Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:44:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet bez ekonomskih bodova :D  (Posjeta: 3446 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« na: Ožujak 13, 2011, 06:21:18 »

eto bilo bi dobro da bude neki svijet gdje uopce ne postoje ekonomski bodovi, nego samo vojni
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 13, 2011, 06:30:36 »

A kako ces skupit vojne ako nemas ekonomske? Grin Grin Grin
Evidentirano
kimposeble
Captain
****

Karma: +4/-65
Offline Offline

Postova: 276


Profil Email
« Odgovor #2 na: Ožujak 13, 2011, 06:39:32 »

A kako ces skupit vojne ako nemas ekonomske? Grin Grin Grin
dobro pitanje
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 13, 2011, 06:40:36 »

@disturbed ne kuzis, imali bi mi ekonomiju ali ne u bodovima nego bi ona samo sluzila da sakupljas vojne bodove
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 13, 2011, 07:07:54 »

onda bi se dogodilo da igrač od milijun elite može farmat igrače s samo lakom vojskom ili teškom i slično
Evidentirano

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 13, 2011, 07:25:56 »

ovo je dobar argument Grin palo je i meni to na pamet. bili bi ekonomski bodovi ali se ne bi nigdje vidli osim kad probas napast nekog takvog puno slabijeg onda kaze da ne mozes kao i inace. a kad stisnes na poredak da ne poreda tamo po ekonomskim bodovima nego vojnim. tako bi ti na primjer sa ekonomijom jakom oko 1m ekonomskih bodova (koje nitko ne bi vidio) imao recimo vise vojnih bodova od disturbeda koji ima ekonomiju jaku recimo 4m bodova ako nikoga ne moze ulovit. jer eto u tom rangu igracima nije bas lako ulovit vojsku pogotovo ako igras cjelu eru a samo to se i gleda a nigdje ne pise ekonomija Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 13, 2011, 08:15:44 »

Ono sto ti preporucas, koliko sam shvatio, je standardna imperija samo sto se moze napast igrace do x5 u vojnim bodovima a ne u ekonomskim? Raj za farmere koje onda nitko ne bi dirao...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 13, 2011, 11:17:47 »

Ono sto ti preporucas, koliko sam shvatio, je standardna imperija samo sto se moze napast igrace do x5 u vojnim bodovima a ne u ekonomskim? Raj za farmere koje onda nitko ne bi dirao...

u potpunosti se slažem s tobom  Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 14, 2011, 12:00:28 »

@kikiriki da standardna imperija ali gdje se ne vide ekonomski bodovi ali i dalje ovo x5 vrijedi za njih a ne vojne bodove, krivo si shvatio. to isto sto si rekao je i igor mislio pa sam se trudio objasnit Grin
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #9 na: Ožujak 14, 2011, 05:25:45 »

Ono sto ti preporucas, koliko sam shvatio, je standardna imperija samo sto se moze napast igrace do x5 u vojnim bodovima a ne u ekonomskim? Raj za farmere koje onda nitko ne bi dirao...
kad bi se vec to uvelo nebi bilo bas tako farmere bi odma poskidali zato jer bi im poslije bili prijetnja a i s druge strane sta farmeri imaju radit u takvom realmu kad nema ekonomskih bodova ? samo dobro dodju za pljacke
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #10 na: Ožujak 14, 2011, 07:36:27 »

kad bi se vec to uvelo nebi bilo bas tako farmere bi odma poskidali zato jer bi im poslije bili prijetnja a i s druge strane sta farmeri imaju radit u takvom realmu kad nema ekonomskih bodova ? samo dobro dodju za pljacke
interesantno....svi pisete farmeri........jedini pravi i najbolji je bio muki u r71..radio je iskljucivo ekonomiju i bio prvi, nije niti toliko napadao goldove da bi se moglo reci da je farmer

pisete o farmerima a stisnite samo na igraca i pogledajte broj napada.....to su farmeri koji imaju po nekoliko tisuca napada dok drugi imaju po 400-700 napada

ako je netko mislio na disturbeda e to je druga prica jer je on u kratko vrijeme sibnuo sve po vojnim bodovima pa se niti za njega nemoze pisati da je farmer...

htio bi bas procitati to vase pisanje farmer....sta je to ustvari za vas......eto bas cu otvoriti temu o tome pa da naucim i ja sta znaci farmer
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2011, 12:24:24 od UTVRDA » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 14, 2011, 10:54:59 »

interesantno....svi pisete farmeri........jedini pravi i najbolji je bio muki u r71..radio je iskljucivo ekonomiju i bio prvi, nije niti toliko napadao goldove da bi se moglo reci da je farmer

pisete o farmerima a stisniti samo na igraca i pogledajte broj napada.....to su farmeri koji imaju po nekoliko tisuca napada dok drugi imaju po 400-700 napada

ako je netko mislio na disturbeda e to je druga prica jer je on u kratko vrijeme sibnuo sve po vojnim bodovima pa se niti za njega nemoze pisati da je farmer...

htio bi bas procitati to vase pisanje farmer....sta je to ustvari za vas......eto bas cu otvoriti temu o tome pa da naucim i ja sta znaci farmer
Poljoprivrednik je izraz kojim se u najširem smislu opisuje osoba koja se profesionalno bavi poljoprivrednim aktivnostima, odnosno poljoprivrednom proizvodnjom. Poljoprivrednik može biti osoba koja je vlasnik poljoprivrednog imanja, ali i najamni radnik koji obrađuje tuđe zemljište . U prethodnom slučaju se za poljoprivrednika koristi izraz seljak, iako on ima više sociološke nego ekonomske konotacije; u posljednje vrijeme, umjesto izraza "seljak", ali i "poljoprivreda", sve više se koristi izraz farmer.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #12 na: Ožujak 15, 2011, 12:20:07 »

Poljoprivrednik je izraz kojim se u najširem smislu opisuje osoba koja se profesionalno bavi poljoprivrednim aktivnostima, odnosno poljoprivrednom proizvodnjom. Poljoprivrednik može biti osoba koja je vlasnik poljoprivrednog imanja, ali i najamni radnik koji obrađuje tuđe zemljište . U prethodnom slučaju se za poljoprivrednika koristi izraz seljak, iako on ima više sociološke nego ekonomske konotacije; u posljednje vrijeme, umjesto izraza "seljak", ali i "poljoprivreda", sve više se koristi izraz farmer.

NAPISAO SAM MISLJENJE IGRACA DA TRAZIM A NE VIKI, MIKI ILI CICAPEDIJE........ZNACI SELJAK JE TKO U OVOM SLUCAJU..... Grin
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 15, 2011, 10:30:20 »

hahahaha, e sad sam se nasmijao igore Grin
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 15, 2011, 10:41:12 »

a sto se tice ovog farmiranja, po meni je disturbed isto farmer. a recimo ratnik bi bio kostenur u r8 gdje igram. tip se siba cjelu eru od pocetka a ne samo malo zadnji mjesec ili dva, ima 26 medalja za sad i ja boljeg ratnika nisam vidio. jer uz sve to sibanje mislim da je u prvih 20 jos i po ekonomskim bodovima, ne znam kak to uspijeva ali eto Grin ima za sad daleko najvise ubijene vojske a i izgubljene.
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!