Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 10:34:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izgubljen rat jer je član napustio savez?!?!?!?!?  (Posjeta: 1762 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« na: Ožujak 27, 2011, 12:27:53 »

koje su to gluposti. pa zar nije bilo rečeno da se rat puši samo ako na odmor otiđe čovjek i tada se prelazi 50%. Bilo nas je na odmoru 49% i onda je jedna lopata otišla iz saveza, i automatski se gubi rat?Huh? pa to su gluposti. zar nije rečeno isključivo ako netko višak ode na odmor a ne ako u ratu popušimo bodove ili netko ode iz saveza. koje su to sada fore nove. gdje to piše i zašto nismo obavješteni!?
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #1 na: Ožujak 27, 2011, 12:58:54 »

koje su vam to fore?!?!?! šta ćete sad reći?!?!? da smo si sami krivi?!?!?! NIGDJE NIGDJE to ne piše!!!! NITKO od vas to nije rekao!!!! čak da i je te je totalna glupost!!!!!! mi se tu 5 dana za Lips Sealed avamo i trošimo kredite i svoje vrijeme da bi se ovako nešto desilo! čujem li opet odgovor da je ovo beta ili takvu neku glupost, stvarno ću popi... ovo je prevršilo sve granice
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 27, 2011, 01:06:34 »

"Ako više od 50% saveza napadača završi na odmoru ili zaštiti za blagdane, savez automatski gubi rat.
Ako više od 75% saveza branitelja završi na odmoru ili zaštiti za blagdane, savez automatski gubi rat."
Iz vijesti i iz opisa u igri.
Kad je vaš član odlazio, dobio je poruku da ako izađe, izgubiti ćete rat. Jer kad je on otišao, prešli ste 50% na odmoru i izgubili rat.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #3 na: Ožujak 27, 2011, 01:31:57 »

i gdje tu piše izlazak iz saveza?!?!?!!?!??!!??!?!!?!?!!? jel možda negdje malim slovima?Huh?? daj me nemo Lips Sealed
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #4 na: Ožujak 27, 2011, 02:05:22 »

i sad kad si tako pametan, osim što izlazak nigdje ne piše!!!! ajd mi reci kako je to ok? 10 ljudi se je.. danima, visi za kompom, troši kredite, da bi odluka o gubitku rata ovisili o bilo kome. jedan recimo napravi neko  Lips Sealed , posvađa se s ostalima i izađe iz saveza da ih sve lijepo zaje... !!! u v4 je to bilo lijepo riješeno, odmor NISI mogao aktivirati i gotovo, iz saveza si mogao biti izbačen ili izaći i kraj priče, igra se dalje. a ovdje prvo bude da mora jedan član ostati, onda se promijeni na te postotke. i naravno ne razmišljajući dadete mogućnost da svatko odlučuje o gubitku rata. već je kretenizam da netko aktivira odmor svojevoljno i da cijeli savez radi toga pati. mogli ste bar uvesti da recimo vođa dobije poruku da taj i taj član želi napustiti savez ili otići na odmor i ukoliko to on napravi rat se gubi. jel to bilo tako teško??? i da za kraj, pošto kako si i ti lijepo iznad napisao, nigdje se ne spominje izlazak iz saveza, tako da je ovaj gubitak rata vaša krivica, točnije gubitak 2 rata. tako da lijepo podvijte rep i priznajte odgovornost i svakome članu moga saveza uplatite 20 kredita za pokretanje velikog festivala i još bar 30 kredita za uzimanje 10 sati i još 20 kredita za aktiviranje putujućeg festivala da time poprave zadovoljstvo koje im je sad katastrofa radi gubitka ratova i bar donekle nadoknade štetu nastalu gubitkom ratnog prihoda. radi čega? radi vaše greške!!!!! još jednom pročitaj svoj post i reci mi gdje se spominje izlazak iz saveza.. to je najmanje što možete napraviti
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 27, 2011, 03:00:44 »

Kad je bilo da je sav savez mogao na odmor ili otići iz saveza dok su u vodstvu pa je drugi savez izgubio rat, svi ste gunđali da to nije pošteno, da se to treba riješiti.Sad kad je riješeno, opet vam ne odgovara.
Čista matematika... Ako vas je bilo 49% na odmoru, i otiđe aktivan član, tih 49% postaje preko 50%(on je dobio tu poruku) i kad otiđe, savez gubi rat. Ok, 10 članova se bori, ali očito ih je jako puno bilo na odmoru kad je 49% saveza bilo na odmoru. I što da vođa dobije poruku da član želi izaći, zar ga može spriječiti u tome. Svatko bira savez, vođa bira koga prima u savez, vođa može poslati masovnu da se ne izlazi iz saveza prije konzultacija s njim. Usput, da nije 49% saveza bilo na odmoru i da je on i izašao, ništa se ne bi desilo. To pravilo vrijedi uvijek. Sprječava igrače da odlaze na odmor i aktiviraju zaštitu u prevelikoj količini, ali u određenim situacijama sprječava i izlazak iz saveza.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #6 na: Ožujak 27, 2011, 03:07:11 »

