Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 07:17:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kontrašpijunaža  (Posjeta: 1476 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« na: Veljača 28, 2011, 05:07:34 »

već sam napisao da nešto ne štima kod kontrašpijunaže, ali ste ignorirali, pa vam evo opet primjer od danas. špijunira me lik i piše mu level špijuna 27, meni piše level kontrašpijunaže 27, koliko ko ima špijuna u kojoj provinciji ne mijenja level, imao je on od 2000 do 100, a ja od 4000 do 100 i svugdje je pisao isti level. e sad ja level kontrašpijunaže 27 nemam, odakle onda taj broj?? i naravno vojsku mu uopće nisam vidio, što bi u ovom slučaju i bilo realno jer je moj level kontrašpijunaže 24. kada sam prije napisao da se isto dešava kad smo bili u ratu, onda niste ništa odgovorili. i tada je level protivničkih špijuna bio 27 ili 28 a moj je pisao 27, makar je realno bio 24 i naravno da nisam vidio vojsku. ali pošto je to bio rat moja kontra je trebala iznositi onda 25 pa bi vojsku trebao vidjeti onima sa špijunažom 27. dakle, level kontrašpijunaže piše krivo i u ratu se NE dodaje jedan level više. btw za 4 sata mi je gotov jedan level više, baš me zanima koliko će mi onda pisati...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 28, 2011, 05:18:57 »

već sam napisao da nešto ne štima kod kontrašpijunaže, ali ste ignorirali, pa vam evo opet primjer od danas. špijunira me lik i piše mu level špijuna 27, meni piše level kontrašpijunaže 27, koliko ko ima špijuna u kojoj provinciji ne mijenja level, imao je on od 2000 do 100, a ja od 4000 do 100 i svugdje je pisao isti level. e sad ja level kontrašpijunaže 27 nemam, odakle onda taj broj?? i naravno vojsku mu uopće nisam vidio, što bi u ovom slučaju i bilo realno jer je moj level kontrašpijunaže 24. kada sam prije napisao da se isto dešava kad smo bili u ratu, onda niste ništa odgovorili. i tada je level protivničkih špijuna bio 27 ili 28 a moj je pisao 27, makar je realno bio 24 i naravno da nisam vidio vojsku. ali pošto je to bio rat moja kontra je trebala iznositi onda 25 pa bi vojsku trebao vidjeti onima sa špijunažom 27. dakle, level kontrašpijunaže piše krivo i u ratu se NE dodaje jedan level više. btw za 4 sata mi je gotov jedan level više, baš me zanima koliko će mi onda pisati...
U obrani kod prvog pokušaja infiltracije branitelj ima umjetna 3 nivoa bonusa. Od tuda ti je ovih 27(24 + 3 umjetna) - to vrijedi samo kod prvog i samo za kontrašpijunažu. Kad te napada, nemaš tih +3 i on ima 3 nivoa više i ne vidiš mu vojsku jer je svaki nivo razlike -10 min na vrijeme kad vidiš sastav vojske. 30-3*10 = 0 min.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 28, 2011, 05:38:45 »

to je mozda sto pises Tiger ono sto bi trebalo da bude...ja sam napravio probu sa prijateljem....prvi pokusaj ( uspio spijati jer je tako namjesteno da uspije) pisalo mi +3 vise kontraspijunazu da imam, drugi pokusaj ponovo + 3, treci, cetvrti peti uvijek isto.....uvijek mi pise 3 lvl kontraspijunaze vise.....i nisam u ratu bio kada me spijao......

