Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:28:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: prevelika razlika!!!  (Posjeta: 1075 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« na: Ožujak 26, 2011, 05:21:08 »

http://i54.tinypic.com/14ayh48.png


mislim da nije moguce da se toliko odvoji sa bodovima od ovog 2 igraca
a tek je skoro pocela era prije 3 mjeseca a da ima toliko bodova po meni nemoguce
nadam se da se jos neko slaze samnom
ako ovako nastavi nevrijedi vise ni igrat jer ce nas sve popalit a nema sanse da ga neko srusi mislim da je tu neka muljaza ili da ima vise profila s kojim se koristi
nemoguce[/glow]
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2011, 05:22:59 od sister8 » Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 26, 2011, 05:23:50 »

Čisto sumnjam, od početka je na prvom mjestu, razlika u bodovima je od prvog dana bila.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #2 na: Ožujak 26, 2011, 06:20:48 »

Čisto sumnjam, od početka je na prvom mjestu, razlika u bodovima je od prvog dana bila.
proxy ne pisi ludosti.........lik je iskoristio bug i to je sve kao i neki savezi.....tko je kriv sto drugi nisu skuzili bug sa zlatom i kamatama na vrijeme..........
igrac je pazljiv i koristi sve sto moze pa ako je i imao drugi acc, a svi vicu da je imao, sta ga nisu banali?...znaci da je u redu sto je sve to uradio i treba da bude i duplo vise sa bodovima kada zna i umije koristiti sta mu se pruza......
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 26, 2011, 07:23:29 »

dunkan je provjeren i čist je.
znan ga otprije i ovo je jos nista jer on je ratnik,kad pocne tek cete se undan imat pravo žaliti,a zasto nebi mogo imat toliku razliku?
1.nomad je,u startu jačega razvoja
2.niko ga nije jos napao
3.skuplja kamate(tu su ga i puno oštetili)
4.šalje puno napada na mine
5.realm je slab veoma,nema konkurenciju ozbiljnu
6.čovik jedini(ima nekoliko iznimaka)u tom cro2 ima inhternacionalnog velikog iskustva
 Tongue
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 26, 2011, 07:27:34 »

proxy ne pisi ludosti.........lik je iskoristio bug i to je sve kao i neki savezi.....tko je kriv sto drugi nisu skuzili bug sa zlatom i kamatama na vrijeme..........
igrac je pazljiv i koristi sve sto moze pa ako je i imao drugi acc, a svi vicu da je imao, sta ga nisu banali?...znaci da je u redu sto je sve to uradio i treba da bude i duplo vise sa bodovima kada zna i umije koristiti sta mu se pruza......

Odkud tebi da je iskoristio bug? odkud ti da ima više accova? Nemoj reči " priča se okolo"...
Ako misliš da je recimo imao dva računa i da se međusobno napadao, nije jer ako se logirao na oba dva računa ( bar jednom ) i pokušao se napast, dobio je poruku da su napadi sa tog računa zabranjeni na taj račun.
Od malena je prvi, a to kaj je on, recimo, cijelo vrijeme prvi, a neki siju ljubomoru i pokušavaju mu na bilo koji način sašit ban ili okrivit ga za nepostojeće gluposti je njihov problem. Isto tako i OBAD, to kaj on pripoji najveću provinciju od 70k seljaka i dobije enoromnih 50-60k bodova samo zbog pripojenja ljudi misle da je u jednom danu previše skočio i da koristi neznam kakve stvari... opet gluposti.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #5 na: Ožujak 26, 2011, 07:45:14 »

Odkud tebi da je iskoristio bug? odkud ti da ima više accova? Nemoj reči " priča se okolo"...
Ako misliš da je recimo imao dva računa i da se međusobno napadao, nije jer ako se logirao na oba dva računa ( bar jednom ) i pokušao se napast, dobio je poruku da su napadi sa tog računa zabranjeni na taj račun.
Od malena je prvi, a to kaj je on, recimo, cijelo vrijeme prvi, a neki siju ljubomoru i pokušavaju mu na bilo koji način sašit ban ili okrivit ga za nepostojeće gluposti je njihov problem. Isto tako i OBAD, to kaj on pripoji najveću provinciju od 70k seljaka i dobije enoromnih 50-60k bodova samo zbog pripojenja ljudi misle da je u jednom danu previše skočio i da koristi neznam kakve stvari... opet gluposti.

