Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:03:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ratovanje  (Posjeta: 1591 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« na: Ožujak 27, 2011, 04:02:39 »

tu ćemo postaviti sva pitanja vezana za ratovanje, a vi se potrudite pronaći točne odgovore i to što prije. ne odgovor ja mislim ili trebalo bi tako biti, nego onako kako je i čega se može držati! prvo pitanje:  šta se dešava ako u ratu savez padne ispod dozvoljenog postotka bio on 50% ili 75%, ako se to desi gubitkom bodova u bitci ili raspuštanjem vojske?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 27, 2011, 04:07:40 »

Odlično pitanje. Odgovor ćeš dobiti sutra. Pošto mi za to treba uvid u kod.
Mogu napisati da samo mislim da savez ne gubi rat i da se modul za gubljenje rata aktivira samo kod aktiviranja odmora, blagdanske zaštite i napuštanja saveza.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #2 na: Ožujak 27, 2011, 04:18:10 »

evo i drugo pitanje: kada dođe do predaje rata, pod a: ako recimo mi vodimo u ratu i predamo rat savezu, dobivaju li oni ratnu odštetu za bodove koje su skupili? pod b: ako mi vodimo u ratu i protivnici nam predaju rat, dobivamo li mi onda ratnu odštetu?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 27, 2011, 04:26:45 »

Pobjednik u ratu dobiva ratni plijen, neovisno na koji način je pobijedio. Normalno, svaki igrač dobije za vojsku koju je ubio.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 27, 2011, 05:12:05 »

evo i treće:  tj nije baš pitanje, nego je prijedlog. šta ne bi bilo bolje i lakše da bude što se tiče odmora u ratu kao i u v4? a predaju uvesti nekako drugačije. pošta je to radi dijamanta, neka se svakom članu koji nije na odmoru uzme 10 dijamanta koliko bi inače koštao odmor i nek to vođa jedini može stisnuti. i tako je prije bilo da moraju svi na odmor, tako da je iznos isti. bugari dobiju svoju lovu, a ovako se zaštiti trud saveznika, da ne ovise o tome
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2011, 09:21:20 od Proxy » Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 27, 2011, 05:30:04 »

evo još pitanja: može li savez objaviti rat ako ih je na odmoru više od 50%? šta se desi ako savez objavi rat i dok je rat u objavi, onih 8 sati, broj na odmoru pređe 50%? jel se automatski rat gubi? to me baš zanima, jer nas je na odmoru trenutno preko 50% i rat smo objavili, koliko nas je u trenutku objave bilo ne znam, ali sad je 51%.. dal će to biti još jedan od bisera ove divne igre uskoro.. Smiley
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #6 na: Ožujak 27, 2011, 05:42:58 »

ispravak, trenutno nas je 49.5% na odmoru, rat počinje za 3 sata ja išao stisnuti odmor i samo mi kaže jeste li sigurni da želite aktivirati odmor kao i uvijek, nikakvog drugog upozorenja nema. kako ja sad mogu znati, hoće li moji izgubiti automatski rat kad počne? čija će sad biti greška ako ja sad uključim odmor,a oni izgube rat?
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 27, 2011, 06:03:07 »

2:44 do početka rata, ja do tada idem na odmor, ako izgubimo rat onda svima pada zadovoljstvo za 10 nekima se provincije bune pa će trebati svima nama nadoknaditi štetu, i ja ću izgubiti tih 10 zadovoljstva pa tako i meni. ajmo sad tigeru, preuzmi odgovornost, šta će se desiti? to je ipak tvoj posao
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 27, 2011, 07:41:49 »

Kad rat počne, gubiš ga sigurno, ali također i stiže upozorenje. Za ovih 8 h između, ne bi znao odgovor.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #9 na: Ožujak 27, 2011, 07:48:35 »

nema veze više, ja odustajem
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 28, 2011, 12:57:38 »

eto dragi moj tigeru ja probao pa sad bar nešto znam, kada pokušaš aktivirati odmor dok traje objava rata ne dobiješ nikakvu poruku, dok kad probaš izaći dok rat traje, te uz jeste li sigurni, piše još i da će savez automatski izgubiti sve ratove u napadu. e sad što bi se dogodilo da sam ja stisnuo dok je još objava trajala ne znam... imam još jedno pitanje, ako ga nisam već postavio, ako je više od 50% saveza na odmoru jel se može uopće objaviti rat? ili ako je više od 75% saveza na odmoru jel ti može netko objaviti rat?
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 31, 2011, 03:29:31 »

vidim da odgovora nema... ništa čudno. evo da postavim pitanje i odmah odgovorim jer nitko drugi i tako ne bi znao odgovoriti. dakle, pitanje: što se desi ako je utvrda u koloniji puna vojske, a netko je napadne i sruši, tj. smanji za jedan level i to dok je vojska na povlačenju? odgovor: unutra ostanu svi vojnici, makar naravno nema mjesta za njih i da ni ti u utvrdi se ne bore Grin Grin Grin znači da možete imati utvrdu 1, a unutra još čuči nekih 15k vojnika Grin Grin Grin hahahaha naravno da to ništa nije bug, to su oni tako htjeli. jel tak?  Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 31, 2011, 04:08:34 »

eto dragi moj tigeru ja probao pa sad bar nešto znam, kada pokušaš aktivirati odmor dok traje objava rata ne dobiješ nikakvu poruku, dok kad probaš izaći dok rat traje, te uz jeste li sigurni, piše još i da će savez automatski izgubiti sve ratove u napadu. e sad što bi se dogodilo da sam ja stisnuo dok je još objava trajala ne znam... imam još jedno pitanje, ako ga nisam već postavio, ako je više od 50% saveza na odmoru jel se može uopće objaviti rat? ili ako je više od 75% saveza na odmoru jel ti može netko objaviti rat?
Ne, ako je previše na odmoru, ne može se objaviti rat.
Evidentirano

sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 01, 2011, 11:18:58 »

evo jedna informacija iz prve ruke , kao savez napadač pobjedili smo u ratu sa 2,7m ekonomskih na odmoru od ukupno 9,1m ekonomskih ,znači oko 30% je bilo na odmoru ,e sad točne kronologije događaja se ne sjećam al bilo je i izbacivanja iz saveza aktiviranja odmora zadnji dan rata zabijanja itd... al evo bez bilo kakvih posljedica za konačni ishod rata...
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #14 na: Travanj 02, 2011, 03:31:00 »

a koliko vas je na kraju bilo na odmoru? jer sad čim hoćeš stisnuti odmor ili izaći iz saveza ako prelaziš dozvoljeni postotak ti javi da će savez izgubiti rat. i ako stisneš ok, savez odmah izgubi rat. jedino još ne znam kod izbacivanja kako to funkcionira...
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!