po ovome ne stoji to sto ti navodis...uputstva su jedno a realno stanje na terenu je drugo.........svijet r82 i svijet r94
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2011, 06:03:12 od UTVRDA » Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #3 na: Veljača 28, 2011, 05:49:30 »

da, to sam zaboravio napisati, uvijek mi isto piše, koliko god on puta probao piše 27 level kontrašpijunaže meni. zavisi li to da on stisne report ili ne opet meni piše 27. a šta je onda u ratu? taj +1 ne postoji? niti mi je onda pisao level 28, niti se vojska vidjela tih zadnjih 10 min prije koliko je realno trebala..
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 28, 2011, 05:54:16 »

i kako se gleda taj prvi pokušaj infiltracije? jel mu ja trebam izbaciti špije da bude drugi? jer ako ih sam povuče opet sve piše isto, ako stisne ponovno špijuniranje opet sve piše isto..  Huh? a kad ja premještam svoje špije da mu pobacam njegove izbacim ih bez problema, jer se onda za to broji taj veći level?  Huh?
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #5 na: Ožujak 03, 2011, 02:06:35 »

dali onaj +1 kontra špijunaže koje dobiju igrači koji sudjeluju u ratu utječe i na igrače koji nisu u ratu ,npr igrač koji ne sudjeluje u ratu ide špijunirat drugog igrača čiji je savez uključen u neki rat ,taj isti ima kontra špijunažu 21 (+1)a ovaj koji ga pokušava infiltrirati špijunažu 22 dali u tom slučaju protivnik ima kontrašpijunažu 21 ili 22, odnosno dali taj +1 vrijedi samo za igrače sa kojima je u ratu ili za sve igrače na realmu Smiley
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 03, 2011, 05:15:30 »

koliko su meni objasnili(a nije bas najjasnije moram priznat) branitelj dobije +3 na prvi pokusaj spijunaze. dakle, ja imam 20lvl i protivnik ima 20lvl, to znaci da prvi put kad posaljem spije on ima 23lvl kontre... ako spije prodju i ostanu infiltrirane, slj klikom on ima 20 lvl.... tak je bar meni objasnjeno *xxx* *xxx*
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 03, 2011, 05:48:57 »

ok... Grin treba uzeti dva acca i gledati što piše kome Grin
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #8 na: Ožujak 03, 2011, 06:22:50 »

btw, što se tiče te prve infiltracije, evo bugari to rješavaju tako da šalju prvo jednog špijuna... toliko o tome Grin
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #9 na: Ožujak 03, 2011, 06:25:06 »

eto...proslo nekoliko dana.......citaj moj post gore.........kod 1,2,3,4,5-og pokusaja spijunaze ( znaci klikne, uđe i onda nastavi klikati po spijunima i meni uvijek pise +3 lvl kontraspijunaze)

molim objasnjenje a ne samo svatko kaze svoje i ostane na tome..........

ne radi na nacin da je samo prvi ulaz spije +3 za branitelja kontraspijunaza.......jel to bug ili promjene za koje nezna opet nitko?
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #10 na: Ožujak 03, 2011, 06:28:03 »

btw, što se tiče te prve infiltracije, evo bugari to rješavaju tako da šalju prvo jednog špijuna... toliko o tome Grin

ma to je meni kuche servirao tako ali nakon prvog propalog pokusaja infiltrirao je 11 k spija drugi puta i opet mi pisalo +3 vise ( ja mu stavio 30 k ispred i ubio samo 700 spija i to mi nije jasno)

sta s time?
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #11 na: Ožujak 03, 2011, 09:56:37 »

kod mene obično prva infiltracija prolazi bez problema ,a redovito pri drugom infiltriranju mi ginu špijuni *black_eye*
Evidentirano
escobar
Lieutenant
***

Karma: +6/-30
Offline Offline

Postova: 244


Profil Email
« Odgovor #12 na: Ožujak 04, 2011, 04:04:29 »

evo, baš me je bio kuče napalo, ista stvar, ubacio prvo po 2 špijuna koji padnu i nakon toga ubaci malčice veći broj Smiley pa sam znao da su pali pri toj prvoj infiltraciji. ali je meni i dalje stajao level 28 koji nemam i njemu level 28 koji ima. tako da ta prva infiltracija možda i vrijedi, ali će od sad pa nadalje biti izigrana svaki put tko da se slobodno može ukinuti. druga stvar je što ostaje pisati level koji nije. to je greška, obavijestite o tome koga već trebate. ne vjerujete li nama slobodno sami probajte
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!