Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 08:31:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: porobljavanje u ratu  (Posjeta: 1249 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario sakic
Gost
« na: Veljača 24, 2011, 12:58:39 »

nakon 4 porobljavanja unutar 24 sata mi je palo zadovoljstvo u cjelom carstvu za -5 potražio sam u zrok tomu i našao ga u izgubljenoj napadačkoj bitci , budući da nemam izgubljenu napadačku bitku odnosno svi porobi su bili uspješni dali to znači da se je nešto mjenjalo po pitanju porobljavanja ( da mi nebi sad svi imperijani skočili za vrat zbog silnih porobljavanja za vašu utjehu robio sam nomada )pitam zato što sam i nedavno imao 4 porobljavanja unutar 24h i nije bilo nikakvih sankcija Huh?
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #1 na: Veljača 24, 2011, 01:26:20 »

moram još nadodati da između porobljavanja imam neuspješnu bitku na polju odnosno moja vojska je došla do protivnika i vratila se u jednom komadu budući da je protivnik maknuo svoju vojsku dali se to možda računa kao izgubljena bitka
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 24, 2011, 02:06:17 »

to se ne broji sigurno ko izgubljena bitka
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 24, 2011, 02:50:04 »

nakon 4 porobljavanja unutar 24 sata mi je palo zadovoljstvo u cjelom carstvu za -5 potražio sam u zrok tomu i našao ga u izgubljenoj napadačkoj bitci , budući da nemam izgubljenu napadačku bitku odnosno svi porobi su bili uspješni dali to znači da se je nešto mjenjalo po pitanju porobljavanja ( da mi nebi sad svi imperijani skočili za vrat zbog silnih porobljavanja za vašu utjehu robio sam nomada )pitam zato što sam i nedavno imao 4 porobljavanja unutar 24h i nije bilo nikakvih sankcija Huh?
Ovisi kad se tebi računa 24 h. Tih 24 h nije dan od 0-24, već ono vrijeme koje vidiš kod zadovoljstva. To je tvojih 24 h. Možda je jedan poorob bio prije a jedan nakon pa su bili u 2 različita dana, makar je to jedan stvarni dan.
Evidentirano

Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 24, 2011, 02:56:27 »

pa jel je onda 4 poroba u jednom migracijskom razdoblju -5 zadovoljstva? to prije nije bilo tako, a nije bilo nikakve obavijesti, znam zato sto sam robio jednog lika 4 puta u razmaku dva sata i to popodne, a migracija mi je ujutro
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 24, 2011, 03:51:03 »

evo još malo informacija , sva 4 porobljavanja su bila između 03:19:31 i 04:09:35h znači unutar 50min, neznam jel se meni računa početak ciklusa od 24h trenutak kad je migracija a ona je u 14:42, al opet ako su porobljavanja i podjeljena u 2 ciklusa to bi mi trebalo ići u prilog  Smiley
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #6 na: Veljača 24, 2011, 03:57:30 »

još jedan možda bitan detalj protivniku je prije mog zadnjeg porobljavanja već bilo porobljeno 8 od 10 provincija i sa zadnjim napadom sam mu porobio 9 po redu što znači da mu je ostala samo jedna ne porobljena , dali možda postoji neka sankcija ako se ide preko 80% provincija ili tako nešto
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #7 na: Ožujak 01, 2011, 04:50:42 »

budući da nema konkretnog odgovora moram sam zaključiti da je kod porobljavanja uveden mod za faktor sreće , odnosno nisu sva porobljavanja 100% uspješna , poslano porobljavanje ,konjica došla do seljaka ,nije dočekana sa nikakvim otporom ,vraća se natrag svi konjanici na broju isto tako i sljaci , -5 zadovoljstva zbog izgubljene napadačke bitke koja je upisana i u statistici bez obzira što se nije ni dogodla ,a budući da je porobljavanje bilo neuspješno idalje ostaje prostor za 4 uspješna porobljavanja unutar jednog ciklusa odnosno 24h, ipak ostaje pitanje jel se radi o faktoru sreće, nesreće,o serveru ili nečemu desetom najvjerojatnije se nikad neće ni doznati budući da nema nikakvih obavjesti o promjenama u igri ,a možda je jednostavno u pitanju nek bug ,mada je to sad nebitno, kad se idući put dogodi treba samo prihvatiti kao normalnu pojavu jedna izgubljena nepostojeća napadačka bitka više ili manje sasvim svejedno, he dogodi se nemoraju svi znati *black_eye* Lips Sealed
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #8 na: Ožujak 01, 2011, 06:56:07 »

budući da nema konkretnog odgovora moram sam zaključiti da je kod porobljavanja uveden mod za faktor sreće , odnosno nisu sva porobljavanja 100% uspješna , poslano porobljavanje ,konjica došla do seljaka ,nije dočekana sa nikakvim otporom ,vraća se natrag svi konjanici na broju isto tako i sljaci , -5 zadovoljstva zbog izgubljene napadačke bitke koja je upisana i u statistici bez obzira što se nije ni dogodla ,a budući da je porobljavanje bilo neuspješno idalje ostaje prostor za 4 uspješna porobljavanja unutar jednog ciklusa odnosno 24h, ipak ostaje pitanje jel se radi o faktoru sreće, nesreće,o serveru ili nečemu desetom najvjerojatnije se nikad neće ni doznati budući da nema nikakvih obavjesti o promjenama u igri ,a možda je jednostavno u pitanju nek bug ,mada je to sad nebitno, kad se idući put dogodi treba samo prihvatiti kao normalnu pojavu jedna izgubljena nepostojeća napadačka bitka više ili manje sasvim svejedno, he dogodi se nemoraju svi znati *black_eye* Lips Sealed

Možda je bila minimalna snaga poroba, još ako je bila bitka na polju, jedva dobila tu bitku i seljaci te dotukli
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #9 na: Ožujak 01, 2011, 08:42:07 »

bravo za seljake
Evidentirano
mario sakic
Gost
« Odgovor #10 na: Ožujak 01, 2011, 09:21:40 »

da baš bravo za seljake koji potuku 14000 teške konjice 4000 konjanika strijelaca i 7000 kataprahta strijelaca , možda da seljake počmemo slati u bitke na polju ili napade na utvrdu Grin Grin
Evidentirano
maximus
Lieutenant
***

Karma: +2/-34
Offline Offline

Postova: 111


Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 01, 2011, 09:30:32 »

a mozda su seljaci jaci i od cuvenih kataprahta, idem malo racunat u kalkulator  Grin Grin
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 02, 2011, 06:00:30 »

da baš bravo za seljake koji potuku 14000 teške konjice 4000 konjanika strijelaca i 7000 kataprahta strijelaca , možda da seljake počmemo slati u bitke na polju ili napade na utvrdu Grin Grin


Nisi naveo sa kojom vojskom si napao. Rekao sam možda je bila minimalna snaga poroba, zna se dogodit...
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!