Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:54:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pomoc ...( pocetnik )  (Posjeta: 709 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Americano1
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« na: Ožujak 14, 2011, 07:15:26 »

pozz svima krenuo sam igrati "Imperia"  pa sam doso do zadatka 21 ovo Pise "
21. Garizon.
Obrana utvrde Vam je jedan od glavnih zadataka. To možete učiniti raspoređivanjem trupa u utvrdu. Kapacitet garizona ovisi o nivou utvrde. Kasnije ćete vidjeti da su strijelci najbolji izbor za garizon utvrde.

Zadatak: Smjestite sve strijelce u utvrdu.

To možete učiniti klikom na vašu utvrdu.

Ne razumijem kako odraditi ovaj zadatak .. otiso sam na Utvrdu i nista ne pise kako da smjestim trupe ... a i napravio sam  vojnike i sve .. al i dalje ne razumijem.. moze li ko objasnit ? i jos jedno pitanje
dali se mogu ove " kuće " dizati na nivoe jer mi pise "Dostizanje limita za:   115 Dani 00:31:19"  .. kako da to unaprijedim ?  Huh? Smiley
 
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 14, 2011, 07:25:37 »

Sto se tice utvrde: znaci kliknes utvrdu,i sada se otvori komandni centar,na njemu ti je prvi po redu Raspored vojske..znaci tu raspoređujes kolko ces cega imati u utvrdi..

a sto se tice kuce,normalno da se mogu dizat...One se dizu u gradskoj vjecnici(treba ti određeni iznos drva,kamena i zeljeza da bi podigao nivo Kuce)

ako te jos sta zanima posalji mi privatnu poruku,pa cu ti pomoci koliko budem mogao Smiley
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 14, 2011, 07:35:27 »

Vjerovatno si nomad pa imaš tako velik limit na kučama, u tom slučaju tvoje kuče su izgrađene i nemožeš ih graditi.
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 14, 2011, 09:24:59 »

I jos jedna stvar, trebas mobilizirat vojsku koju si stavio trenirat prije stavljanja u utvrdu. Ikona vojnika dolje desno
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!