Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:51:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Đe mi je gold  (Posjeta: 572 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« na: Ožujak 21, 2011, 01:11:50 »

Poštovani Tigre, 10 dana zanemarujem ekonomski prosperitet svojega carstva, štancam vojsku kot munjen, uzimam 10h bonusa, nebili što prije naštancao dovoljan broj vojaka. Zamjerio mi se naime jedan igrač, budući je izbačen, mislim da ga mogu imenovati: Crashover (mi ga u savezu od milja zovemo Kraš), savez suckmydick (prije je bio u savezima ebisimaika i  :-Xyouall) (svijet 95, v4). E, frajer me iz čista mira porobio, nako šeretski. A lipo sam mu reka da to ne radi, dok je još na vrime, jer da ću mu duplo vratit (nisam mislo ozbiljno, al da ga zavaram, mislio sam odma da ga u goldića napravim, ako se drzne, čak su mi i bodovi pasali bio je 30% jači u bodovima, tako da imam dovoljno vremena), a on meni "we will see". Uff, malo sam se naljutio i rekoh "sadš ti vidit". I tako ja već 10 dana frajera lagano čerečim i štancam vojsku, a ekonomija jok (i kredit dizo, jedna prova mi je u minusu i stagnira). I taman kad sam ga mislio nako malo jače prišerafit, vidim on na odmoru, ma nije to odmor, nego blokiran od admina. Pa sunce mu nevojničko što ga u pržun niste stavili ako je nešto zgriješio, a ne na odmor. A pazi sad, nije više ni na odmoru, jednostavno ga nema. I čemu se ja mučim da ga u golda napravim? I što sada da s amijom radim? Aj mi ga vratite, molim te, lik je baš simpa, biti će krasan goldić, obećajem. pozz
« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2011, 03:17:39 od dsssf » Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 21, 2011, 04:16:51 »

Račun je blokiran, ne bi znao razlog. A nakon 3 sata je obrisan - na vlasiti zahtjev. Tako da tog korisnika nažalost nema. Ali si ga očito dobro uplašio.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!