Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:21:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 50- mapa  (Posjeta: 508 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
shandalala
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« na: Ožujak 11, 2011, 09:33:04 »

evo ponavljam pitanje sa ispravkom...nije svijet 95 nego 50...zanima me dali postoji ikakva mogučnost da se igrači na mapi u r50 nekako priblize ili da se prepolovi udaljenost između svih nekako jer ovo je prebolesno na šta to liči..možda ce ovo pitanje nekome bit smješno, i meni je smješno sto smo uopce dovedeni u situaciju da umjesto da uzivamo u igri imamo prvog igraca kojeg možemo napast bez da gubimo čast na 2 k udaljenosti..i stvarno je  Lips Sealed ski uzimat ljudima lovu za premium,10 sati,poklone i onda im nedat da barem malo uzivaju u igri..ili nesto poduzmite ili ugasite svijet..i nemojte da vam se ovo ponavlja jer je totalna antireklama za vas..vec mi je pola saveza odustalo od igre a prvi smo po vojnim bodovima..

nadam se da cu ovaj put dobit bar komentar od admina

hvala
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 11, 2011, 09:49:09 »



Team r50-mapa već postoji i ti si je otvorio jučer, to kaj češ ti otvorit novu temu, ništa prije nečeš dobit odgovor, jer svaka sljedeča tema  koja če bit otvorena a da je vezano za r50 mapu, bit če zaključana, kao i ova.

http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=3201.0
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!