Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 03:11:43 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izgubljen rat jer je član napustio savez?!?!?!?!?  (Posjeta: 1764 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #15 na: Ožujak 27, 2011, 03:33:51 »

ma provjeri koliko hoćeš, ja hoću odštetu!!!! vaša greška ako je tako jer to niste nigdje objavili!!
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #16 na: Ožujak 27, 2011, 04:14:15 »

i da, za kraj, da je negdje pisalo da se i izbacivanjem ljudi iz saveza ili njihovim izlaskom gubi rat, onda bi se vjerojatno drugačije postavili u cijelom slučaju. mi smo svima rekli da je zabranjeno uzimanje odmora da ne pređemo 50% i još specifirali da ko ne želi ratovati da ide van! jer nigdje, ali nigdje nije pisalo ako netko izleti da se i tako gubi rat!
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #17 na: Ožujak 27, 2011, 11:00:43 »

e moj tigeru, tu je sad igrač koji je napustio savez i radi kojeg smo izgubili rat. i on NIJE DOBIO NIKAKVU PORUKU UPOZORENJA da ćemo mi radi njegovog izlaska izgubiti ratove!!!!!!! e sad hoću svakome da se isplati zadnja lipa odštete koju je morao dobiti plus sve kredite koje smo potrošili pojedinačno u ratovima! pa ovo je stvarno previše
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #18 na: Ožujak 27, 2011, 11:09:10 »

igrač silverwolf svijet r82!!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #19 na: Ožujak 28, 2011, 08:51:39 »

e moj tigeru, tu je sad igrač koji je napustio savez i radi kojeg smo izgubili rat. i on NIJE DOBIO NIKAKVU PORUKU UPOZORENJA da ćemo mi radi njegovog izlaska izgubiti ratove!!!!!!! e sad hoću svakome da se isplati zadnja lipa odštete koju je morao dobiti plus sve kredite koje smo potrošili pojedinačno u ratovima! pa ovo je stvarno previše
Dva tvoja igrača su me kontaktirala da mu je račun hackiran i da se je ta osoba kandidirala za vođu i izašla iz saveza da bi savez izgubio ratove. Sad je taj igrač izašao i nije dobio poruku. Da se odlučite što se je desilo?
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #20 na: Ožujak 28, 2011, 11:40:53 »

to je on meni javio, nakon što sam mu ja poslao poruku prikladnog sadržaja. i da kandidirao se za vođu i napustio savez. nemam pojma tko je pisao s tog acca. on ili netko treći.. u svakom slučaju treba ga provjeriti. inače ja sam isprobao i poruka piše isto kao i kad se ide na odmor
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #21 na: Ožujak 28, 2011, 11:58:30 »

a sto vi hocete?da je t tako kako vi kazete,onda bi savez A u prvim satima rata porbio 2 covjeka iz saveza B 50% ljudi otislo na odmor,ostali izasli iz saveza i dobili rat...sta filozofirate?a pravilo je jasno..u savezu mora biti 50% aktivnih igraca tokom rata,i tu sve prica staje zar ne?vi ste se razbjezali,i vasem clanu se to nije svidjelo i otiao je lol,i zasluzeno gubite rat...
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #22 na: Ožujak 28, 2011, 12:20:29 »

sta ti pričaš gluposti? daj dođi k sebi malo. porobili bi dva igrača i otišli na odmor, a ostali izašli iz saveza? bravo! prvo: šta dobiju s dva poroba pametnjakoviću? jednu veliku nulu! drugo šta dobiju izlaskom iz saveza? gubitak svi beneficija stečenih kroz par mjeseci prednosti kroz par mjeseci boravka u savezu! ako ne znaš o čemu pišem lijepo pročitaj kako igrati prije nego tu laprdaš! i za tvoju informaciju rezultat rata nigdje ne ostaje zapisan u v5 svjetovima. i ne pamtnjakoviću mi se nismo razbježali, nego ljudi imaju obaveze i zato smo koristili pravilo koje nam dopušta da nas na odmoru bude 49.9% i tako i igrali i onda se član od najmanje bodova prvo kandidira za vođu i nakon toga izađe iz saveza i mi izgubimo oba rata u kojima imao osvojenih 100k bodova! a i najvažnije, NIGDJE ne piše da se i izlaskom gubi rat! u v4 je do 50% moglo na odmor i gotovo, nakon toga nema odmora, ideš iz saveza van i kraj priče. šta da se nekome nešto desi, pa ne može biti tu? ne može upaliti odmor niti može izaći, nego bi valjda netko trebao igrati i njegov acc! glupost totalna! ako se netko naljuti, izađe iz saveza svojevoljno ili je recimo bio špija pa je čekao trenutak zaje.. trud svih ostalih! ovo nije besplatna igra pa da nas se može baš tako  Lips Sealed ... šta da smo pali ispod 50% bodova radi gubitka vojsku u bitkama? šta bi se onda desilo? dobiješ bitku i izgubiš rat? tako da se kloni komentiranja mojih postova jer ništa pametno za reći nemaš. hvala unaprijed
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #23 na: Ožujak 28, 2011, 12:28:34 »