neznam ja tko je tebe stavio za moderatora i sa time neka se oni nose...........bug je bio i ako ti neznas onda niti citas sta se pise niti citas obavijesti koje dobijemo svi o promijenama u igri......

a ja cu pisati a ne " reči" ono sto mislim da trebam napisati a to kako znam koliko je para imao to ti moze on sam javiti jer sam ga odspijao i na tih 140 miliona zlata je dobijao kamate dok to nije dovedeno u red....

za bug o zlatu za donacije u savez i sam dunkan zna jer mi je  pisao.....s toga ti si najmanje ovdje kompetentan da meni kazes,tj pises, sta smijem a sta nesmijem i kako cu pisati

drugo ako procitas prvi post onda ti moje objasnjenje i netreba jer se tamo navodi sumnja u dva ili vise acc a ne da sam ja to napisao ili odakle meni ta ideja........

trece u internacionalnim realmima sam bio, prosao i znam sta se radi od dva tri ili vise acc u pocetku itd..............

moje iskustvo je malo vece  i prije nego sto si se ti pojavio na impeiji da meni solis pamet

dunkan je igrac koji zna kako sta treba raditi i iskoristiti ponuđeno a lupetanja okolo tko mulja ili ne mulja oduvijek je bilo i biti ce ali to nije dokaz

i kao trece nije od malena prvi vec nakon rata sa nama se probio na prvo mijesto i odonda je prvi

a ako ja u nesto sumnjam onda to i prijavim a sigurno ne baljezgam gluposti ovdje na forumu i optuzujem nekoga
( dva acc se koriste da sa jednim napadnes i oslabis protivnika a sa drugim ga lovis a ne da sebe napadas radi resa......eto toliko o iskustvu nekih igraca koji pisu gluposti po forumu i lupetaju da se dva acc nemogu međusobno napadati sto i nije cilj kada se ima dva ili vise acc a da ne spominjem igru vise igraca na jednom acc sto vise njih rade pa napadaju 13 sati bez prestanka i to od 22 navece do 13 sati drugi dan svaka tri sata.ajde ti to dokazi da je varanje i da je to dva igraca..hahahaha...ludosti nad ludostima ali tko se sjeca r71 onda zna koliko je bio jak takav igrac i dok nije progovorio nisu ga banali jer mu nisu mogli nista dokazati a sijao je paniku svima)
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2011, 07:53:34 od UTVRDA » Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 26, 2011, 07:49:07 »

neznam ja tko je tebe stavio za moderatora i sa time neka se oni nose...........bug je bio i ako ti neznas onda niti citas sta se pise niti citas obavijesti koje dobijemo svi o promijenama u igri......

a ja cu pisati a ne " reči" ono sto mislim da trebam napisati a to kako znam koliko je para imao to ti moze on sam javiti jer sam ga odspijao i na tih 140 miliona zlata je dobijao kamate dok to nije dovedeno u red....

za bug o zlatu za donacije u savez i sam dunkan zna jer mi je  pisao.....s toga ti si najmanje ovdje kompetentan da meni kazes,tj pises, sta smijem a sta nesmijem i kako cu pisati

drugo ako procitas prvi post onda ti moje objasnjenje i netreba jer se tamo navodi sumnja u dva ili vise acc a ne da sam ja to napisao ili odakle meni ta ideja........

trece u internacionalnim realmima sam bio, prosao i znam sta se radi od dva tri ili vise acc u pocetku itd..............

