Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 07:05:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: promjene na vojsci  (Posjeta: 2350 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« na: Ožujak 10, 2011, 01:47:12 »

jel bilo nekih popravaka u vojsci? cini mi se da sam sada puno jači nego prije, skidam nomade koje sam do prije par dana mogo samo gledat!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Ožujak 10, 2011, 01:49:10 »

Da, popravljena je jedna stvar oko nomadske konjice. To se dešava kad se prihvatim kalkulatora bitaka. Smiley
Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #2 na: Ožujak 10, 2011, 01:59:13 »

koja konkretno?
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 10, 2011, 02:03:43 »

hvala na obavijesti u igrici...
Vec 2 dana pravim simove i nevjerujem ;D
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #4 na: Ožujak 10, 2011, 02:15:13 »

jel može konkretno objašnjenje u kojem smislu nam je oslabljena jedina jedinica koju smo imali za ozbiljnije ratovanje, da znamo na čemu smo tako da možemo prestati igrati imperiju dok smo još sa dobrim živcima ,a ne kasnije kad kad budemo na rubu pa počmemo razbijati komp zbog serijskih poraza *black_eye*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 10, 2011, 02:39:34 »

Kataprahtima je smanjen malo bonus, tako da ih morate imati više za isti bonus kao prije. To je jedina promjena.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 10, 2011, 03:14:52 »

nije istina, skido sam ljude bez kataprahta danas i jucer. Prije 3 dana sa jacom vojskom sim je bio reko da gubim. Teška konjica je isto smanjena ili nešto od imperijana pojačano
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Ožujak 10, 2011, 03:20:23 »

Samo je kataprahtima smanjen bonus, ništa drugo. To je jedino što znam.
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #8 na: Ožujak 10, 2011, 03:27:38 »

 Smiley bugarski tenkovi su dobili tanji oklop  Lips Sealed ajde više sve polako dobiva neki smisao a ne konji i trebovi i u napad to nije bilo tako jer su tako ljudili zidove u srednjem vjeku...nelogično je ..ako je srednjovjekovna igra onda tako mora i funcionirati i greške treba ispravljati brže *xxx* a ne pustiti tjednima da sve one koji nemaju baš puno volje rastjeraju pa da shvate da nešto ne štima
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #9 na: Ožujak 10, 2011, 03:54:59 »

da konjica i opsadni kod nomada tako je bilo dosad a tako će i ostati ubuduće, elitni strijelci samo im fale invalidka kolica da budu kompletni, mačevaoci i kopljanici protiv bilo koje elitne jedinice korisni su samo za gubitak morala ako to ima kakvog smisla , a svemoćni kataprahti samo stavite pravi omjer paladina u simulator pa vidite koliko su svemoćni, htjedoh reći nepostoji nikakva alternativa za kataprahte da bi se promjenilo sadšnje stanje u sastavu nomadske vojske , ako je netko uspio sa nekom drugom jedinicom osim konjice bilo što postići osim teškog poraza nek nam javi pa da napravimo mali preustroj .....
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 10, 2011, 04:05:21 »

istina, ali ostaje kvantiteta kao protuteža kako je i zamisljeno
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #11 na: Ožujak 10, 2011, 05:02:08 »

ček, ček, koliko im je smanjen bonus? piše li to negdje da ne ispitujem tu? ha ha? Smiley
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #12 na: Ožujak 10, 2011, 06:03:25 »

bilo je i vrijeme da se to promjeni..........
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 10, 2011, 06:11:47 »

Kaj reć na to... po meni unutar ere nije dobro promjene na pravilima radit. Ne mislim na ispravak bugova pri tome, al ovakve promjene mogu zeznut koncepciju igre. Najgore od svega je ak se i naprave, većinom nigdje ništa o tome ne piše. Evo upravo gledam opis kataphrata:

Napad - 135
Životni bodovi - 900
Brzina - 200 IM/h
Kapacitet nošenja - 40
Snaga porobljavanja - 1,5
Kataprahti

- Svakih 1000 kataprahta u vojsci daje bonus na njihov napad u iznosu od x0,5%.
- Bonus kod juriša x3.
- Na boku se bore sa napadom i životnim bodovima x1.1. U centru su oba parametra osnovna, bez ikakvih povećanja.
- Nedostatak - ne napadaju utvrde. U napadu na utvrdu, njihov napad je x2 manje efikasan i imaju 2x manje životnih bodova.

Koliko znam toliko je bilo i prije sve. Pa bilo bi barem fer ak se nešto mijenja da se obavijeste igrači. Ima nas koji te obavijesti čitamo Wink
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #14 na: Ožujak 10, 2011, 06:22:59 »

Kaj reć na to... po meni unutar ere nije dobro promjene na pravilima radit. Ne mislim na ispravak bugova pri tome, al ovakve promjene mogu zeznut koncepciju igre. Najgore od svega je ak se i naprave, većinom nigdje ništa o tome ne piše. Evo upravo gledam opis kataphrata:

Napad - 135
Životni bodovi - 900
Brzina - 200 IM/h
Kapacitet nošenja - 40
Snaga porobljavanja - 1,5
Kataprahti

- Svakih 1000 kataprahta u vojsci daje bonus na njihov napad u iznosu od x0,5%.
- Bonus kod juriša x3.
- Na boku se bore sa napadom i životnim bodovima x1.1. U centru su oba parametra osnovna, bez ikakvih povećanja.
- Nedostatak - ne napadaju utvrde. U napadu na utvrdu, njihov napad je x2 manje efikasan i imaju 2x manje životnih bodova.

Koliko znam toliko je bilo i prije sve. Pa bilo bi barem fer ak se nešto mijenja da se obavijeste igrači. Ima nas koji te obavijesti čitamo Wink

probaj zamislit kak je meni sa 100k katapratha i 100k kata strijela... odjednom su mi panzer tigeri ostali i bez prednjeg oklopa...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!