Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:53:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Slanje vojske--siter  (Posjeta: 1032 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« na: Ožujak 21, 2011, 12:25:29 »

evo opet ja predlazem...  Grin
ja bih volela da se omoguci da siteri mogu da salju vojsku kad ti nisi online...bilo bi dobro da se napravi ikonica i za to,onamo gde se belezi sta ti siter sme raditi pa da ima da se obelezi i za slanje vojske...to bi bilo extra...jer evo meni se vraca vojska kuci za sat vremena a ja onda necu moci uci a siter hoce i u ratu smo i sta sad da radim?
ako je moguce da se to omoguci,stvarno mi je potrebno...a verujem da je i drugim igracima potrebno to....
hocu li,molim vas,biti moguce?
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 21, 2011, 01:47:35 »

evo opet ja predlazem...  Grin
ja bih volela da se omoguci da siteri mogu da salju vojsku kad ti nisi online...bilo bi dobro da se napravi ikonica i za to,onamo gde se belezi sta ti siter sme raditi pa da ima da se obelezi i za slanje vojske...to bi bilo extra...jer evo meni se vraca vojska kuci za sat vremena a ja onda necu moci uci a siter hoce i u ratu smo i sta sad da radim?
ako je moguce da se to omoguci,stvarno mi je potrebno...a verujem da je i drugim igracima potrebno to....
hocu li,molim vas,biti moguce?
nece biti i po mojem misljenju netreba biti..... jer samim time otvara se put da jedan igrac igra s vise acc pod izgovorom "siter" .....   takodjer time to nebi bio tvoj acc to bi bio VAS....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 21, 2011, 12:11:14 »

pa dobro kako god...to je samo predlog,nisam ja nista rekla...
a i po meni to bi trebalo da se uvede ali da se tom ko ti je siter moze zabraniti neke stvari ali i da se omoguci slanje vojske...
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 21, 2011, 12:26:13 »

Siter je čuvar računa i čuva ti resurse, gradi građevine, istražuje... I to je to. Upravljati s vojskom ima pravo samo igrač. Ako bito omogućili siteru, to nije ništa drugo nego igranje više računa. Za to postoji više razloga. Npr. samo jedan... tvoj siter postavi vojsku pred igrača i izgubi, za par minuta dolaziš i buniš se kako ti je siter zaribao vojsku, mulac, nema pojma o igri i tražiš vojsku natrag. To bi se dešavalo nakon svake bitke koju bi siter izgubio. Siter ti raspusti vojsku, opet tražiš vojsku natrag...
Evidentirano

ORIGINAL_221
Captain
****

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 251

Ja sam HAWK


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 21, 2011, 08:03:37 »

ok hvala tiger i bosanac
Evidentirano

ωє ℓivє тσgєтнєя
ωє figнт тσgєтнєя
ωє ∂iє тσgтнєя
ωє aяє Hawks!
and we are accepting new members
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!