Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 06:57:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet bez ekonomskih bodova :D  (Posjeta: 3453 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 16, 2011, 01:02:23 »

Znaci po takvom je ratnik samo onaj koji je u vrhu.. E pa malo sutra... jegor je najveci ratnik a nakraju nije imao ni 10k vojnih a igrao covjek cijelu eru Grin
A sta se tice mene... trebalo je biti da nos bude 1. Po vojnima a ja po ekonomiji ali posto su njega banali a muki je postajao sve jaci ja sam krenuo na vojne i zadnjih mjesec i pol skupio oko 300k.. Zao mi je samo kaj nisam isao nosovom taktikom...
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #16 na: Ožujak 16, 2011, 01:46:51 »

a gle ovo sta si ti napisao nema veze sa onim sto sam ja rekao. a to sto ti je malo krivo sto kazem da si farmer i da je kostenur ratnik zato sto ratuje od pocetka ere i ima 26 medalja, a sta da ti kazem kad je Grin ne kazem ja da ti nisi dobar igrac, nego tvoj stil igre je drugaciji pa se ne moze bas usporedjivat s njegovim, ko zna mozda bi ti bio i bolji od njega da probas ratovat od pocetka ere ali to necemo znat kad ti to neces napravit vjerojatno Grin a sto se igora tice, da imas pravo bolji je ratnik od tebe Tongue
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!