prvo uzmi si normabel jer ti treba ocito...
drugo...pravila su vise ngo jasna pa cu se ponoviti jos jednom..u ratu mora biti 50% aktivnih clanova saveza..vi ste prekrsili to pravilo i izgubili rat...vjerovatno ne namjerno ali se ga prekrsili..kakvu ti sada ostetu tu trazis?nama je u ratu provaljeno na covjekov acc i poslana vojska na samo ubojstvo,i to je veliko krsenje pravila,koje pitanje dal ce biti rijeseno,a ti bi tu neke ostete jer vas je shebao vas clan lol?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #24 na: Ožujak 28, 2011, 12:51:51 »

Kod izlaska iz saveza se dobiva poruka i vaš član je je dobio, da ako izađe iz saveza, da će savez izgubiti rat.
Račun je provjeren i nema podudaranja s nikim, tako da i netko to drugi napravio, nismo otkrili tko.
Što se tiče gubljenja bodova i rata, ako savez napadač s bitkom padne ispod 50% aktivnih ča, ne gubi rat. Modul za gubitak rata se pokreće samo kad netko odlazi na odmor/blagdansku zaštitu ili izlazi iz saveza. Isto vrijedi i za obrambeni savez ako padne ispod 25% aktivnih članova.
Evidentirano

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #25 na: Ožujak 28, 2011, 01:26:12 »

onda to tako i napišite negdje. a šta ako netko bude izbačen iz saveza? i što bi se desilo da sam ja jučer stisnuo odmor dok je rat bio u objavi? rat bi počeo, a ostalo bi 45% aktivnih. i jel se može objavljivati rat ako je već preko 50% saveza na odmoru? i valjda ne moram napomenuti koliki je idiotizam da svaki član može u bilo kojem trenutku odlučiti za cijeli savez da rat prestane i to gubitkom. neke stvari je trebalo prekopirati iz v4 i ne dirati, a ne izmišljati toplu vodu. ali vjerojatno će se i ovo ispraviti za kojih mjesec, dva, tri.. kada netko shvati da ovaj sistem ne valja.. ili kad se dovoljno ljudi žali.. ili kad valjda neki bugar to kaže.. ali i dalje ostaje činjenica da izlazak nije nigdje pisao i to smo mi svi trebali znati, a ne neka očigledno špija koja je samo čekala trenutak... ma, s vama se raspravljati nema nikakvog smisla. ako se na nešto i upozori reakcija je nula. kao i sa kontrašpijunažom, mislim da sam te tigeru na to upozorio već 10 puta, odgovor uvijek isti i učinak nula
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #26 na: Ožujak 28, 2011, 02:31:28 »

u v4 svijetu su ljudi iz saveza odlazili na odmor..vratili se na 2 minute.poslali napad i bjezali na odmor i tako su dobivali ratove,i to nikako nije ok...ovaj nacin u v5 je super za mene,jer zahtjrva timski rad,tj dogovor unutar saveza tko ce na odmor a tko ce ostat itd..to sto vam je covjek izasao ocito ima veze sa vasom komunikacijom,a ne sa  pravilima
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #27 na: Ožujak 28, 2011, 05:24:46 »

zoka odhlebi lagano odavde sa tim svojim "ja sam admin" sranjima...pošalji Tigeru pm da želiš biti pametan i odgovarat drugima na pitanja...očito ne kužiš u čemu je problem i molim te otvori si temu pa tamo blebletaj koliko hoćeš,nemoj meni tu srat jer nemaš pojma dečec. pravila nisu jasno postavljena ,odnosno nisu dorečena pa nas je to zanimalo...tvoji komentari su totalno nepotrebni ovdje
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #28 na: Ožujak 28, 2011, 06:10:17 »

 Undecided ne svađajte se *friends*
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #29 na: Ožujak 28, 2011, 06:15:28 »

ocito vam je kultura na vrhuncu...od pocetka se zalite da ste izgubili rat jer vam je covjek izasao iz aveza,,i sa time ste prksili pravillo 50% aktivnih clanova u ratu...pa sada ja neznam tko je tu glup ili nije pametan  Lips Sealed  Smiley
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!