Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:07:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: BUG: rast populacije na odmoru  (Posjeta: 1395 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« na: Veljača 25, 2011, 11:46:02 »

citiram "Odmor (Vacation)
Mod Odmor zabranjuje sve napade na vaše carstvo. Ako je napad već poslan na vaše carstvo, ako i aktivirate odmor, taj napad će se izvršiti. Odmor zaustavlja proizvodnju svih resursa. Sve građevine i istraživanja će se nastaviti, kao i rast populacije. Taj mod se uključuje na najmanje 48 sati. Da bi koristili tu uslugu, trebate 10 dijamanata.
"
Meni populacija nije rasla. molim da mi se vrate moji dijamanti, to jest moji novci koje sam dao za nesto sto nije ispoštovano do kraja, ili da mi se dodjeli populacija za vrijeme koje sam bio na odmoru prema mome rastu populacije. Ovo je vec krajnje nekorektno od cijelog IO team-a. Ovo je vec drugi bug na koji upucujem pa me stvarno zanima da li se itko bavi tom igricom ili se samo pare zgrču?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 26, 2011, 11:56:24 »

Populacija ne raste za vrijeme odmora u V5. U V4a i starijima raste.
String na hrvtskom je preveden prije 2-3 tjedna kad smo pobrisali tu rečenicu, ne znam zašto je stari string ostao. Sad sam provjerio i u ponedjljak će biti aktivan novi string bez te rečenice.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 26, 2011, 06:12:44 »

Dobro. Ja sam uzeo pod jednim uvjetima. Dao sam svoje novce za to što piše, ne zanima me što je bilo i čija je greška. Više sam nasekiran nesposobnošću prevođenja. Ukoliko mi se to nece nadoknadit, bar otpustite tog lika sto je zadužen za prevođenje i update stranice jer je ocito nesposoban za obavljanje posla za koji je plačen! 
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 26, 2011, 09:40:03 »

Dobro. Ja sam uzeo pod jednim uvjetima. Dao sam svoje novce za to što piše, ne zanima me što je bilo i čija je greška. Više sam nasekiran nesposobnošću prevođenja. Ukoliko mi se to nece nadoknadit, bar otpustite tog lika sto je zadužen za prevođenje i update stranice jer je ocito nesposoban za obavljanje posla za koji je plačen! 

nije to do prevodioca... on u alatu promijeni prijevod, ali to je sve, na bugarskim adminima je red da implementiraju taj novi string u igru... u alatu za prevodjenje:
String na hrvtskom je preveden prije 2-3 tjedna kad smo pobrisali tu rečenicu, ne znam zašto je stari string ostao. Sad sam provjerio i u ponedjljak će biti aktivan novi string bez te rečenice.
je to sredjeno ali nije nazalost jos aktivirano....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 27, 2011, 10:36:37 »

aj kikiriki ne odgovaraj mi više. samo cu opet dobit bann. lijepo sam napiso da me ne zanima cija je to greška. i ne zanima me kada ce biti ispravljena. u medjuvremenu sam uzeo jos jedan odmor tako da se sada radi o 150k populacije.
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 27, 2011, 11:58:45 »

aj kikiriki ne odgovaraj mi više. samo cu opet dobit bann. lijepo sam napiso da me ne zanima cija je to greška. i ne zanima me kada ce biti ispravljena. u medjuvremenu sam uzeo jos jedan odmor tako da se sada radi o 150k populacije.

Uzeo si odmor na svoju odgovornost.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 27, 2011, 12:41:52 »

de ajd jel niko od vas nezna citat? uzeo sam odmor na svoju odgovornost, tako je. po uvjetima koji su navedeni na mom jeziku. sad cija je to greška ne zanima me. Znao sam da populacija ne raste, na forumu je na to ukazano par puta, i buduci da nista ne poduzimate nemojte me za Lips Sealed avat kad trazim ono sto je napisano u igrici! Piše lijepo sta dobijem za svoje tri kune. uzeli ste mi 3 kune a niste mi dali sto ste obecali. Sad ja trazim nadoknadu iz principa. Upravo zbog nesposobnosti cijelog IO teama. Mislim briga me za 10 kredita, logo sam se nakon 2 dana potrosio ih 30 samo da vojsku napravim i odem ponovno na odmor. Kako vi ne razumijete da je stresno igrat nešta što je puno bugova i kada se ideš požalit i tražit ono sto je obećano onda dobijam odgovore poput "uzeo si na svoju odgovornost" "bug ce biti ispravljen" i slicno. To me nezanima. Ako je bug ispravite ga, a meni dajte ono sto sam platio.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 27, 2011, 12:46:49 »

Kao što sam već napisao, populacija ne raste pod odmorom. String je ostao iz v4a(ne bi znao zašto), sad je popravljeno, osobno sma izmijenio string prije nekog vremena i postati će aktivan kad primijene novi prijevod, najvjerojatnije već sutra. I to je bila greška. Da, odmor si aktivirao sam, ali to niej tvoja greška. Rast populacije pod odmorom je maknut jer je to bila još jedna prednost nomada, kojima je populacija rasla potpuno, a imperijanima samo do granice kuća.
Nitko neće dobiti populaciju zbog greške u opisu.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 27, 2011, 03:27:35 »

pa da. ko j*** 200k populacije što mi nije raslo. ako sidjem sa odmora prvi dan cu popušit još jedno 500k. Ok, bar mi je drago da se bugovi ispravljaju. ali molim vas ucinite nesto povodom te konjice i smanjite moc poroba na 20% nomadima. Evo u 3 dana rata sve skupa je bilo 2 napada sa svom vojskom od strane nomada i to samo na army save. sve ostalo su cisti porobi sa konjicom. Mislim kakav je to nacin ratovanja? jednu jedinicu prave i najjaci su. bas krasno.  
E da. Hvala sto sam upozorio na još jedan bug!
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2011, 03:29:34 od Soldat » Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!