Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:18:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: hakiran racun  (Posjeta: 1348 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #15 na: Ožujak 11, 2011, 02:46:57 »

ako je tako zasto se nisam mogao ulogirat na forum kad me je netko bannao?iako sam restratao ruter?tj svaki disconect ti da "novu IP",ali opet se nemos ulogirat ako imas bann?nisam MAC spominjao jer pomocu njega postoji hack da laziras IP
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #16 na: Ožujak 11, 2011, 04:18:39 »

ako je tako zasto se nisam mogao ulogirat na forum kad me je netko bannao?iako sam restratao ruter?tj svaki disconect ti da "novu IP",ali opet se nemos ulogirat ako imas bann?nisam MAC spominjao jer pomocu njega postoji hack da laziras IP
pa pomocu IP oni samo dodju do tvojih ostalih nikova ne zablokiraju oni sam IP nego blokiraju nikove koji su imali taj IP.....  nije to bas tako jednostavno kako je u tvojoj glavi sad... hehehehehe....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #17 na: Ožujak 11, 2011, 05:28:03 »

e sada ja nisam 100% sguran,ali sam siguran bar 90% da svaki telefonski broj dobije jedinstveni broj po kojem se prepoznaje spajanje na net...evo pokusat cu to objasniti primjerom


igram svjetsku ligu na igri worms armageddon,i djadio mi moj acc i krelac sam odlucio napraviti novi acc sto je kaznjivo..nakon 3 dana su mi blokirali oba acc jer su imali program koji javlja da je ista IP adresa na 2 acc....
i jos jedan...prije neki dan sam dobi onaj ban tu na forumu sto sam ti slao mail jer mi je blokiran IP,i restarto sam ruter ali opet nisam mogao uci...mislim da je to jasno da se blokira broj koji ja dobivam po sovm tel.broju za spajanje na net....
IP adresa je jedinstveni broj,i nitko nemoze imati moj IP,osim da se spoji bezicno na moj ruter....

Odgovor ti je u pp
Evidentirano

zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #18 na: Ožujak 11, 2011, 06:22:29 »

pa pomocu IP oni samo dodju do tvojih ostalih nikova ne zablokiraju oni sam IP nego blokiraju nikove koji su imali taj IP.....  nije to bas tako jednostavno kako je u tvojoj glavi sad... hehehehehe....
pa tako je,imas potpuno pravo,i samim time je ocito da postoji nesto u IP adresi sto je stalno isto,jer gledaj logicno...ako se ja danas regam sa imenom "febo"...i sutra se promjeni IP i regam se imenom "cmrvz"...onda mi nemos naci prijasnji nick ako su 2 IP adrese zar ne?

@proxy..znam ja zasto je kazna...to sam naveo kao primjer...
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!