moje iskustvo je malo vece  i prije nego sto si se ti pojavio na impeiji da meni solis pamet

dunkan je igrac koji zna kako sta treba raditi i iskoristiti ponuđeno a lupetanja okolo tko mulja ili ne mulja oduvijek je bilo i biti ce ali to nije dokaz

i kao trece nije od malena prvi vec nakon rata sa nama se probio na prvo mijesto i odonda je prvi

a ako ja u nesto sumnjam onda to i prijavim a sigurno ne baljezgam gluposti ovdje na forumu i optuzujem nekoga




to meni ili?ako si meni grdno se varas
a svima je bijo taj bug ako neznas i dunkanu su uzeli 150m zlata nakon toga znači da je dosao na svoje čak je i pokraden,zasto ti nisi iskoristio taj bug?
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #7 na: Ožujak 26, 2011, 07:59:22 »




to meni ili?ako si meni grdno se varas
a svima je bijo taj bug ako neznas i dunkanu su uzeli 150m zlata nakon toga znači da je dosao na svoje čak je i pokraden,zasto ti nisi iskoristio taj bug?

ma tko se obraca tebi..i daj se vec jednom naucite citati sta pise a ne uzeti ono sto vama pase......

evo ovako: DUNKAN JE IZRAZITO DOBAR I KVALITETAN IGRAC KOJI ZNA ISKORISTITI SVE PONUĐENO..............jel jasnije sada?

tko kaze da nisam koristio...jesam samo sto nisam znao da je bug dok mi nisu skrenuli paznju da ide kamata na kamatu pa na kamatu itd..........i dok sam se okrenuo nema vise kolaca.hahaha. Lips Sealed  ga, ocito sam spor i ne vidim razloga da se bude ljubomoran u situacijama gdje imaju svi iste mogucnosti za varanje ili za koristiti bug
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 26, 2011, 08:02:26 »

UTVRDA opet varaš?
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #9 na: Ožujak 26, 2011, 08:05:12 »

UTVRDA opet varaš?

 Grin...pa gdje si ti legendo.......... Lips Sealed e da idem varati gdje bi mi bio kraj tada..........znas i sam da je na kraju to ipak neisplativo

kako stojis u r95? jel te gaze? Cheesy
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 26, 2011, 08:28:35 »

neznam ja tko je tebe stavio za moderatora i sa time neka se oni nose...........bug je bio i ako ti neznas onda niti citas sta se pise niti citas obavijesti koje dobijemo svi o promijenama u igri......

a ja cu pisati a ne " reči" ono sto mislim da trebam napisati a to kako znam koliko je para imao to ti moze on sam javiti jer sam ga odspijao i na tih 140 miliona zlata je dobijao kamate dok to nije dovedeno u red....

za bug o zlatu za donacije u savez i sam dunkan zna jer mi je  pisao.....s toga ti si najmanje ovdje kompetentan da meni kazes,tj pises, sta smijem a sta nesmijem i kako cu pisati

drugo ako procitas prvi post onda ti moje objasnjenje i netreba jer se tamo navodi sumnja u dva ili vise acc a ne da sam ja to napisao ili odakle meni ta ideja........

trece u internacionalnim realmima sam bio, prosao i znam sta se radi od dva tri ili vise acc u pocetku itd..............

moje iskustvo je malo vece  i prije nego sto si se ti pojavio na impeiji da meni solis pamet

dunkan je igrac koji zna kako sta treba raditi i iskoristiti ponuđeno a lupetanja okolo tko mulja ili ne mulja oduvijek je bilo i biti ce ali to nije dokaz

i kao trece nije od malena prvi vec nakon rata sa nama se probio na prvo mijesto i odonda je prvi

a ako ja u nesto sumnjam onda to i prijavim a sigurno ne baljezgam gluposti ovdje na forumu i optuzujem nekoga
( dva acc se koriste da sa jednim napadnes i oslabis protivnika a sa drugim ga lovis a ne da sebe napadas radi resa......eto toliko o iskustvu nekih igraca koji pisu gluposti po forumu i lupetaju da se dva acc nemogu međusobno napadati sto i nije cilj kada se ima dva ili vise acc a da ne spominjem igru vise igraca na jednom acc sto vise njih rade pa napadaju 13 sati bez prestanka i to od 22 navece do 13 sati drugi dan svaka tri sata.ajde ti to dokazi da je varanje i da je to dva igraca..hahahaha...ludosti nad ludostima ali tko se sjeca r71 onda zna koliko je bio jak takav igrac i dok nije progovorio nisu ga banali jer mu nisu mogli nista dokazati a sijao je paniku svima)



