača koji će vjerojatno izgubiti bitku nebi trebalo biti omogućeno da jednostavno iziđe iz saveza ili bude izbačen i da se ishod bitke ne računa u vojnim bodovima ostvarenim u ratu ,ipak neki napadi se danima planiraju i izgube se na tisuće špijuna da bi se taj napad pripremio a samo jednim klikom sve pada u vodu ,zato bi trebalo biti isto kao sa aktivacijom odmora ako je igrač u savezu onaj trenutak kad je poslan napad onda bi se ishod te bitke trebao računati pa bio on izbačen iz saveza ili ga sam napustio ....

slazem se s time... ako je napad poslan na igraca u ratu da u tom trenu mozda ne moze igrac izac iz saveza... to mi se svidja kao prijedlog.
to nisam znao ,sada znam.
jedino bi trebalo staviti zabranu izbacivanja članova nakon što se pokrene opcija objave rata( koliko je članova kod objave toliko da ih bude do kraja )

ono sto kuka kaze je zabrana odlaska iz saveza svima kad je rat objavljen. na to sam mu odgovorio zasto je nemoguce...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #8 na: Ožujak 30, 2011, 07:45:28 »

SCULY
slažem se sa kapetanomkuka da dok traje rat i poslan je napad na igrača koji će vjerojatno izgubiti bitku nebi trebalo biti omogućeno da jednostavno iziđe iz saveza ili bude izbačen i da se ishod bitke ne računa u vojnim bodovima ostvarenim u ratu ,ipak neki napadi se danima planiraju i izgube se na tisuće špijuna da bi se taj napad pripremio a samo jednim klikom sve pada u vodu ,zato bi trebalo biti isto kao sa aktivacijom odmora ako je igrač u savezu onaj trenutak kad je poslan napad onda bi se ishod te bitke trebao računati pa bio on izbačen iz saveza ili ga sam napustio
zasto bi napusto savez ako je online i ako moze poslati kontru jer on vidi ako mu se salje napad zasto bi ostavio vojsku doma i izac iz saveza ako je moze poslat jedino ako je u minusu sa zlatom pa se nemoze izvuc onda da ali ovako nevjerujem da bi zbog toga odma izlazio iz saveza Cheesy Cheesy



« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2011, 07:47:09 od sister8 » Evidentirano
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 30, 2011, 10:01:55 »

ostavio bi vojsku doma zato što je planski porobljen u svim provincijama i srušene su mu sve utvrde samo iz razloga da uđe u minus ,jer 2 ili3 igrača iz saveza A napadaju tog igrača iz saveza B praktički 24h dnevno samo sa ciljem da zaglibi u minus i kad se to konačno dogodi odnosno uđe u minus i nemože više micati vojsku pošalješ mu napad da naplatiš svoje višednevne trude on jednostavno klikne na izlaz izlazak iz saveza i sve muke i trudi padaju u vodu...
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 30, 2011, 10:11:08 »

velika istina
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #11 na: Ožujak 30, 2011, 03:57:29 »

ostavio bi vojsku doma zato što je planski porobljen u svim provincijama i srušene su mu sve utvrde samo iz razloga da uđe u minus ,jer 2 ili3 igrača iz saveza A napadaju tog igrača iz saveza B praktički 24h dnevno samo sa ciljem da zaglibi u minus i kad se to konačno dogodi odnosno uđe u minus i nemože više micati vojsku pošalješ mu napad da naplatiš svoje višednevne trude on jednostavno klikne na izlaz izlazak iz saveza i sve muke i trudi padaju u vodu...

 moze napraviti samo jednom ako misli ostati u tom savezu ( izaci van).........izlazak iz saveza je isto strategija kao i porobljavanje
taj izlazak savez moze kostati ako ima dosta igraca na odmoru ( gubi se rat ako imaju 75% na odmoru itd.....).....v5

ujedno ima i svoje mane pa ce takav savez na kraju ostati bez igraca ako se time koriste......napominjem jednom mozes izaci i opet se vratiti, drugi puta kada izađe takav igrac nemoze se vise vratiti u savez
« Zadnja izmjena: Ožujak 30, 2011, 03:59:31 od UTVRDA » Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #12 na: Ožujak 30, 2011, 04:22:00 »

nije baš tako. nemam ja niš od toga što on neće moći natrag u savez. jedina opcija za njegov spas od gubitka vojnih bi po mom bila raspuštanje vojske. pa nek dobro razmisli zašto mu se to dogodilo a mi ćemo dobiti neku satisfakciju barem Angry
Evidentirano
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 30, 2011, 05:09:42 »

i još jedna stvar koliko sam uspio skužiti sad u zadnjem ratu po pitanju aktiviranja odmora ,kad se objavi rat i svi igrači koji aktiviraju odmor u onih 8h pripreme za rat ne ulaze u statistiku 75% napadač 50% branitelj , ti igrači se vode kao da ne postoje a isto vrijedi i za napuštanje saveza ....znači kad se objavi rat imate 8h da raščistite savez od nemarnih igrača ili oni koji nemaju namjeru sudjelovati u ratu mogu slobodno aktivirati odmore kad istekne tih 8h i počmu napadi svi igrači u savezu se vode kao 100% aktivni....i tek nakon toga aktivirani odmori ulaze u statistiku....
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #14 na: Ožujak 30, 2011, 06:57:27 »

ups eto bug....Tiger ce sada to prijaviti i nece biti vise problema.........a ako escobar ovo procita( post prije mene) poluditi ce..... Smiley
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!