Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 12:03:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: predaja rata  (Posjeta: 1692 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
metalo
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 9


Profil Email
« Odgovor #15 na: Travanj 08, 2011, 10:48:11 »

alo sefe ajde mi proveri dali sam ja jos u ratu tj moj saves........serbia........................mi predajemo vec dva dana rat ali nam neuspeva.sta da radimo.
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #16 na: Travanj 09, 2011, 12:55:20 »

administrator ti krivo govori, ako je vama objavljen rat treba vas otići 75% na odmor, što negdje piše.. druga opcija je izlazak iz saveza što NIGDJE ne piše i treća je izbacivanje, što iskreno nemam pojma jel funkcionira, jer isprobali nismo, a naravno da nigdje ne piše.. uglavnom nemoj njih pitati takve stvari pitaj nekoga koji zna Smiley
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #17 na: Travanj 09, 2011, 01:56:54 »

administrator ti krivo govori, ako je vama objavljen rat treba vas otići 75% na odmor, što negdje piše.. druga opcija je izlazak iz saveza što NIGDJE ne piše i treća je izbacivanje, što iskreno nemam pojma jel funkcionira, jer isprobali nismo, a naravno da nigdje ne piše.. uglavnom nemoj njih pitati takve stvari pitaj nekoga koji zna Smiley
rekao sam 70% i spomenuo sam izlazak iz saveza. sve kao obrambeni savez. dakle nista krivo. uostalom, rekao je da su dvojica, rekao sam im da odu oboje na odmor, sto je 100%... dakle opet tocna inf. ajde citaj prije nego postas bezveze
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!