Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 06:48:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: špijunaža  (Posjeta: 747 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« na: Svibanj 06, 2009, 05:10:40 »

evo jedno pitanje...
ja imam nivo špijunaže 10...
netko me špijunirao i ima nivo špijunaže 9...tako mu barem piše...al ono šta mene muči je to da ne vidim tko me špijunirao nego mi piše nepoznato...pretpostavljam da znam tko je to...i ako taj lik ima nivo špijunaže niži od mene zašto ja ne mogu probit njegove granične postaje...svaki put kad želim infiltrirati špijuna ulovi mi ga...naravno on je a ja nisam u savezu...
hvala unaprijed na odgovoru...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 06, 2009, 05:18:40 »

 [:-} ako ti njega pokušavaš špiunirat onda nije bitno koliki je njegov lvl špiunaže već koliki mu je lvl granične postaje..... ako on ima veći lvl granične postaje od tvoje špiunaže normalno da tvoji špiuni nemogu proć.... također ako on ima veći lvl špiunaže od tvoje granične postaje njegovi špiuni lako prolaze.... ustvari kolju se lvl špinaže i granične postaje a ne lvl špiunaže i špiunaže.... kužiš!!!!!
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 06, 2009, 09:45:51 »

ma kužim to...nego nije mi jasno kako ja ne mogu vidjet tko me špijunira ako imam veći nivo kontrašpijunaže od njega...on je imao nivo 9 a ja nivo 10...piše mi da me nepoznati špijunira...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 07, 2009, 01:13:41 »

zato jer je on u savezu i ima extra istraživanja saveza koje ti nemaš. I kad on špijunira tebe, uspoređuje se tvoj nivo graničnih postaja i njegov nivo špijunaže. ali kad vidiš njegovog špijuna, ne vidiš koliko njegov savez dodaje bonusa. tako da ako vidiš 9 a ti imaš 10 i svejedno je igrač nepoznat- to znači da njegov savez ima minimalno špijunažu 3.
Evidentirano

borneo
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 07, 2009, 01:20:19 »

ok...tako nešto sam i mislio...hvala na info...
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 13, 2009, 07:35:49 »

ej sad mi se dogodilo nešto čudno poslao sam špiuna na nekog lika i kad je špiun stigao i uspio infitrirati ja stisnem na izvještaj i pojavi se porkua da nemogu napasti onoga ko ima 5 puta manje ili više protivnika... što je to?Huh??
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 13, 2009, 10:01:56 »

to znači da ne možeš napasti igrača koji je 5 puta slabiji ili jači od tebe po bodovima. možeš poslati špijuna kome želiš, ali izvješće možeš dobiti samo za igrače unutar 5 puta tvojih bodova. Smiley
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 13, 2009, 11:06:13 »

to znači da ne možeš napasti igrača koji je 5 puta slabiji ili jači od tebe po bodovima. možeš poslati špijuna kome želiš, ali izvješće možeš dobiti samo za igrače unutar 5 puta tvojih bodova. Smiley
to me je začudilo jer ja nisam stisnu napad samo izvještaj pa mi je pomalo bilo čudno da nemogu dobit ni izvještaj!!! *xxx* *black_eye*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!