Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 06:37:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: što preko dvoje visi!  (Posjeta: 4849 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #15 na: Ožujak 22, 2011, 11:39:10 »

nažalost znam,zato i je takvo ime. nego da se vratimo malo na "židovsku" krv bugara,odnosno koliko su prokleti za lovom da to stvarno nije više za ljude. pazite ovo izgubio sam, između ostalog -5 zadovoljstva za
Izgubljena opsada utvrde-5!!!! kakva nesretna opsada?Huh?Huh?? ma da nisu to možda rano jutros mi pred fortom organizirali PARADU programeri i vlasnici ove divne i jako igrive igre?!? pa osim što su mi rastjerali ljude,napravili bunu,oteli mi proizvodnju sad mi žele uzeti i ono jedino što imam,moju nevinost!? ma hebu nas i razhebavaju kako hoće. evo da pokažem sve--------
Izgubljena bitka    -5
Izgubljena opsada utvrde    -5
Porobljena provincija    -30
jel moram objašnjavat šta to radi provincijama iz 3 kruga,kojima je max zadovoljstvo 80 ili 76!!???
uzeo sam, ma ne KUPIO I VELIKI FESTIVAL-21 DIJAMANT,10 SATI OPET SA MINIMALNO POREZA I MALI FESTIVAL ZA GOLD!
tolika je obijest u njim da moraju izmišljati nepostojeće stvari samo da se troše krediti. pa  Lips Sealed e! dali su mi 50 kredita prvi dan kad je bio bug,ja evo 3 dan moram uzet veliki festival!!! taj prvi dan su mi rastjerali ljude,napravili mi bunu u 4 prove a malo je falilo i to sreća sam što sam imao uključen ceh putujući festival da mi se ne pobune i sve ostale osim glavne! pa ti igraj ovu igru i uživaj u njoj. ma nek si zabiju tih 50 kredita u .... ma znaju oni gdje.
Evidentirano

Moribund
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 10



Profil
« Odgovor #16 na: Ožujak 22, 2011, 05:55:43 »

Tigar zašto si obrisao moj post?

Ništa uvredljivo nisam napisao *freak*
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Ožujak 22, 2011, 06:34:38 »

hvala Tigre što si me istrpio i što si mi isposlovao još 100 kredita,ali ja bi opet radije svoje ljude i rese. 3 dana sam izgubio umjesto na pripremu za rat i pravljenje vojske, ja sam to vrijeme se pokidao da popravim zadovoljstvo i da ugasim pobune. evo jedan primjer samo-netko vas porobi u 6,7,8 provincija i napadnu vas  samo jednom na utvrdu i to onu di držite zlato...u porobljenim provama će te izgubit
 40 zadovoljstva,u ostalim 10. recimo za to vrijeme vam je vojska na putu. vojska je stigla.pošto ste u minusu i što su vam porobljene prove na granici pobune ako se  već neke i jesu počele bunit,morate uzeti 10 sati i to poreze namjestit u porobljenim provama na nulu a u ostalim smanjit za jedan level. umjesto 2m golda što inače dobivate,dobit će te milju koja će pokrit minus  sa zlatom i sad ste u nekom plusu. sad bi se vi išli osvećivati,aj ok,pošto vam neka srednja vojska troši 300k na sat,morate i dati rese na prodaju da imate za napad ili ako će te šetat vojsku da imate za prebacivanje vojske koja kao ova za svako prebacivanje zahtjeva skoro 100k golda. naravno treba vam u prosjeku i 300k golda za mali festival u svim provama. prodate i ostale rese. ali gle čuda pa vam je migracija uskoro,zadovoljstvo u porobljenim provama je još uvjek nekih 20 od maximuma! ali ,ali vi imate veliki festival,proizvod iz bugarske tvornice modernih cybergulikoža! pa nemožeš vjerovati on diže zadovoljstvo za točno 20 baš koliko i vama fali nakon što ste uzeli 10 sati i mali festival za golde. kako su samo znali da u takvim slučajevima znaju spasit stvar i to točno kao švicarska ura??? e da taj veliki qra..ovaj festival košta 20 dijamanta ili kredita. inače ako ga neuzmete otići će vam od 150-200k populacije...ma šta je to sitnica. ali dobro je izvukli ste se...ali fakkk pa rat je!!!! o neeee sutra opet ista priča....... *crazy*
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #18 na: Ožujak 22, 2011, 08:27:33 »

Nisam u toku ove V5 jer ne ratujem niti itko napada...
Jednom u r63 mi se dogodilo da su me istovremeno zderali 45 puta , 14 porobljavanja i 31 x napad na utvrdu što bi to točno značilo da mi se to dogodi u V5 ?
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #19 na: Ožujak 22, 2011, 09:36:13 »

Nisam u toku ove V5 jer ne ratujem niti itko napada...
Jednom u r63 mi se dogodilo da su me istovremeno zderali 45 puta , 14 porobljavanja i 31 x napad na utvrdu što bi to točno značilo da mi se to dogodi u V5 ?

vidjeti ces .... Grin
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #20 na: Ožujak 23, 2011, 01:25:22 »

Nisam u toku ove V5 jer ne ratujem niti itko napada...
Jednom u r63 mi se dogodilo da su me istovremeno zderali 45 puta , 14 porobljavanja i 31 x napad na utvrdu što bi to točno značilo da mi se to dogodi u V5 ?

zadovoljstvo na nuli u apsolutno svakoj provinciji Grin
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #21 na: Ožujak 23, 2011, 09:14:04 »

zadovojstvo može i u minus. provjereno Grin Grin Grin
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #22 na: Ožujak 23, 2011, 03:50:39 »

ista stvar se meni dogodila da nije stvar bi ibla sada puno drugacija pa dajte ljudi neku poruku nisam ni bio siguran jel to bug a vec 3 dana se cupam iz minusa a u 2 rata
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!