i tako ćeš braniti trenutno stanje dok se ne promijeni pa ćeš onda tvrditi da je tako trebalo biti. tako da o tome raspravljati neću. nego NE PIŠE NIGDJE da ako netko izađe iz saveza da se rat gubi!!!!!!!!!! piše za odlazak na ODMOR!!!!!!!! jel ti mene pokušavaš napraviti budalom??? u uvjeriti da si u pravu??? nije mi jasno . da je otišao na odmor mogao bi samo protestirati ovako se desilo nešto što NIGDJE ne piše!!!!!! hoćeš reći da ako se izbaci nekoga iz saveza da se i onda gubi rat?!?!? 
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 27, 2011, 03:15:39 »

pa covjece mili escobar... ako napusti savez, automatski prelazite preko 50%, vrlo jednostavno (i to je pokriveno u uputama)... isto tako ste mogli onda dovesti nekoga u savez, pa bi se postotak na jednak nacin promijenio, samo u suprotnom smjeru... ali onda se ne bi žalio jel tak? makar je ista "greska"
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 27, 2011, 03:16:56 »

Ako je više od 50% saveza napadača na odmoru, tj savez gubi rat. To se može desiti
1. igrač aktivira odmor preko 50%
2. igrač otiđe iz saveza
3. igrača izbace iz saveza
to se je moglo spriječiti da je netko deaktivirao odmor prije toga ili da ste izbacili nekog na odmoru van iz saveza, tako da bi savez ostao ispod 50%.
To je ono što ja znam o mehanizmu, kod nisam vidio, niti su mi programeri tu da bi mogao pitati točne detalje, ali 99.9% je da je tako.  Jer se do sad nisma susreo sa sličnom situacijom, ali to je jedino pojašnjenje.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #9 na: Ožujak 27, 2011, 03:21:34 »

kad smo mogli dovesti nekoga u savez?!?! kad je rat izgubljen??? daj mi objasni kako to igra i u drugom smijeru. onda bi se šta? rat se vratio??? o čemu ti pišeš molim te??? i šta je vrlo jednostavno ako to ne piše?? jel ja plaćam kredite za ovu igru? jel bi bar trebao onda dobiti ono što piše?  neću uopće ulaziti u to kakva je to glupost, svi se trude i onda jednom pukne i sve sje..  zašto nije ko i u v4 ako su već trebali mijenjati?
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 27, 2011, 03:25:09 »

naravno da se nisi susreo sa sličnom situacijom jer se u v4 to nije moglo desiti! tamo si mogao izbaciti nekoga iz saveza ili je netko mogao sam izaći i ništa se ne bi desilo. šta da recimo netko izgubi bodove pa padnemo ispod 50%? jel bi i onda izgubili rat? ili to se ne podrazumijeva?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 27, 2011, 03:26:49 »

Trebali ste prije izlaza dovesti nekog u savez ili se je netko trebao skinuti s odmora. Ne sad kad je gotovo. Zato postoji komunikacija u savezu, ako sve funkcionira da netko radi što želi, onda taj član i nije za savez. Trebao je 2-3 prije reći da odlazi, vi bi primili nekog ili rekli da malo počeka ili neko bi se vratio s odmora i do ovog ne bi došlo.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #12 na: Ožujak 27, 2011, 03:30:05 »

šta trebali smo?? koja je to sad fora? tip je samoinicijativno izašao iz saveza jel više nije imao ni psa. spriječiti ga se ne može nikako, jer naravno bilo bi glupo da ga se može. tvoje riječi. ali da ponovim ako nisi shvatio, u poruci od IO piše kako si i ti napisao odmor ili zaštita za blagdane. znači ne piše izlazak! jel moram još 10 puta to napisati??
Evidentirano
alessio
Lieutenant
***

Karma: +6/-7
Offline Offline

Postova: 168


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 27, 2011, 03:30:22 »

Molim da se korisnik "silverwolf" realm 82 provjeri. jer odjednom se kandidirao za vođu i izašao iz saveza bez ikakve naznake. molim da se provjeri da nije nečiji dupli account ili da je otuđen.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 27, 2011, 03:31:46 »

Molim da se korisnik "silverwolf" realm 82 provjeri. jer odjednom se kandidirao za vođu i izašao iz saveza bez ikakve naznake. molim da se provjeri da nije nečiji dupli account ili da je otuđen.
Kontaktirao me je već igrač iz vašeg saveza, biti će sutra provjereno.
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!