Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:47:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: vaše mišljenje  (Posjeta: 1108 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« na: Ožujak 10, 2011, 05:17:48 »

SPARTA_300

Kada je djecak bio rodjen! Bio je pregledan kao i svi drugi spartanci. Da je bio malen i sicusan bolezljiv ili deformiran bio bi ODBACEN! Otkad je mogao stajati krsten je u vatri borbe. Naucen da se nikada ne povlaci nikada ne predaje, do smrti na bojnom polju. U sluzbi SPARTI! To je najveca slava koju moze postici u zivotu! S navrsenih 7, po spartanskom obicaju, djecak je odveden od majke i bacen je u svijet nasilja! STVARANO 300 godina. Spartansko drustvo ratnika. Dalo je nabolje vojnike koje je svijet ikada poznavao. Cilj je spartanski odgoj! Djecake se tjeralo na borbu, izgladnjivalo ih. Tjeralo da kradu. I ako je potrebno da ubiju. Batinom i bicem djecak je bio kaznjavan! Ucen da ne pokazuje ni bol ni milost! Stalno iskusavan! Bacen u divljinu! Ostavljen suociti svoju mudrost i volju s bijesom prirode! to je bila njegova inicijacija. Njegovo vrijeme u divljini. Jer on ce se vratiti medju svoj narod. kao spartanac. Ili uopce nece

poštenje i čast
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Ožujak 10, 2011, 05:22:42 »

ovo piše u opisu saveza.....radi se o cro2.....skoro svakodnevno dobijem poziv od nekoga od njih da se pridružim njihovom savezu....kulturno ih odbijam več jako dugo.....član sam saveza koji broji samo 4 člana,razlog,želim igrati bar jedan realm bez puno chatova i gugngule.....i što se dešava....na moja odbijanja me konstantno ruše i pale bez obzira što vide da sam online.....u meni se budi sve veči inat i ljutnja.....kako postupiti i kako se braniti.....nemaš nikoga iza sebe....sam si
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #2 na: Ožujak 10, 2011, 05:56:05 »

ovo piše u opisu saveza.....radi se o cro2.....skoro svakodnevno dobijem poziv od nekoga od njih da se pridružim njihovom savezu....kulturno ih odbijam več jako dugo.....član sam saveza koji broji samo 4 člana,razlog,želim igrati bar jedan realm bez puno chatova i gugngule.....i što se dešava....na moja odbijanja me konstantno ruše i pale bez obzira što vide da sam online.....u meni se budi sve veči inat i ljutnja.....kako postupiti i kako se braniti.....nemaš nikoga iza sebe....sam si

dođi kod nas, imamo zena u savezu......... Smiley
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #3 na: Ožujak 10, 2011, 07:02:27 »

tako je jasmina dođi kod nas..ekipa je super  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 10, 2011, 07:17:02 »

Tako je. Cak su i mene malenoga udomili  Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #5 na: Ožujak 10, 2011, 07:21:40 »

nebra zasto više neigras cro2 ??  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 10, 2011, 08:17:36 »

A zašto bi bio problem što nemaš zaleđe?! Pa to ti je još bolje što se mene tiče. Njih je više u savezu, što znači da ti možeš porobiti puno više populacije. Jednom mi se prošle ere dogodilo da smo se zakačili s igračem koji je sam u savezu. A nas 30. Uz to problem koji se pojavio da su svi naši iz saveza koji su ga mogli dobiti u napadu na utvrdu bili na oko 5000 udaljenosti s tim da se držao prilično high s bodovima tako da je bilo samo trojica iz saveza koji su to mogli. Katastrofa. Naravno, mi smo ga opljačkali u svim provincijama, no što je to nasprem toga što je on porobio naših šestoricu u svim provincijama. Slali smo najmanje 10 napada dnevno na njega i nikako ga uhvatiti. NA kraju smo ga na jedvite jade izliječili od bolesti kad se zabio u jednog našeg.  *suicide*
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 10, 2011, 08:22:27 »

ista ti je stvar dogodila u posljednjem cro1 u v4 verziji..ako se sjecate saveza lopov..pa ti su dobili negdje 30 ratova  Smiley dvoje ih u savezu i stalno su online  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
kristijann
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 10, 2011, 09:06:47 »

meni je dosta toga jasno sto se tice ove igrice i razumijem dosta.....samo ne razumijem neke ljude koji ti zeznu pola godine igranja imperije tako da ti provale u provil promijene sifru....i ja onda mogu samo sjest i plakat kako se kaze....igram svijet 85....danas mi je ovo prva prijava na forum pa sam novi na forumu pa se javljam gdje stignem u nadi da ce tko znat kako da si vratim profil....s postovanjem
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 10, 2011, 11:22:00 »

Kao i većina odgovora na ovakve i slične probleme glasi : pošalji poruku tigeru i objasni svoju situaciju.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Neznanac
Sergeant
**

Karma: +36/-10
Offline Offline

Postova: 65


Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 11, 2011, 05:50:33 »

Milsim da savez SPARTA_300 nije dobar savez vec los, stvar je u tome sto te puste u savez i kada treba neko jaci uci izbace te i razore; Imao sam 4 igraca po 50 000 bodova koja su izasla iz saveza i otisla u SPRATA_300 i ovi su ih izbacili i unistili... *hmm*
Prikupljaju igrace jer ce "ratovati" i oni svi sretni udu kao "ratovati" a kada smo mi bili u ratu s SPARTA_300 svi su pobegli i dokazali su se u ratu !! :Smiley
Tako jasmina nemoj nikako uci u taj savez i pretportavljam da ti se savez zove "gremlini". Smiley
Nisu mi najdarzi savez tako da bi volio da nestanu "ali sto je tu je" !  Smiley
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 11, 2011, 08:36:50 »

Milsim da savez SPARTA_300 nije dobar savez vec los, stvar je u tome sto te puste u savez i kada treba neko jaci uci izbace te i razore; Imao sam 4 igraca po 50 000 bodova koja su izasla iz saveza i otisla u SPRATA_300 i ovi su ih izbacili i unistili... *hmm*
Prikupljaju igrace jer ce "ratovati" i oni svi sretni udu kao "ratovati" a kada smo mi bili u ratu s SPARTA_300 svi su pobegli i dokazali su se u ratu !! :Smiley
Tako jasmina nemoj nikako uci u taj savez i pretportavljam da ti se savez zove "gremlini". Smiley
Nisu mi najdarzi savez tako da bi volio da nestanu "ali sto je tu je" !  Smiley

gle nije riječ o savezu sparta_300 nego o savezu knight_templars  Cheesy
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Neznanac
Sergeant
**

Karma: +36/-10
Offline Offline

Postova: 65


Profil Email
« Odgovor #12 na: Ožujak 11, 2011, 09:49:49 »

Pa koliko vidim tema je otvorena o SPARTI_300 ako se nevaram ! Smiley
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #13 na: Ožujak 11, 2011, 09:53:46 »

nije knight_templars.......o njima samo dobro
Evidentirano
Neznanac
Sergeant
**

Karma: +36/-10
Offline Offline

Postova: 65


Profil Email
« Odgovor #14 na: Ožujak 11, 2011, 09:57:21 »

nije knight_templars.......o njima samo dobro
Pa oni su dobri ali ovi.......

I da jesi u savezu gremlini ??!!
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!