Nisam rekao dali je bio taj bug ili nije, nego odkud ti ta informacija o multi acc? Nebrini, obavjesti u igri čitam... Reci mi gdje sam ja napisao da ti govorim kaj smiješ reći, odnosno napisati? Naklapanja u prazno... isto kao o Dunkanovom varanju. To je samo ljubomora...
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2011, 08:32:32 od Proxy » Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #11 na: Ožujak 26, 2011, 08:33:38 »


Nisam rekao dali je bio taj bug ili nije, nego odkud ti ta informacija i za multi acc? Reci mi gdije sam ja napisao da ti govorim kaj smiješ reći, odnosno napisati? Naklapanja u prazno... isto kao o Dunkanovom varanju. To je samo ljubomora...

Nemoj reči " priča se okolo"...kao moderator moras paziti sta pises i kako se izrazavas..znaci to je odgovor na tvoje pitanje
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2011, 08:37:40 od UTVRDA » Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 26, 2011, 08:49:16 »

Nemoj reči " priča se okolo"...kao moderator moras paziti sta pises i kako se izrazavas..znaci to je odgovor na tvoje pitanje

Uglavnom kao moderator moram zaključat temu jer se skrenulo sa nje.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 26, 2011, 10:01:56 »

Igrač je pitao da li je to nekome sumnjivo i dobio je odgovor. Provjere na prijave od strane igrača su privremeno onemogućene i moderatoru tu ne mogu ništa. Niti je igrač tražio neke detalje nego mu je bilo sumnjivo.  Da se nadovežem na to gdje igrač tvrdi da je nešto nemoguće. Moj račun u prvoj eri R71 je bio prijavljen jako puno puta(meni osobno barem 50 tak puta), samo zbog iste logike, to je nemoguće. Sad ovisi tko kaže nemoguće... iskusan igrač ili netko malo manje iskustan. Iskusan igrač bi rekao da je to nemoguće jer ne može proizvesti toliko resursa, jer ima premalo ljudi...
Ne igram R94,ali svakih par dana sam znao provjeriti stanje i dunkan je cijelo vrijeme bio prvi. I to sa većom prednošću nego sada.
Znam sve oko kamata jer je meni bilo prijavljeno i ja sam to rješavao s uredom. Kamate su nakon toga ograničene, zlato oduzeto... duga priča, nije baš puno zaradio kamatama, već prodajom i pametnom igrom. Da nije se bavio kamatama, bio bi puno više sada.
I tad je račun bio provjeren jer smo htjeli ispitati sve opcije, zbog nekih drugih igrača u drugim svjetovima. I nije ništa nađeno, tako da priča o više računa i varanju, ne stoji. Jer da stoji, račun ne bi bio odblokiran, a blokiran je bio samo zbog ispitivanja računa i provjere logova, da igrač svojim logiranjem ne mijenja logove i da ga netko ne napdne dok su admini na računu.
I onda ste otišli s teme. I proxy je zaključao temu. Trebao je je zaključati nakon prvog odgovora.
Da, problem postoji kad si osobno uključen u temu i imaš neku funkciju. Jer ne bi smio reći svoje mišljenje i trebao bi ostati nepristran, ali s druge strane, bilo što da je on napravio i zaključao temu, reakcija bi bila najvjerojatnije ista.
Ps. Prijave od strane igrača su nažalost trenutno onemogućene. Ali ako imate kakvu prijavu ili ste radoznali, takve stvari se i po samim pravilima foruma šalju u privatnoj poruci i nitko se ne optužuje javno na forumu. Ako meni bude sumnjivo da je mogući bug, onda pitam normalno u uredu. Kad se prijave otvore, onda će sve biti provjeravano. Za sad ostaje na periodičnim provjerama svjetova.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!